Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Pyda
PKS Waluś Konopiska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 czerwca 1986 r.
30
Występy
7
Zwycięstwa
23
Porażki
23.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lekstan Michał - Pyda Łukasz 1 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 9:11)
1 Lekstan Mateusz - Pyda Łukasz 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:7)
2 Pyda Łukasz - Koch Grzegorz 1 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
2 Pyda Łukasz - Koch Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)
3 Pęciak Krzysztof - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:5)
3 Skotnicki Andrzej - Pyda Łukasz 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:5)
4 Pyda Łukasz - Nieszporek Tomasz 1 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)
4 Pyda Łukasz - Sikora Janusz 1 2:3 (12:10, 6:11, 11:5, 7:11,7:11)
6 Pyda Łukasz - Cesarz Oskar 1 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 9:11)
6 Pyda Łukasz - Skorupa Jakub 1 3:2 (8:11, 8:11, 11:9, 11:9, 11:2)
8 Dzięgiel Michał - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:3)
8 Kowal Edward - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
9 Wojtaszczyk Wojciech - Pyda Łukasz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
9 Kumor Michał - Pyda Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:3)
11 Pyda Łukasz - Bereska Bartłomiej 2 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:9)
11 Pyda Łukasz - Michalski Karol 2 3:2 (11:9, 10:12, 12:10, 9:11, 11:8)
13 Gregarek Grzegorz - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)
13 Cesarz Oskar - Pyda Łukasz 1 3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:2)
15 Pyda Łukasz - Januszko Sylwester 1 3:2 (4:11, 9:11, 19:17, 11:7,11:6)
15 Pyda Łukasz - Kowal Edward 1 0:3 (2:11, 7:11, 10:12)
14 Morawiec Mateusz - Pyda Łukasz 1 0:3 (3:11,1:11,7:11)
14 Nieszporek Tomasz - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:8,11:5,11:4)
17 Pyda Łukasz - Wojtaszczyk Wojciech 1 1:3 (5:11,12:14, 13:11, 8:11)
17 Pyda Łukasz - Pańczyk Adrian 1 0:3 (8:11, 6:11, 11:13)
19 Kufel Tadeusz - Pyda Łukasz 1 3:2 (11/5,12/10,7/11,9/11,11/9)
19 Koziński Karol - Pyda Łukasz 1 3:1 (6/11,11/4,11/6,11/5)
21 Michalski Karol - Pyda Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:9.)
21 Bereska Bartłomiej - Pyda Łukasz 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:8.)
22 Pyda Łukasz - Migas Dawid 2 2:3 (11:9, 4:11, 7:11, 11:5, 8:11)
22 Pyda Łukasz - Mirek Mikołaj 2 1:3 (9:11, 11:13, 11:2, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lekstan Michał / Lekstan Mateusz - Pyda Łukasz / Michalak Rafał 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 12:10)
2 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Koch Grzegorz / Waliczek Dawid 2 3:1 (4:11, 11:9, 11:8, 11:9)
3 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Pyda Łukasz / Podlewski Paweł 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
4 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Cieślik Sebastian / Sikora Janusz 2 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:9, 3:11)
6 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 1 3:2 (11:9, 8:11, 14:12, 9:11, 14:12)
8 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:6)
9 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
11 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Michalski Karol / Bereska Bartłomiej 2 3:2 (11:5, 4:11, 6:11, 11:7, 11:4)
13 Cesarz Oskar / Lutostański Tomasz - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 2 0:3 (8:11, 6:11, 11:13)
14 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 2 3:1 (11:7,10:12,11:4,11:3)
15 Podlewski Paweł / Pyda Łukasz - Januszko Sylwester / Milewski Zdzisław 1 3:2 (11:8, 10:12, 6:11, 11:5, 11:6)
17 Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 6:11, 12:10)
19 Toś Maciej / Mrozek Eryk - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 1 0:3 (8/11,6/11,2/11)
21 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11.)
22 Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz - Lekstan Michał / Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:4, 12:10)