Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Podlewski
PKS Waluś Konopiska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 sierpnia 1995 r.
30
Występy
19
Zwycięstwa
11
Porażki
63.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Migas Dawid - Podlewski Paweł 2 1:3 (7:11, 11:3, 5:11, 7:11)
2 Podlewski Paweł - Koch Bartłomiej 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:2)
2 Podlewski Paweł - Koch Grzegorz 1 3:2 (9:11, 12:14, 11:5, 11:9, 11:5)
3 Wyparło Arkadiusz - Podlewski Paweł 2 3:0 (11:7, 11:4, 13:11)
3 Gruszka Zbigniew - Podlewski Paweł 2 1:3 (8:11, 11:4, 7:11, 3:11)
4 Podlewski Paweł - Sikora Janusz 1 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:5)
4 Podlewski Paweł - Nieszporek Tomasz 1 3:2 (3:11, 11:8, 6:11, 11:8, 14:12)
6 Podlewski Paweł - Skorupa Jakub 1 3:2 (6:11, 12:10, 9:11, 11:9, 12:10)
6 Podlewski Paweł - Cesarz Oskar 1 0:3 (10:12, 6:11, 10:12)
7 Podlewski Paweł - Biały Marcin 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:9)
7 Podlewski Paweł - Szydło Sławomir 1 3:2 (11;8, 11:9, 7:11,7:11,11:9)
8 Kowal Edward - Podlewski Paweł 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:3)
8 Dzięgiel Michał - Podlewski Paweł 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:5)
11 Podlewski Paweł - Rzeszutek Maciej 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
11 Podlewski Paweł - Zowada Iwo 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:9)
15 Podlewski Paweł - Januszko Sylwester 1 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 13:15)
14 Nieszporek Tomasz - Podlewski Paweł 1 3:2 (9:11,11:5,10:12,11:7,11:9)
14 Morawiec Mateusz - Podlewski Paweł 1 0:3 (5:11,3:11,7:11)
16 Podlewski Paweł - Skotnicki Andrzej 1 1:3 (3:11, 10:12, 11:9, 5:11)
16 Podlewski Paweł - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
17 Podlewski Paweł - Pańczyk Adrian 1 0:3 (5:11, 9:11, 8:11)
17 Podlewski Paweł - Wojtaszczyk Wojciech 1 0:3 (9:11, 4:11, 9:11)
19 Koziński Karol - Podlewski Paweł 1 1:3 (11/13,8/11,11/9,5/11)
19 Kufel Tadeusz - Podlewski Paweł 1 1:3 (18/20,14/12,8/11,8/11,)
20 Szydło Sławomir - Podlewski Paweł 1 3:1 (11:7, 13:11, 5:11, 11:7)
20 Soliło Adam - Podlewski Paweł 1 0:3 (6:11, 1:11, 9:11)
21 Tyrała Tomasz - Podlewski Paweł 1 0:3 (7:11, 2:11, 7:11.)
21 Kozieł Krzysztof - Podlewski Paweł 1 2:3 (11:6, 11:13, 12:14, 11:9, 4:11.)
22 Podlewski Paweł - Lekstan Mateusz 1 3:0 (11:8, 11:3 , 11:6)
22 Podlewski Paweł - Lekstan Michał 1 3:2 (11:13, 7:11, 11:6, 11:4, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Koch Grzegorz / Waliczek Dawid 2 3:1 (4:11, 11:9, 11:8, 11:9)
3 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Pyda Łukasz / Podlewski Paweł 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
4 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Cieślik Sebastian / Sikora Janusz 2 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:9, 3:11)
6 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 1 3:2 (11:9, 8:11, 14:12, 9:11, 14:12)
7 Kowalczyk Kacper / Podlewski Paweł - Soliło Dominik / Szymański Arkadiusz 2 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 9:11)
8 Kowal Edward / Dzięgiel Michał - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 3:2 (11:2, 9:11, 11:7, 8:11, 11:6)
11 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Michalski Karol / Bereska Bartłomiej 2 3:2 (11:5, 4:11, 6:11, 11:7, 11:4)
14 Morawiec Mateusz / Nieszporek Tomasz - Podlewski Paweł / Cesarz Damian 1 0:3 (5:11,2:11,4:11)
15 Podlewski Paweł / Pyda Łukasz - Januszko Sylwester / Milewski Zdzisław 1 3:2 (11:8, 10:12, 6:11, 11:5, 11:6)
16 Cesarz Damian / Podlewski Paweł - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 3:2 (11:6, 11:8, 3:11, 7:11, 11:5)
17 Podlewski Paweł / Cesarz Damian - Pańczyk Adrian / Wojtaszczyk Wojciech 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
19 Kufel Tadeusz / Koziński Karol - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 3:2 (2/11,8/11,11/511/7,11/6)
20 Szydło Sławomir / Soliło Adam - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 0:3 (8:11, 2:11, 8:11)
21 Bereska Bartłomiej / Tyrała Tomasz - Podlewski Paweł / Cesarz Damian 2 0:3 (8:11, 4:11, 4:11.)
22 Podlewski Paweł / Cesarz Damian - Mirek Mikołaj / Migas Dawid 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)