Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Kumor
KS VIRET CMC Zawiercie II
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 marca 1994 r.
32
Występy
30
Zwycięstwa
2
Porażki
93.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kumor Michał - Lekstan Mateusz 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:6)
2 Kumor Michał - Lekstan Michał 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:9)
1 Cesarz Miłosz - Kumor Michał 1 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 7:11)
1 Czornik Grzegorz - Kumor Michał 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11)
3 Waliczek Dawid - Kumor Michał 1 0:3 (3/11,4/11,7/11)
3 Koch Grzegorz - Kumor Michał 1 0:3 (6/11,4/11,5/11)
4 Kumor Michał - Pęciak Krzysztof 2 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 6:11)
4 Kumor Michał - Wyparło Arkadiusz 2 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
8 Bereska Bartłomiej - Kumor Michał 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11.)
8 Rzeszutek Maciej - Kumor Michał 2 0:3 (2:11, 8:11, 3;11.)
7 Kumor Michał - Melczyk Marian 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:6)
7 Kumor Michał - Januszko Sylwester 2 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
9 Kumor Michał - Cesarz Damian 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:6 )
9 Kumor Michał - Pyda Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:3)
10 Szymański Arkadiusz - Kumor Michał 2 1:3 (4:11, 5:11, 11:6, 3:11)
10 Szydło Sławomir - Kumor Michał 2 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
5 Duch Sławomir - Kumor Michał 2 1:3 (3:11,11:8, 6:11, 8:11)
5 Morawiec Mateusz - Kumor Michał 2 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
13 Kumor Michał - Kozieł Krzysztof 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
14 Kumor Michał - Szydło Sławomir 2 3:1 (11:6, 11:2, 9:11, 11:8)
12 Lekstan Michał - Kumor Michał 2 0:3 (8-11, 6-11, 8-11)
12 Lekstan Mateusz - Kumor Michał 2 0:3 (12-14, 11-13, 12-14)
15 Kumor Michał - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11-3, 11-3, 11-3)
15 Kumor Michał - Kufel Tadeusz 2 3:0 (11-5, 11-2, 11-7)
17 Cesarz Damian - Kumor Michał 2 0:3 (6:11, 8:11, 8:11)
17 Kamiński Bogdan - Kumor Michał 2 0:3 (3:11, 8:11, 4:11)
20 Kumor Michał - Morawiec Mateusz 2 3:0 (11:2, 11:2, 11:4)
20 Kumor Michał - Sikora Janusz 2 3:1 (11:8, 14:12, 8:11, 11:9)
21 Łysak Franciszek - Kumor Michał 2 0:3 (6:11, 10:12, 5:11)
21 Januszko Sylwester - Kumor Michał 2 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
22 Skotnicki Andrzej - Kumor Michał 1 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 8:11)
22 Pęciak Krzysztof - Kumor Michał 1 3:2 (7:11, 11:7, 12:14, 11:6, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Miłosz / Czornik Grzegorz - Kumor Michał / Dziub Arkadiusz 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 3:11)
2 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:3)
3 Koch Grzegorz / Waliczek Dawid - Kumor Michał / Dziub Arkadiusz 1 0:3 (6/11,8/11,11/13)
4 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
5 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 0:3 (6:11,7:11,8:11)
7 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Melczyk Marian / Kowal Edward 2 3:1 (11:4, 11:9, 5:11, 14:12)
8 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Wojtaszczyk Wojciech / Kumor Michał 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:8.)
9 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
10 Biały Marcin / Szydło Sławomir - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
12 Lekstan Michał / Lekstan Mateusz - Kumor Michał / Pańczyk Adrian 2 1:3 (4-11, 11-6, 8-11, 9-11)
13 Kumor Michał / Pańczyk Adrian - Kozieł Krzysztof / Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
14 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Szydło Sławomir / Soliło Adam 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)
15 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Koch Grzegorz / Kuś Aleksander 2 3:0 (13-11, 11-7, 11-8)
17 Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 6:11, 12:10)
20 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
21 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Kumor Michał / Dziub Arkadiusz 2 3:2 (7:11, 11:6, 7:11, 11:8, 11:7)
22 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 3:2 (15:17, 6:11, 11:9, 11:9, 11:9)