Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Arkadiusz
Dziub
KS VIRET CMC Zawiercie II
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 czerwca 1973 r.
29
Występy
17
Zwycięstwa
12
Porażki
58.62%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Dziub Arkadiusz - Migas Dawid 2 3:0 (11:5, 11:9, 12:10)
2 Dziub Arkadiusz - Mirek Mikołaj 2 3:0 (11:6, 8:11, 11:5, 11:5)
3 Wowro Jakub - Dziub Arkadiusz 1 2:3 (11/13,13/11,13/11,4/11,11/13)
3 Budzyński Henryk - Dziub Arkadiusz 1 2:3 (11/8,9/11,11/8,3/11,5/11)
1 Skorupa Jakub - Dziub Arkadiusz 2 3:1 (8:11, 11:9, 13:11, 11:9)
4 Dziub Arkadiusz - Wyparło Arkadiusz 2 2:3 (11:7, 12:14, 11:5, 2:11, 9:11)
4 Dziub Arkadiusz - Pęciak Krzysztof 2 2:3 (8:11, 9:11, 14:12, 11:7, 4:11)
8 Kaziród Oskar - Dziub Arkadiusz 1 0:3 (1:11, 6:11, 6:11.)
8 Kozieł Krzysztof - Dziub Arkadiusz 1 2:3 (11:6, 10:12, 11:6, 11:13, 1:11.)
7 Dziub Arkadiusz - Januszko Sylwester 2 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 9:11)
7 Dziub Arkadiusz - Melczyk Marian 2 0:3 (9:11, 4:11, 9:11)
9 Dziub Arkadiusz - Michalak Rafał 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:4)
9 Dziub Arkadiusz - Kamiński Bogdan 1 3:1 (10:12, 11:5, 11:4 12:10)
10 Szydło Sławomir - Dziub Arkadiusz 2 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11)
10 Szymański Arkadiusz - Dziub Arkadiusz 2 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)
5 Cieślik Sebastian - Dziub Arkadiusz 2 3:0 (11;6,11:9.11:4)
5 Duch Sławomir - Dziub Arkadiusz 2 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:7)
14 Dziub Arkadiusz - Szydło Sławomir 2 3:0 (11:7, 14:12, 11:5)
14 Dziub Arkadiusz - Soliło Adam 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
15 Dziub Arkadiusz - Kufel Tadeusz 2 3:1 (11-7, 9-11, 11-7, 13-11)
17 Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz 2 0:3 (8:11, 11:13,12:14)
17 Cesarz Damian - Dziub Arkadiusz 2 3:1 (6:11, 12:10, 11:9,11:9)
19 Dziub Arkadiusz - Cesarz Oskar 2 3:1 (11:7, 10:12, 13:11, 11:3)
20 Dziub Arkadiusz - Cieślik Sebastian 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:13, 11:6, 14:16)
20 Dziub Arkadiusz - Nieszporek Tomasz 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
21 Januszko Sylwester - Dziub Arkadiusz 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
21 Łysak Franciszek - Dziub Arkadiusz 2 0:3 (7:11, 12:14, 7:11)
22 Gruszka Zbigniew - Dziub Arkadiusz 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
22 Wyparło Arkadiusz - Dziub Arkadiusz 2 3:2 (11:7, 7:11, 11:7, 9:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Miłosz / Czornik Grzegorz - Kumor Michał / Dziub Arkadiusz 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 3:11)
2 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:3)
3 Koch Grzegorz / Waliczek Dawid - Kumor Michał / Dziub Arkadiusz 1 0:3 (6/11,8/11,11/13)
4 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
5 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 0:3 (6:11,7:11,8:11)
7 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Melczyk Marian / Kowal Edward 2 3:1 (11:4, 11:9, 5:11, 14:12)
8 Bereska Bartłomiej / Rzeszutek Maciej - Dziub Arkadiusz / Pańczyk Adrian 2 0:3 (3:11, 4:11, 3:11.)
9 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
10 Biały Marcin / Szydło Sławomir - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
14 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Szydło Sławomir / Soliło Adam 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)
15 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Koch Grzegorz / Kuś Aleksander 2 3:0 (13-11, 11-7, 11-8)
17 Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 6:11, 12:10)
19 Dziub Arkadiusz / Wojtaszczyk Tomasz - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
20 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
21 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Kumor Michał / Dziub Arkadiusz 2 3:2 (7:11, 11:6, 7:11, 11:8, 11:7)
22 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 3:2 (15:17, 6:11, 11:9, 11:9, 11:9)