Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Skorupa
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 listopada 2002 r.
30
Występy
11
Zwycięstwa
19
Porażki
36.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skorupa Jakub - Dziub Arkadiusz 2 3:1 (8:11, 11:9, 13:11, 11:9)
1 Skorupa Jakub - Pańczyk Adrian 2 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
3 Skorupa Jakub - Soliło Dominik 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 7:11)
3 Skorupa Jakub - Szymański Arkadiusz 2 1:3 (11:9, 9:11, 13:15, 6:11)
2 Łysak Franciszek - Skorupa Jakub 2 3:1 (11:3, 11:4, 10:12, 11:5)
2 Januszko Sylwester - Skorupa Jakub 2 2:3 (11:4, 9:11, 9:11, 11:6, 6:11)
4 Michalski Karol - Skorupa Jakub 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:6, 11:9, 11:8.)
4 Tyrała Tomasz - Skorupa Jakub 2 0:3 (3:11, 6:11, 5:11.)
6 Podlewski Paweł - Skorupa Jakub 1 3:2 (6:11, 12:10, 9:11, 11:9, 12:10)
6 Pyda Łukasz - Skorupa Jakub 1 3:2 (8:11, 8:11, 11:9, 11:9, 11:2)
10 Lekstan Michał - Skorupa Jakub 2 3:1 (11:9, 4:11, 11:8, 11:6)
10 Lekstan Mateusz - Skorupa Jakub 2 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
11 Skorupa Jakub - Wowro Jakub 2 3:2 (6:11, 11:7, 11:6, 6:11, 11:9)
11 Skorupa Jakub - Waliczek Dawid 2 2:3 (11:4, 6:11, 11:5, 11:13, 10:12)
14 Skorupa Jakub - Migas Dawid 1 3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 4:11, 14:12)
14 Skorupa Jakub - Mirek Mikołaj 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:6, 13:15, 11:9)
15 Skorupa Jakub - Kaziród Oskar 1 3:0 (11:5, 11:0, 11:4)
15 Skorupa Jakub - Kozieł Krzysztof 1 2:3 (5:11, 7:11, 11:5, 12:10, 8:11)
16 Soliło Dominik - Skorupa Jakub 2 3:1 (7:11, 13:11, 11:5, 11:8)
16 Szymański Arkadiusz - Skorupa Jakub 2 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 14:12)
17 Czaja Magdalena - Skorupa Jakub 1 3:1 (11/4,11/3,10/12,11/6)
17 Waliczek Dawid - Skorupa Jakub 1 0:3 (6/11,5/11,10/12)
18 Skorupa Jakub - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (4:11, 10:12, 9:11)
18 Skorupa Jakub - Gruszka Zbigniew 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
19 Wojtaszczyk Tomasz - Skorupa Jakub 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:4)
19 Pańczyk Adrian - Skorupa Jakub 1 3:1 (11:9, 11:3, 11:13, 13:11)
22 Skorupa Jakub - Milewski Zdzisław 2 3:1 (14:12, 11:13, 11:9, 11:9)
22 Skorupa Jakub - Dzięgiel Michał 2 0:3 (8:11, 11:13, 5:11)
21 Sikora Janusz - Skorupa Jakub 1 3:2 (11:6,7:11,11:9,6:11,11:4)
21 Cieślik Sebastian - Skorupa Jakub 1 3:2 (11:5,11:4,5:11,4:11,11:3)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Wojtaszczyk Wojciech / Wojtaszczyk Tomasz 2 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
2 Łysak Franciszek / Januszko Sylwester - Skorupa Jakub / Cesarz Oskar 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:8)
3 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Biały Marcin / Soliło Dominik 2 3:1 (11:13, 11:6, 11:9, 13:11)
4 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Skorupa Jakub / Cesarz Oskar 2 0:3 (7:11, 15:17, 6:11.)
6 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 1 3:2 (11:9, 8:11, 14:12, 9:11, 14:12)
10 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 1 0:3 (10:12, 9:11, 11:13)
11 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Kufel Tadeusz / Toś Maciej 2 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:8)
14 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:1 (2:11, 11:8, 12:10, 11:6)
15 Cesarz Oskar / Skorupa Jakub - Kozieł Krzysztof / Michalski Karol 1 2:3 (11:9, 6:11, 11:5, 8:11, 9:11)
16 Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 2 2:3 (11:6, 8:11, 12:14, 11:8, 6:11)
17 Czaja Magdalena / Koch Grzegorz - Skorupa Jakub / Czornik Grzegorz 1 3:0 (11/5,11/6,11/4)
18 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 7:11)
19 Dziub Arkadiusz / Wojtaszczyk Tomasz - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
21 Wyszyński Patryk / Morawiec Mateusz - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 2 3:0 (11:9,11:7,11:6)
22 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 2 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 12:10)