Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mikołaj
Mirek
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 kwietnia 2003 r.
32
Występy
6
Zwycięstwa
26
Porażki
18.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mirek Mikołaj - Kamiński Bogdan 2 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 7:11)
1 Mirek Mikołaj - Michalak Rafał 2 2:3 (13:11, 6:11, 11:9, 8:11, 7:11)
2 Pańczyk Adrian - Mirek Mikołaj 2 2:3 (11:6, 11:6, 10:12, 9:11, 10:12)
2 Dziub Arkadiusz - Mirek Mikołaj 2 3:0 (11:6, 8:11, 11:5, 11:5)
3 Mirek Mikołaj - Dzięgiel Michał 2 0:3 (5:11, 6:11, 9:11)
3 Mirek Mikołaj - Łysak Franciszek 2 0:3 (7:11, 7:11, 6:11 )
5 Mirek Mikołaj - Zowada Iwo 2 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:7, 11:4)
5 Mirek Mikołaj - Michalski Karol 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:4, 10:12)
7 Budzyński Henryk - Mirek Mikołaj 1 3:0 (11/5,11/4,11/5)
7 Czaja Magdalena - Mirek Mikołaj 1 3:0 (11/5,11/4,11/3)
8 Mirek Mikołaj - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (7:11, 9:11, 3:11)
8 Mirek Mikołaj - Pęciak Krzysztof 2 0:3 (3:11, 6:11, 9:11)
10 Mirek Mikołaj - Czornik Grzegorz 1 0:3 (4:11, 8:11, 9:11)
10 Mirek Mikołaj - Cesarz Miłosz 1 0:3 (3:11, 8:11, 5:11)
9 Nieszporek Tomasz - Mirek Mikołaj 2 3:1 (11:6,9:11,11:3,11:4)
9 Cieślik Sebastian - Mirek Mikołaj 2 3:0 (11:8,11:6,11:4)
14 Czornik Grzegorz - Mirek Mikołaj 1 2:3 (5:11, 13:11, 9:11, 11:9, 6:11)
14 Skorupa Jakub - Mirek Mikołaj 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:6, 13:15, 11:9)
12 Mirek Mikołaj - Wojtaszczyk Tomasz 1 0:3 (3-11, 5-11, 9-11)
12 Mirek Mikołaj - Wojtaszczyk Wojciech 1 2:3 (2-11, 11-9, 12-10, 9-11, 3-11)
4 Szydło Sławomir - Mirek Mikołaj 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 12:10)
4 Soliło Dominik - Mirek Mikołaj 2 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9)
16 Januszko Sylwester - Mirek Mikołaj 2 3:1 (11-8, 11-7, 6-11, 11-7)
16 Dzięgiel Michał - Mirek Mikołaj 2 3:0 (11-8, 13-11, 11-4)
17 Pęciak Krzysztof - Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
17 Skotnicki Andrzej - Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:5, 13:11)
19 Mirek Mikołaj - Soliło Dominik 1 0:3 (8;11, 6;11, 7;11)
19 Mirek Mikołaj - Biały Marcin 1 3:2 (8;11, 16;14, 11;9, 7;11, 11;9)
20 Kozieł Krzysztof - Mirek Mikołaj 1 3:1 (11:1 8:11, 11:6, 11:9.)
20 Michalski Karol - Mirek Mikołaj 1 1:3 (11:6, 10:12, 9:11, 4:11.)
22 Kamiński Bogdan - Mirek Mikołaj 2 3:1 (11:13, 11:8 ,11:8, 11:6)
22 Pyda Łukasz - Mirek Mikołaj 2 1:3 (9:11, 11:13, 11:2, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mirek Mikołaj / Migas Dawid - Kamiński Bogdan / Cesarz Damian 2 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
2 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:3)
3 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Dzięgiel Michał / Kowal Edward 2 0:3 (4:11, 9:11, 0:11)
5 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Zowada Iwo / Bereska Bartłomiej 2 3:1 (11:5, 4:11, 11:5, 11:7)
7 Budzyński Henryk / Czaja Magdalena - Mirek Mikołaj / Migas Dawid 1 3:1 (11/6,11/4,9/11,11/7)
8 Mirek Mikołaj / Mirek Piotr - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (1:11, 3:11, 4:11)
9 Duch Sławomir / Nieszporek Tomasz - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:9,11;7,11:7)
10 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 1 0:3 (10:12, 9:11, 11:13)
12 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Wojtaszczyk Tomasz / Wojtaszczyk Wojciech 1 0:3 (3-11, 10-12, 6-11)
14 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:1 (2:11, 11:8, 12:10, 11:6)
16 Dzięgiel Michał / Kowal Edward - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 2 3:1 (11-5, 11-7, 8-11, 11-2)
17 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
19 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Biały Marcin / Soliło Dominik 2 2:3 (4;11, 2;11, 11;8, 11;8, 5;11)
20 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7.)
22 Podlewski Paweł / Cesarz Damian - Mirek Mikołaj / Migas Dawid 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)