Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Mirek
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 grudnia 1977 r.
12
Występy
2
Zwycięstwa
10
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
8 Mirek Piotr - Pęciak Krzysztof 2 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)
8 Mirek Piotr - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (7:11, 1:11, 9:11)
15 Mirek Piotr - Cieślik Sebastian 1 0:3 (2-11, 7-11, 9-11)
15 Mirek Piotr - Morawiec Mateusz 1 3:0 (11-4, 12-10, 11-3)
16 Dzięgiel Michał - Mirek Piotr 2 3:0 (11-6, 11-9, 11-8)
16 Januszko Sylwester - Mirek Piotr 2 3:0 (11-6, 11-8, 11-6)
17 Skotnicki Andrzej - Mirek Piotr 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:9)
17 Pęciak Krzysztof - Mirek Piotr 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
18 Mirek Piotr - Koziński Karol 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:2)
18 Mirek Piotr - Koch Grzegorz 2 0:3 (8:11, 6:11, 10:12)
20 Michalski Karol - Mirek Piotr 1 3:2 (11:8, 4:11, 12:14, 14:12, 11:7.)
20 Kozieł Krzysztof - Mirek Piotr 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4.)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
8 Mirek Mikołaj / Mirek Piotr - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (1:11, 3:11, 4:11)
15 Mirek Piotr / Migas Dawid - Morawiec Mateusz / Nieszporek Tomasz 1 1:3 (11-9, 4-11, 9-11, 5-11)
16 Dzięgiel Michał / Kowal Edward - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 2 3:1 (11-5, 11-7, 8-11, 11-2)
17 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
18 Migas Dawid / Mirek Piotr - Koch Bartłomiej / Koziński Karol 2 3:1 (11:3, 11:3, 7:11, 11:7)
20 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7.)