Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Edward
Kowal
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 października 1977 r.
29
Występy
26
Zwycięstwa
3
Porażki
89.66%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Lekstan Mateusz - Kowal Edward 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 6:11)
3 Lekstan Michał - Kowal Edward 1 0:3 (4:11, 8:11, 4:11)
2 Kowal Edward - Cesarz Miłosz 1 0:3 (2:11, 5:11, 7:11)
2 Kowal Edward - Czornik Grzegorz 1 3:1 (10:12, 11:3, 11:5, 11:8)
4 Kowal Edward - Koziński Karol 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:4)
8 Kowal Edward - Podlewski Paweł 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:3)
8 Kowal Edward - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
11 Szydło Sławomir - Kowal Edward 1 1:3 (11:6, 5:11, 3:11, 5:11)
11 Szymański Arkadiusz - Kowal Edward 1 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
10 Kowal Edward - Kozieł Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
10 Kowal Edward - Kaziród Oskar 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
12 Kowal Edward - Biały Marcin 2 3:0 (11:2, 11:5, 13:11)
12 Kowal Edward - Soliło Dominik 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)
13 Koziński Karol - Kowal Edward 1 0:3 (4/11,4/11,4/11)
13 Toś Maciej - Kowal Edward 1 0:3 (5/11,3/11,2/11)
15 Kamiński Bogdan - Kowal Edward 1 0:3 (7:11,7:11, 8:11)
15 Pyda Łukasz - Kowal Edward 1 0:3 (2:11, 7:11, 10:12)
16 Kowal Edward - Migas Dawid 1 3:0 (11-6, 11-4, 11-7)
16 Kowal Edward - Lekstan Mateusz 1 3:0 (11-5, 11-3, 11-4)
17 Kozieł Krzysztof - Kowal Edward 1 1:3 (8:11, 11:9, 3:11, 5:11.)
17 Dyszy Bartosz - Kowal Edward 1 0:3 (3:11, 3:11,1:11.)
18 Cieślik Sebastian - Kowal Edward 1 2:3 (11:13,11:6,11:6,7;11,12:14)
18 Sikora Janusz - Kowal Edward 1 2:3 (6:11,19:17,14:12,3:11,10:12)
20 Kowal Edward - Skotnicki Andrzej 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
20 Kowal Edward - Wyparło Arkadiusz 1 2:3 (11:6, 9:11, 8:11, 15:13, 9:11)
21 Kowal Edward - Wojtaszczyk Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
21 Kowal Edward - Pańczyk Adrian 1 0:3 (11:13, 9:11, 3:11)
22 Cesarz Amadeusz - Kowal Edward 1 0:3 (7:11, 4:11, 6:11)
22 Cesarz Oliwier - Kowal Edward 1 0:3 (10:12, 3:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kowal Edward / Melczyk Marian - Cesarz Miłosz / Czornik Grzegorz 1 3:1 (10:12, 12:10, 11:9, 11:8)
3 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Dzięgiel Michał / Kowal Edward 2 0:3 (4:11, 9:11, 0:11)
4 Kowal Edward / Dzięgiel Michał - Waliczek Dawid / Koziński Karol 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
7 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Melczyk Marian / Kowal Edward 2 3:1 (11:4, 11:9, 5:11, 14:12)
8 Kowal Edward / Dzięgiel Michał - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 3:2 (11:2, 9:11, 11:7, 8:11, 11:6)
10 Dzięgiel Michał / Kowal Edward - Tyrała Tomasz / Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
11 Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 1 1:3 (2:11, 11:4, 8:11, 8:11)
12 Łysak Franciszek / Kowal Edward - Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik 2 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 6:11)
13 Koziński Karol / Toś Maciej - Dzięgiel Michał / Kowal Edward 1 0:3 (6/11,6/11,5/11)
15 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 2 0:3 (9:11, 5:11,5:11)
16 Dzięgiel Michał / Kowal Edward - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 2 3:1 (11-5, 11-7, 8-11, 11-2)
17 Kaziród Oskar / Bereska Bartłomiej - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 1 0:3 (1:11, 5:11, 7:11.)
18 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Dzięgiel Michał / Kowal Edward 1 0:3 (11:13,5:11,8:11)
20 Kowal Edward / Dzięgiel Michał - Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof 2 0:3 (1:11, 8:11, 7:11)
22 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 2 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 12:10)