Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Pęciak
MCKS Czeladź
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 grudnia 1980 r.
36
Występy
35
Zwycięstwa
1
Porażki
97.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pęciak Krzysztof - Kozieł Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
1 Pęciak Krzysztof - Rzeszutek Maciej 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:2)
3 Pęciak Krzysztof - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:5)
3 Pęciak Krzysztof - Cesarz Damian 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:5)
4 Kumor Michał - Pęciak Krzysztof 2 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 6:11)
4 Dziub Arkadiusz - Pęciak Krzysztof 2 2:3 (8:11, 9:11, 14:12, 11:7, 4:11)
5 Pęciak Krzysztof - Łysak Franciszek 1 3:1 (11:9, 11:3, 9:11, 11:4)
5 Pęciak Krzysztof - Milewski Zdzisław 1 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:4)
8 Mirek Piotr - Pęciak Krzysztof 2 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)
8 Mirek Mikołaj - Pęciak Krzysztof 2 0:3 (3:11, 6:11, 9:11)
7 Pęciak Krzysztof - Cesarz Oskar 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
7 Pęciak Krzysztof - Cesarz Amadeusz 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
9 Pęciak Krzysztof - Toś Maciej 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:3)
9 Pęciak Krzysztof - Kufel Tadeusz 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:6)
6 Szydło Sławomir - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
6 Biały Marcin - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
12 Tyrała Tomasz - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (4:11, 6:11, 5:11.)
12 Zowada Iwo - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (2:11, 5:11, 9:11.)
11 Duch Sławomir - Pęciak Krzysztof 2 0:3 (3:11,5:11,7:11)
11 Morawiec Mateusz - Pęciak Krzysztof 2 0:3 (6:11.7:11,8:11)
13 Pęciak Krzysztof - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:6)
13 Pęciak Krzysztof - Szymański Arkadiusz 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
14 Koch Grzegorz - Pęciak Krzysztof 1 3:0 (11/6,15/13,11/6)
14 Czaja Magdalena - Pęciak Krzysztof 1 1:3 (13/11,8/11,7/11,7/11)
16 Michalak Rafał - Pęciak Krzysztof 1 1:3 (5:11, 11:8, 3:11, 4:11)
16 Podlewski Paweł - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
17 Pęciak Krzysztof - Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
17 Pęciak Krzysztof - Mirek Piotr 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
18 Lutostański Tomasz - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
18 Cesarz Oliwier - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)
19 Pęciak Krzysztof - Cieślik Sebastian 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7)
19 Pęciak Krzysztof - Wyszyński Patryk 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
20 Dzięgiel Michał - Pęciak Krzysztof 2 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
20 Melczyk Marian - Pęciak Krzysztof 2 1:3 (11:2, 10:12, 8:11, 7:11)
22 Pęciak Krzysztof - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:7)
22 Pęciak Krzysztof - Kumor Michał 1 3:2 (7:11, 11:7, 12:14, 11:6, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Kozieł Krzysztof / Kaziród Oskar 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
3 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Pyda Łukasz / Podlewski Paweł 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
4 Wojtaszczyk Tomasz / Pańczyk Adrian - Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof 1 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 12:10)
5 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Milewski Zdzisław / Melczyk Marian 1 2:3 (11:7, 13:11, 8:11, 8:11, 7:11)
6 Biały Marcin / Szydło Sławomir - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (3:11, 9:11, 8:11)
7 Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof - Czornik Grzegorz / Cesarz Oliwier 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
8 Migas Dawid / Lekstan Mateusz - Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
9 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Toś Maciej / Koziński Karol 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:1)
11 Duch Sławomir / Morawiec Mateusz - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 2 0:3 (6:11,8:11,10:12)
12 Tyrała Tomasz / Zowada Iwo - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11.)
13 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Szydło Sławomir / Biały Marcin 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
14 Czaja Magdalena / Koch Grzegorz - Grzeszczyk Sławomir / Pęciak Krzysztof 1 3:0 (11/4,11/7,11/9)
16 Kamiński Bogdan / Michalak Rafał - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
17 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
18 Lutostański Tomasz / Cesarz Oliwier - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (2:11, 4:11, 6:11)
19 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Nieszporek Tomasz / Cieślik Sebastian 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
20 Kowal Edward / Dzięgiel Michał - Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof 2 0:3 (1:11, 8:11, 7:11)
22 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Wojtaszczyk Tomasz / Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:1, 11:4, 12:10)