Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Arkadiusz
Wyparło
MCKS Czeladź
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 sierpnia 1962 r.
36
Występy
32
Zwycięstwa
4
Porażki
88.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wyparło Arkadiusz - Kaziród Oskar 2 3:0 (11:1, 11:3, 11:4)
1 Wyparło Arkadiusz - Tyrała Tomasz 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
3 Wyparło Arkadiusz - Podlewski Paweł 2 3:0 (11:7, 11:4, 13:11)
3 Wyparło Arkadiusz - Kamiński Bogdan 2 3:2 (11:6, 7:11, 6:11, 12:10, 11:7)
4 Dziub Arkadiusz - Wyparło Arkadiusz 2 2:3 (11:7, 12:14, 11:5, 2:11, 9:11)
4 Kumor Michał - Wyparło Arkadiusz 2 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
5 Wyparło Arkadiusz - Melczyk Marian 2 2:3 (8:11, 11:4, 11:8, 7:11, 6:11)
5 Wyparło Arkadiusz - Januszko Sylwester 2 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
8 Mirek Mikołaj - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (7:11, 9:11, 3:11)
8 Mirek Piotr - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (7:11, 1:11, 9:11)
7 Wyparło Arkadiusz - Czornik Grzegorz 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:6)
7 Wyparło Arkadiusz - Cesarz Oliwier 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)
9 Wyparło Arkadiusz - Koziński Karol 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:3)
9 Wyparło Arkadiusz - Koch Grzegorz 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
6 Biały Marcin - Wyparło Arkadiusz 1 0:3 (7:11,9:11, 11:13)
6 Szydło Sławomir - Wyparło Arkadiusz 1 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 10:12)
12 Rzeszutek Maciej - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (1:11, 2:11, 3:11.)
12 Kaziród Oskar - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (5:11, 8:11, 2:11.)
11 Sikora Janusz - Wyparło Arkadiusz 1 0:3 (10:12,16:18,10:12)
11 Cieślik Sebastian - Wyparło Arkadiusz 1 3:2 (11:7,6:11,9:11,11:6,11:8)
13 Wyparło Arkadiusz - Soliło Dominik 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
13 Wyparło Arkadiusz - Biały Marcin 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
14 Koch Bartłomiej - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (6/11,5/11,9/11)
14 Koziński Karol - Wyparło Arkadiusz 2 1:3 (11/8,2/11,8/11,7/11)
16 Cesarz Damian - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (11:13, 7:11,8:11)
16 Kamiński Bogdan - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (1:11, 8:11, 10:12)
17 Wyparło Arkadiusz - Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:6)
17 Wyparło Arkadiusz - Migas Dawid 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:2)
18 Skorupa Jakub - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (4:11, 10:12, 9:11)
18 Cesarz Oskar - Wyparło Arkadiusz 2 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 7:11)
19 Wyparło Arkadiusz - Morawiec Mateusz 1 3:0 (11:1, 11:3, 11:1)
19 Wyparło Arkadiusz - Nieszporek Tomasz 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:8)
20 Januszko Sylwester - Wyparło Arkadiusz 1 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 6:11)
20 Kowal Edward - Wyparło Arkadiusz 1 2:3 (11:6, 9:11, 8:11, 15:13, 9:11)
22 Wyparło Arkadiusz - Wojtaszczyk Tomasz 2 3:1 (10:12, 14:12, 11:7, 12:10)
22 Wyparło Arkadiusz - Dziub Arkadiusz 2 3:2 (11:7, 7:11, 11:7, 9:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Tyrała Tomasz / Rzeszutek Maciej 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:4)
3 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
4 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
5 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Łysak Franciszek / Januszko Sylwester 2 3:2 (6:11, 11:9, 12:14, 11:9, 11:7)
6 Soliło Dominik / Szymański Arkadiusz - Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (9:11, 2:11, 6:11)
7 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Cesarz Oskar / Cesarz Amadeusz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:2)
8 Mirek Mikołaj / Mirek Piotr - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (1:11, 3:11, 4:11)
9 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Koch Grzegorz / Kufel Tadeusz 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:9)
11 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 1 2:3 (11:8,8:11,12:10,7:11,8:11)
12 Rzeszutek Maciej / Kaziród Oskar - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (2:11, 7:11, 5:11.)
13 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Soliło Dominik / Szymański Arkadiusz 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
14 Koch Bartłomiej / Koziński Karol - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (3/11,4/11,2/11)
16 Cesarz Damian / Podlewski Paweł - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 3:2 (11:6, 11:8, 3:11, 7:11, 11:5)
17 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Lekstan Mateusz / Migas Dawid 2 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
18 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 7:11)
19 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Morawiec Mateusz / Wyszyński Patryk 2 3:0 (11:1, 11:2, 11:2)
20 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz 1 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:8)
22 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 3:2 (15:17, 6:11, 11:9, 11:9, 11:9)