Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Koch
KTS II Lędziny
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 września 2007 r.
15
Występy
0
Zwycięstwa
15
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Podlewski Paweł - Koch Bartłomiej 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:2)
2 Pyda Łukasz - Koch Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)
3 Koch Bartłomiej - Wojtaszczyk Tomasz 1 1:3 (13/11,10/12,4/11,2/11)
6 Michalski Karol - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:5.)
6 Tyrała Tomasz - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7.)
12 Cieślik Sebastian - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11:1,11:4,11:7)
12 Duch Sławomir - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11:4,11:3,11:8)
14 Koch Bartłomiej - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (6/11,5/11,9/11)
14 Koch Bartłomiej - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (5/11,3/11,2/11)
15 Kumor Michał - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11-3, 11-3, 11-3)
15 Buła Maksymilian - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11-9, 12-10, 11-5)
18 Lekstan Michał - Koch Bartłomiej 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
18 Lekstan Mateusz - Koch Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:2)
21 Szydło Sławomir - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11:1, 11:3, 11:2)
21 Kaczorek Maciej - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Koziński Karol / Koch Bartłomiej 1 3:0 (11;7, 11:5, 11:1)
6 Tyrała Tomasz / Zowada Iwo - Koch Bartłomiej / Kuś Aleksander 2 3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 11:13, 11:8. )
12 Duch Sławomir / Nieszporek Tomasz - Koch Grzegorz / Koch Bartłomiej 1 3:1 (11:4,11:4,10:12,17:15)
14 Koch Bartłomiej / Koziński Karol - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (3/11,4/11,2/11)
15 Wojtaszczyk Wojciech / Pańczyk Adrian - Kufel Tadeusz / Koch Bartłomiej 1 3:0 (11-8, 11-7, 11-3)
18 Migas Dawid / Mirek Piotr - Koch Bartłomiej / Koziński Karol 2 3:1 (11:3, 11:3, 7:11, 11:7)
21 Biały Marcin / Soliło Dominik - Koch Grzegorz / Koch Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:1, 11:3)