Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Koch
KTS II Lędziny
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 kwietnia 2001 r.
23
Występy
11
Zwycięstwa
12
Porażki
47.83%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pyda Łukasz - Koch Grzegorz 1 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
2 Podlewski Paweł - Koch Grzegorz 1 3:2 (9:11, 12:14, 11:5, 11:9, 11:5)
3 Koch Grzegorz - Kumor Michał 1 0:3 (6/11,4/11,5/11)
4 Łysak Franciszek - Koch Grzegorz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:3)
4 Melczyk Marian - Koch Grzegorz 1 3:2 (9:11, 12:10, 2:11, 11:5, 11:7)
5 Koch Grzegorz - Szymański Arkadiusz 2 3:0 (11/3,11/8,11/5)
5 Koch Grzegorz - Szydło Sławomir 2 2:3 (11/9,2/11,11/13,11/9,10/12)
6 Kozieł Krzysztof - Koch Grzegorz 1 0:3 (6:11, 6:11,5:11.)
6 Kaziród Oskar - Koch Grzegorz 1 0:3 (7:11, 4:11, 6:11.)
9 Gruszka Zbigniew - Koch Grzegorz 2 1:3 (8:11, 13:11, 5:11, 8:11)
9 Wyparło Arkadiusz - Koch Grzegorz 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
12 Duch Sławomir - Koch Grzegorz 2 3:2 (12:10,11:3,5:11,4:11,11:4)
12 Cieślik Sebastian - Koch Grzegorz 2 3:1 (3:11,11:9,11:5,11:8)
14 Koch Grzegorz - Pęciak Krzysztof 1 3:0 (11/6,15/13,11/6)
14 Koch Grzegorz - Grzeszczyk Sławomir 1 3:0 (11/9,11/3,11/6)
15 Wojtaszczyk Wojciech - Koch Grzegorz 1 3:1 (11-3, 11-6, 6-11, 11-9)
15 Pańczyk Adrian - Koch Grzegorz 1 3:1 (11-8, 9-11, 11-8, 11-9)
17 Koch Grzegorz - Lutostański Tomasz 2 3:0 (11/9,11/8,11/2)
17 Koch Grzegorz - Czornik Grzegorz 2 2:3 (11/6,5/11,8/11,12/10,7/11)
18 Migas Dawid - Koch Grzegorz 2 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 8:11)
18 Mirek Piotr - Koch Grzegorz 2 0:3 (8:11, 6:11, 10:12)
21 Kaczorek Maciej - Koch Grzegorz 2 0:3 (7:11, 4:11, 4:11)
21 Szydło Sławomir - Koch Grzegorz 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:7, 8:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Koch Grzegorz / Waliczek Dawid 2 3:1 (4:11, 11:9, 11:8, 11:9)
3 Koch Grzegorz / Waliczek Dawid - Kumor Michał / Dziub Arkadiusz 1 0:3 (6/11,8/11,11/13)
4 Januszko Sylwester / Łysak Franciszek - Budzyński Henryk / Koch Grzegorz 1 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 7:11)
5 Koch Grzegorz / Waliczek Dawid - Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik 1 0:3 (8/11,8/11,5/11)
6 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Budzyński Henryk / Koch Grzegorz 1 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 8:11.)
9 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Koch Grzegorz / Kufel Tadeusz 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:9)
12 Duch Sławomir / Nieszporek Tomasz - Koch Grzegorz / Koch Bartłomiej 1 3:1 (11:4,11:4,10:12,17:15)
14 Czaja Magdalena / Koch Grzegorz - Grzeszczyk Sławomir / Pęciak Krzysztof 1 3:0 (11/4,11/7,11/9)
15 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Koch Grzegorz / Kuś Aleksander 2 3:0 (13-11, 11-7, 11-8)
17 Czaja Magdalena / Koch Grzegorz - Skorupa Jakub / Czornik Grzegorz 1 3:0 (11/5,11/6,11/4)
18 Lekstan Michał / Lekstan Mateusz - Koch Grzegorz / Kufel Tadeusz 1 3:2 (11:5, 11:13, 10:12, 11:9, 13:11)
21 Biały Marcin / Soliło Dominik - Koch Grzegorz / Koch Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:1, 11:3)