Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Roman
Termin
LKS Strażak II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 czerwca 1969 r.
28
Występy
15
Zwycięstwa
13
Porażki
53.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Termin Roman - Kuźnik Mariusz 1 0:3 (10-12, 4-11, 1-11)
2 Termin Roman - Płaczek Adam 1 1:3 (12-14, 7-11, 11-6, 9-11)
1 Grab Krzysztof - Termin Roman 1 3:1 (11:1, 11:5, 16:18, 11:9)
1 Przybyła Jan - Termin Roman 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
4 Termin Roman - Ogon Rafał 1 3:2 (9-11, 11-9, 5-11, 11-5, 11-8)
4 Termin Roman - Lasota Marcin 1 2:3 (4-11, 8-11, 11-9, 11-8, 4-11)
5 Klyszcz Krzysztof - Termin Roman 1 0:3 (7-11, 3-11, 8-11)
5 Kaczorek Marek - Termin Roman 1 3:2 (11-8, 9-11, 7-11,14-12, 11-8)
6 Termin Roman - Czernik Mariusz 1 3:2 (11-6, 4-11, 8-11, 11-8, 11-5)
6 Termin Roman - Stós Michał 1 3:0 (11-5, 11-5, 11-9)
7 Maszka Bolesław - Termin Roman 1 0:3 (10:12, 9:11, 7:11)
7 Pojda Marek - Termin Roman 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
8 Termin Roman - Kołodziej Łukasz 1 3:1 (7-11, 11-7, 11-7, 11-4)
8 Termin Roman - Brząkalik Rafał 1 2:3 (9-11, 11-6, 11-9, 8-11, 5-11)
9 Rutkiewicz Mariusz - Termin Roman 1 2:3 (7/11 8/11 11/7 11/9 4/11)
9 Szmajduch Damian - Termin Roman 1 0:3 (1/11 3/11 5/11)
10 Termin Roman - Tomaszewski Kamil 1 3:1 (11-5, 8-11, 11-5, 11-6)
11 Piecowski Bogdan - Termin Roman 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:2)
11 Sliwka Oliwier - Termin Roman 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
12 Termin Roman - Reih Grzegorz 2 1:3 (6-11, 8-11, 11-9, 10-12)
12 Termin Roman - Grab Krzysztof 2 0:3 (13-15, 6-11, 2-11)
15 Termin Roman - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (12-10, 8-11, 15-13, 11-7)
15 Termin Roman - Kaczorek Marek 1 2:3 (6-11, 11-8, 11-9, 10-12, 2-11)
17 Termin Roman - Marciniec Krzysztof 1 1:3 (13-15, 7-11, 11-8, 11-13)
20 Kołodziej Łukasz - Termin Roman 2 1:3 (5:11, 11:6, 4:11, 8:11)
20 Brząkalik Rafał - Termin Roman 2 3:1 (2:11, 11:8, 15:13, 11:8)
21 Termin Roman - Pojda Marek 1 3:0 (11;6, 11;6, 11;9)
21 Termin Roman - Maszka Bolesław 1 3:0 (11;4, 11;6, 11;6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grab Krzysztof / Mysz Paweł - Kowalski Janusz / Termin Roman 2 3:0 (11:5, 11:5, 12:10)
2 Termin Roman / Kowalski Janusz - Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam 2 0:3 (10-12, 6-11, 9-11)
4 Kowalski Janusz / Termin Roman - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 2 3:2 (6-11, 11-9, 8-11, 11-8, 11-9)
5 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Burszka Michał / Termin Roman 2 1:3 (9-11, 11-9, 3-11, 12-14)
6 Burszka Michał / Termin Roman - Farana Krzysztof / Stós Michał 1 3:2 (11-4, 7-11, 11-8, 4-11 11-7)
7 Stokłosa Przemysław / Pojda Marek - Termin Roman / Kowalski Janusz 2 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 5:11, 4:11)
8 Kowalski Janusz / Termin Roman - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 3:1 (11-8, 12-10, 8-11, 11-3)
9 Sławacki Adam / Szmajduch Damian - Kowalski Janusz / Termin Roman 1 0:3 (9/11 9/11 8/11)
10 Kowalski Janusz / Termin Roman - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11-5, 12-10, 11-5)
11 Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan - Kowalski Janusz / Termin Roman 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:5)
12 Kowalski Janusz / Termin Roman - Mysz Paweł / Morciniec Damian 1 3:1 (9-11, 11-4, 11-5, 11-6)
15 Burszka Michał / Termin Roman - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 2:3 (9-11, 11-9, 11-9, 7-11, 11-13 )
17 Burszka Michał / Termin Roman - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 2:3 (9-11, 11-6, 3-11, 16-14, 2-11)
20 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Burszka Michał / Termin Roman 2 1:3 (7:11, 8:11, 15:13, 8:11)
21 Burszka Michał / Termin Roman - Pojda Marek / Piwko Adam 1 3:0 (11;5, 11;5, 12;10)