Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Grzenik
Naprzód II Borucin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 lipca 2003 r.
25
Występy
1
Zwycięstwa
24
Porażki
4%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 21 38 164:46
2. GKS Gwarek Ornontowice 21 35 153:57
3. LKS Czarni I Gorzyce 21 31 134:76
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 21 30 121:89
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 21 18 86:124
8. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
9. MOSIR Łaziska Górne 21 15 99:111
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. UKTS Sokół III Orzesze 21 5 54:156
12. GKS Gwarek II Ornontowice 21 2 46:164

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Grzenik Łukasz - Depta Bronisław 1 0:3 (6/11, 7/11, 7/11)
1 Wycisk Rafał - Grzenik Łukasz 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
1 Farana Krzysztof - Grzenik Łukasz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
3 Kuźnik Mariusz - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:5)
4 Grzenik Łukasz - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (2/11, 5/11, 3/11)
6 Grzenik Łukasz - Stużyński Dawid 2 0:3 (3/11, 4/11, 4/11)
7 Grzenik Łukasz - Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11:13, 11:9, 11:7, 6:11, 8:11)
5 Lasota Marcin - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11/1 11/2 11/4)
8 Sławacki Adam - Grzenik Łukasz 2 3:0 (15/13 11/4 13/11 )
9 Grzenik Łukasz - Kałuża Tomasz 2 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
9 Grzenik Łukasz - Tomaszewski Kacper 2 2:3 (11:8, 5:11, 8:11, 11:6, 10:12)
10 Stokłosa Przemysław - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:4)
13 Reih Grzegorz - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11-6, 11-2, 13-11)
13 Bieniewski Gabriel - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11-8,11-7, 11-3)
12 Marciniec Krzysztof - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7 )
12 Golda Marcin - Grzenik Łukasz 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:9)
16 Klyszcz Krzysztof - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
17 Grzenik Łukasz - Lasota Marcin 2 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
17 Grzenik Łukasz - Ogon Rafał 2 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
18 Szczyrba Wojciech - Grzenik Łukasz 2 3:0 (walkower)
19 Łukaszewski Przemysław - Grzenik Łukasz 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:6, 13:11)
20 Grzenik Łukasz - Sławacki Adam 2 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 9:11, 11:7)
20 Grzenik Łukasz - Matczak Andrzej 2 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
21 Łukasik Jan - Grzenik Łukasz 2 3:2 (11;5, 9;11, 7;11, 11;8, 11;9)
21 Tomaszewski Kacper - Grzenik Łukasz 2 3:1 (5;11, 11;8, 12;10, 11;8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Czernik Mariusz / Wycisk Rafał - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
3 Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz - Grzenik Łukasz / Sliwka Oliwier 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:3)
7 Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz - Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał 1 3:2 (11:13, 11:7, 12:14, 15:13, 11:8)
8 Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej - Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz 2 3:1 (9/11 11/8 11/4 11/8)
9 Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz - Kałuża Tomasz / Tomaszewski Kacper 2 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:6)
10 Pojda Marek / Piwko Adam - Grzenik Łukasz / Sliwka Oliwier 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 12:10)
11 Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz - Szczyrba Wojciech / Burszka Michał 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
12 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 1 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9 )
13 Grab Krzysztof / Reih Grzegorz - Grzenik Łukasz / Grzenik Rafał 2 3:0 (11-5, 11-4, 11-4)
16 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:4)
17 Grzenik Rafał / Grzenik Łukasz - Ogon Mariusz / Piecowski Miłosz 1 0:3 (8:11, 8:11, 0:11)
19 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 1 0:3 (2:11, 14:16, 7:11)
20 Grzenik Łukasz / Piecowski Bogdan - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 2 3:1 (11:4, 11:8, 9:11, 11:6)
21 Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 2 1:3 (11;9, 8;11, 8;11, 5;11)