Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oliwier
Sliwka
Naprzód II Borucin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 stycznia 2006 r.
35
Występy
7
Zwycięstwa
28
Porażki
20%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Sliwka Oliwier - Grab Krzysztof 2 0:3 (1/11, 6/11, 3/11)
1 Czernik Mariusz - Sliwka Oliwier 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
3 Bulanda Grzegorz - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
4 Sliwka Oliwier - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (4/11, 8/11, 5/11)
4 Sliwka Oliwier - Golda Marcin 1 0:3 (7/11, 6/11, 8/11)
6 Sliwka Oliwier - Smołka Kamil 1 0:3 (3/11, 6/11, 8/11)
6 Sliwka Oliwier - Klyszcz Krzysztof 1 0:3 (12/14, 3/11, 9/11)
7 Sliwka Oliwier - Drwięga Wojciech 2 0:3 (3:11, 6:11, 5:11)
5 Ostachowski Piotr - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11/6 11/7 11/6)
8 Rutkiewicz Mariusz - Sliwka Oliwier 1 3:0 (11/7 11/6 11/7)
8 Nosiadek Jakub - Sliwka Oliwier 1 2:3 (11/9 12/10 8/11 8/11 9/11)
9 Sliwka Oliwier - Przewłocki Piotr 1 0:3 (10:12, 9:11, 8:11)
9 Sliwka Oliwier - Tomaszewski Kamil 1 2:3 (11:13, 11:8, 11:7, 3:11, 11:13)
10 Pojda Marek - Sliwka Oliwier 2 2:3 (11:2, 4:11, 11:9, 10:12, 11:13)
10 Maszka Bolesław - Sliwka Oliwier 2 1:3 (9:11, 12:10, 4:11, 10:12)
11 Sliwka Oliwier - Szczyrba Wojciech 1 2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 12:10, 6:11)
11 Sliwka Oliwier - Termin Roman 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
12 Górka Leszek - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:6, 13:11, 11:2)
12 Kabut Mateusz - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:9 )
14 Sliwka Oliwier - Gołombek Denis 1 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
14 Sliwka Oliwier - Farana Krzysztof 1 0:3 (2:11, 7:11, 3:11)
15 Sliwka Oliwier - Kuźnik Mariusz 1 0:3 (3:11, 6:11, 10:12)
15 Sliwka Oliwier - Kondziołka Tomasz 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
16 Stużyński Dawid - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
16 Smołka Kamil - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
17 Sliwka Oliwier - Ogon Rafał 2 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
17 Sliwka Oliwier - Lasota Marcin 2 0:3 (5:11, 8:11, 3:11)
18 Kucharczyk Agnieszka - Sliwka Oliwier 1 3:0 (walkower)
19 Kołodziej Łukasz - Sliwka Oliwier 2 1:3 (16:14, 8:11, 9:11, 5;11)
20 Sliwka Oliwier - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
20 Sliwka Oliwier - Rutkiewicz Mariusz 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 8:11)
21 Tomaszewski Kamil - Sliwka Oliwier 1 1:3 (5;11, 11;13, 11;5, 8;11)
21 Przewłocki Piotr - Sliwka Oliwier 1 3:0 (11;7, 11;7, 12;10)
22 Sliwka Oliwier - Piwko Adam 2 3:2 (11:6, 11:9, 6:11, 6:11, 11:2)
22 Sliwka Oliwier - Stokłosa Czesław 2 0:3 (1:11, 2:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Farana Krzysztof / Bartosz Konrad - Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier 1 1:3 (14:16, 5:11, 11;7, 8:11)
2 Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier - Przybyła Jan / Depta Bronisław 2 3:2 (6/11, 9/11, 11/4, 11/2, 11/2)
3 Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz - Grzenik Łukasz / Sliwka Oliwier 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:3)
4 Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek - Golda Marcin / Kabut Mateusz 2 1:3 (11/13, 3/11, 12/10, 8/11)
6 Kuziak Kacper / Sliwka Oliwier - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 2 0:3 (2/11, 4/11, 5/11)
7 Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier - Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław 2 2:3 (11:7, 9:11, 10:12, 11:6, 7:11)
8 Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej - Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz 2 3:1 (9/11 11/8 11/4 11/8)
9 Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz - Kałuża Tomasz / Tomaszewski Kacper 2 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:6)
10 Pojda Marek / Piwko Adam - Grzenik Łukasz / Sliwka Oliwier 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 12:10)
11 Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz - Szczyrba Wojciech / Burszka Michał 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
12 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Grzenik Rafał / Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
14 Kuziak Kacper / Sliwka Oliwier - Farana Krzysztof / Stós Michał 2 0:3 (4:11, 6:11, 1:11)
15 Sliwka Oliwier / Kuziak Kacper - Kondziołka Tomasz / Kuźnik Mariusz 2 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)
16 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:4)
17 Sliwka Oliwier / Kuziak Kacper - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
18 Budziński Marian / Burszka Michał - Sliwka Oliwier / Grzenik Rafał 2 3:0 (walkower)
19 Drwięga Wojciech / Kołodziej Czesław - Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier 2 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
20 Sliwka Oliwier / Grzenik Rafał - Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
21 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier 1 1:3 (6;11, 12;14, 11;6, 8;11)
22 Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek - Piwko Adam / Stokłosa Czesław 2 3:2 (11:6, 7:11, 7:11, 11:7, 11:6)