Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogdan
Piecowski
Naprzód II Borucin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 kwietnia 1971 r.
36
Występy
32
Zwycięstwa
4
Porażki
88.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Piecowski Bogdan - Depta Bronisław 1 3:0 (11/9, 11/8, 11/5)
2 Piecowski Bogdan - Malcher Stanisław 1 3:0 (11/9, 11/8, 11/9)
1 Farana Krzysztof - Piecowski Bogdan 2 1:3 (11:9, 9:11,, 9:11, 11:13)
1 Wycisk Rafał - Piecowski Bogdan 2 1:3 (1:11, 7:11, 14:12, 6:11)
3 Kuźnik Mariusz - Piecowski Bogdan 1 2:3 (11:8, 11:5, 5:11, 7:11, 7:11)
3 Płaczek Adam - Piecowski Bogdan 1 2:3 (4:11, 11:8, 7:11, 11:9, 5:11)
4 Piecowski Bogdan - Golda Marcin 1 3:0 (11/4, 11/8, 11/6)
6 Piecowski Bogdan - Klyszcz Krzysztof 1 3:0 (11/2, 11/2, 11/7)
6 Piecowski Bogdan - Smołka Kamil 1 2:3 (9/11, 7/11, 11/7, 11/6, 6/11)
7 Piecowski Bogdan - Kołodziej Łukasz 1 3:1 (11:5, 11:5, 12:14, 11:4)
7 Piecowski Bogdan - Brząkalik Rafał 1 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:5)
5 Piecowski Miłosz - Piecowski Bogdan 1 2:3 (11/9 10/12 15/13 5/11 7/11)
5 Lasota Marcin - Piecowski Bogdan 1 0:3 (7/11 12/14 5/11)
8 Matczak Andrzej - Piecowski Bogdan 2 0:3 (6/11 2/11 5/11)
8 Sławacki Adam - Piecowski Bogdan 2 0:3 (6/11 5/11 10/12)
10 Stokłosa Przemysław - Piecowski Bogdan 1 0:3 (5:11, 5:11, 2:11)
10 Piwko Adam - Piecowski Bogdan 1 0:3 (5:11, 10:12, 5:11)
11 Piecowski Bogdan - Termin Roman 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:2)
11 Piecowski Bogdan - Szczyrba Wojciech 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 12:14, 12:10)
13 Morciniec Damian - Piecowski Bogdan 1 0:3 (9-11, 6-11, 6-11)
13 Reih Grzegorz - Piecowski Bogdan 1 0:3 (8-11, 5-11, 8-11)
12 Golda Marcin - Piecowski Bogdan 1 0:3 (0:11, 8:11, 6:11)
12 Marciniec Krzysztof - Piecowski Bogdan 1 1:3 (11:8, 2:11, 7:11, 13:15)
14 Piecowski Bogdan - Stós Michał 2 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
14 Piecowski Bogdan - Czernik Mariusz 2 3:1 (13:15, 12:10, 11:3, 11:8)
15 Piecowski Bogdan - Bulanda Grzegorz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
15 Piecowski Bogdan - Płaczek Adam 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
16 Kaczorek Marek - Piecowski Bogdan 1 0:3 (5:11, 9:11, 6:11)
16 Klyszcz Krzysztof - Piecowski Bogdan 1 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
18 Budziński Marian - Piecowski Bogdan 2 3:0 (walkower)
18 Szczyrba Wojciech - Piecowski Bogdan 2 3:0 (walkower)
19 Brząkalik Rafał - Piecowski Bogdan 2 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:9)
19 Kołodziej Łukasz - Piecowski Bogdan 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
20 Piecowski Bogdan - Matczak Andrzej 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:6)
20 Piecowski Bogdan - Sławacki Adam 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:4)
21 Tomaszewski Kacper - Piecowski Bogdan 2 0:3 (9;11, 2;11, 3;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Czernik Mariusz / Wycisk Rafał - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
2 Piecowski Bogdan / Grzenik Rafał - Bieniewski Gabriel / Grab Krzysztof 1 3:2 (11/10, 5/11, 12/10, 3/11, 11/8)
3 Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 2 2:3 (8:11, 11:4, 13:11, 5:11, 8:11)
4 Grzenik Rafał / Piecowski Bogdan - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 1 1:3 (11/8, 7/11, 13/15, 7/11)
5 Lasota Marcin / Pientka Rafał - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 2 1:3 (12/10 3/11 1/11 3/11)
6 Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 3:2 (11/6, 7/11, 9/11, 11/6, 11/8)
7 Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz - Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał 1 3:2 (11:13, 11:7, 12:14, 15:13, 11:8)
8 Nosiadek Jakub / Sławacki Adam - Piecowski Bogdan / Ciemienga Marek 1 0:3 (6/11 5/11 5/11)
10 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Piecowski Bogdan / Ciemienga Marek 1 0:3 (5:11, 12:14, 4:11)
11 Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan - Kowalski Janusz / Termin Roman 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:5)
12 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 1 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9 )
13 Mysz Paweł / Morciniec Damian - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 1 0:3 (7-11, 4-11, 5-11)
14 Piecowski Bogdan / Ciemienga Marek - Gołombek Denis / Czernik Mariusz 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:5)
15 Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan - Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam 1 1:3 (11:6, 7:11, 12:14, 9:11)
16 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 1 1:3 (14:12, 9:11, 2:11, 8:11)
18 Kucharczyk Agnieszka / Szczyrba Wojciech - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 1 3:0 (walkower)
19 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 1 0:3 (2:11, 14:16, 7:11)
20 Grzenik Łukasz / Piecowski Bogdan - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 2 3:1 (11:4, 11:8, 9:11, 11:6)
21 Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 2 1:3 (11;9, 8;11, 8;11, 5;11)
22 Grzenik Rafał / Piecowski Bogdan - Pojda Marek / Maszka Bolesław 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)