Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bolesław
Maszka
GKS Gwarek II Ornontowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 listopada 1977 r.
44
Występy
7
Zwycięstwa
37
Porażki
15.91%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bulanda Grzegorz - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
1 Płaczek Adam - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
2 Maszka Bolesław - Golda Marcin 2 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
2 Maszka Bolesław - Górka Leszek 2 1:3 (8:11, 3:11, 11:3, 9:11)
3 Ogon Rafał - Maszka Bolesław 1 3:1 (11:4, 11:8, 7:11, 11:9)
3 Lasota Marcin - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:3, 11:2,11:4)
4 Maszka Bolesław - Stużyński Dawid 2 0:3 (9:11, 4:11, 10:12)
4 Maszka Bolesław - Klyszcz Krzysztof 2 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 6:11)
5 Farana Krzysztof - Maszka Bolesław 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:8)
5 Gołombek Denis - Maszka Bolesław 2 3:0 (11:5, 11:5, 12:10)
6 Maszka Bolesław - Bieniewski Gabriel 1 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
6 Maszka Bolesław - Reih Grzegorz 1 0:3 (3:11, 1:11, 7:11)
7 Maszka Bolesław - Termin Roman 1 0:3 (10:12, 9:11, 7:11)
7 Maszka Bolesław - Burszka Michał 1 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)
9 Maszka Bolesław - Brząkalik Rafał 1 0:3 (2:11, 3:11, 6:11)
9 Maszka Bolesław - Jaworski Marek 1 2:3 (11:5, 6:11, 11:7, 8:11, 6:11)
10 Maszka Bolesław - Ciemienga Marek 2 0:3 (4:11, 6:11, 12:14)
10 Maszka Bolesław - Sliwka Oliwier 2 1:3 (9:11, 12:10, 4:11, 10:12)
11 Nosiadek Jakub - Maszka Bolesław 1 3:0 (11/8 11/5 13/11)
11 Rutkiewicz Mariusz - Maszka Bolesław 1 3:0 (11/2 11/7 11/2)
8 Kałuża Tomasz - Maszka Bolesław 2 3:1 (6:11, 11:5, 11:2 11:6)
8 Tomaszewski Kacper - Maszka Bolesław 2 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 9:11)
12 Maszka Bolesław - Piecowski Miłosz 2 0:3 (2:11, 7:11, 2:11)
12 Maszka Bolesław - Pientka Rafał 2 1:3 (11:13, 11:8, 3:11, 5:11)
13 Kabut Mateusz - Maszka Bolesław 1 3:0 (12-10, 11-5, 11-7)
13 Widenka Kamil - Maszka Bolesław 1 1:3 (9-11, 11-9, 7-11, 4-11)
14 Mysz Paweł - Maszka Bolesław 1 3:0 (11-4, 11-4, 11-6)
14 Grab Marek - Maszka Bolesław 1 0:3 (2-11, 4-11, 5-11)
15 Maszka Bolesław - Stós Michał 1 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
15 Maszka Bolesław - Farana Krzysztof 1 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)
16 Maszka Bolesław - Bulanda Grzegorz 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
16 Maszka Bolesław - Kondziołka Tomasz 1 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 8:11)
17 Smołka Kamil - Maszka Bolesław 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
17 Stużyński Dawid - Maszka Bolesław 2 3:0 (11;2, 11;8, 11;3)
18 Łukaszewski Przemysław - Maszka Bolesław 1 3:1 (9:11, 11:2, 12:10, 11:6)
18 Drwięga Wojciech - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:0, 11:7, 11:6)
19 Maszka Bolesław - Matczak Andrzej 2 0:3 (1:11, 6:11, 2:11)
19 Maszka Bolesław - Nosiadek Jakub 2 2:3 (6:11, 11:9, 5:11, 11:3, 3:11)
20 Maszka Bolesław - Łukasik Jan 1 3:0 (walkower)
20 Maszka Bolesław - Przewłocki Piotr 1 3:0 (walkower)
21 Szczyrba Wojciech - Maszka Bolesław 1 3:1 (11;3, 11;3, 10;12, 11;5)
21 Termin Roman - Maszka Bolesław 1 3:0 (11;4, 11;6, 11;6)
22 Grzenik Rafał - Maszka Bolesław 1 2:3 (11:4, 7:11, 11:9, 10:12, 8:11)
22 Grzenik Łukasz - Maszka Bolesław 1 1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam - Cichy Grzegorz / Maszka Bolesław 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:8)
2 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:6, 7:11)
3 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław 2 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
4 Maszka Bolesław / Cichy Grzegorz - Stużyński Dawid / Smołka Kamil 2 0:3 (3:11, 6:11, 3:11)
5 Farana Krzysztof / Pientka Roland - Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
6 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Grab Krzysztof / Reih Grzegorz 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
7 Piwko Adam / Maszka Bolesław - Burszka Michał / Szczyrba Wojciech 1 0:3 (12:14, 7:11, 8:11)
8 Tomaszewski Kacper / Kałuża Tomasz - Piwko Adam / Maszka Bolesław 2 3:2 (12:10, 12:10, 8:11, 7:11, 12:10)
9 Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11:3, 6:11, 6:11, 11:5, 9:11)
10 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Piecowski Bogdan / Ciemienga Marek 1 0:3 (5:11, 12:14, 4:11)
11 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 2 3:0 (11/4 11/6 11/5)
12 Cichy Grzegorz / Maszka Bolesław - Lasota Marcin / Pientka Rafał 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
13 Marciniec Krzysztof / Widenka Kamil - Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław 2 0:3 (9-11, 5-11, 9-11)
14 Grab Krzysztof / Reih Grzegorz - Kania Grzegorz / Maszka Bolesław 2 3:0 (11-3, 11-3, 11-1)
15 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 0:3 (12:14, 3:11, 5:11)
16 Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław - Kondziołka Tomasz / Kuźnik Mariusz 1 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
17 Stużyński Dawid / Smołka Kamil - Piwko Adam / Maszka Bolesław 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:7)
18 Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław - Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:6, 11:6)
19 Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 2 2:3 (11:4, 6:11, 11:8, 13:15, 4:11)
20 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Tomaszewski Kacper / Kałuża Tomasz 2 3:0 (walkower)
21 Budziński Marian / Szczyrba Wojciech - Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław 2 3:2 (12;10, 11;5, 10;12, 10;12, 11;8)
22 Grzenik Rafał / Piecowski Bogdan - Pojda Marek / Maszka Bolesław 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)