Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Pojda
GKS Gwarek II Ornontowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 sierpnia 1963 r.
42
Występy
16
Zwycięstwa
26
Porażki
38.1%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kuźnik Mariusz - Pojda Marek 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
1 Kondziołka Tomasz - Pojda Marek 2 3:1 (11:5, 12:14, 11:6.11:8)
2 Pojda Marek - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (9:11, 10:12, 6:11)
2 Pojda Marek - Kabut Mateusz 1 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 8:11)
3 Ostachowski Piotr - Pojda Marek 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:5)
3 Piecowski Miłosz - Pojda Marek 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
4 Pojda Marek - Farana Daniel 1 3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 11:4)
4 Pojda Marek - Smołka Kamil 1 0:3 (6:11, 4:11, 5:11)
5 Czernik Mariusz - Pojda Marek 1 2:3 (11:13, 12:10, 9:11, 11:4, 8:11)
5 Pientka Roland - Pojda Marek 1 1:3 (7:11, 13:11, 8:11, 4:11)
6 Pojda Marek - Przybyła Jan 2 1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 8:11)
6 Pojda Marek - Grab Krzysztof 2 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)
7 Pojda Marek - Burszka Michał 1 0:3 (9:11 8:11, 8:11)
7 Pojda Marek - Termin Roman 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
9 Pojda Marek - Drwięga Wojciech 2 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
9 Pojda Marek - Kołodziej Łukasz 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 11:8)
10 Pojda Marek - Sliwka Oliwier 2 2:3 (11:2, 4:11, 11:9, 10:12, 11:13)
10 Pojda Marek - Kuziak Kacper 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
11 Matczak Andrzej - Pojda Marek 2 3:0 (11/6 11/6 12/10)
11 Szymik Jakub - Pojda Marek 2 1:3 (6/11 8/11 11/6 8/11)
8 Przewłocki Piotr - Pojda Marek 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
8 Tomaszewski Kamil - Pojda Marek 1 0:3 (4:11, 4:11, 10:12)
12 Pojda Marek - Pientka Rafał 2 3:1 (11:6, 11:4, 4:11, 11:8)
12 Pojda Marek - Piecowski Miłosz 2 0:3 (5:11, 5:11, 1:11)
13 Golda Marcin - Pojda Marek 2 3:0 (11-8, 16-14, 11-8)
13 Marciniec Krzysztof - Pojda Marek 2 3:0 (11-3, 11-3, 12-10)
14 Reih Grzegorz - Pojda Marek 2 3:0 (11-9, 11-8, 11-8)
14 Morciniec Damian - Pojda Marek 2 1:3 (8-11, 9-11, 11-9, 9-11)
15 Pojda Marek - Kuc Szymon 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:4)
15 Pojda Marek - Czernik Mariusz 2 2:3 (11:8, 8:11, 11:5, 9:11, 11:13)
16 Pojda Marek - Kuźnik Mariusz 2 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
16 Pojda Marek - Płaczek Adam 2 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
18 Brząkalik Rafał - Pojda Marek 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
18 Jaworski Marek - Pojda Marek 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
19 Pojda Marek - Nosiadek Jakub 2 3:2 (11:7, 5:11, 12:14, 11:7, 13:11)
19 Pojda Marek - Matczak Andrzej 2 2:3 (11:13, 5:11, 11:8, 11:8, 4:11)
20 Pojda Marek - Kałuża Tomasz 2 3:0 (walkower)
20 Pojda Marek - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (walkower)
21 Termin Roman - Pojda Marek 1 3:0 (11;6, 11;6, 11;9)
21 Szczyrba Wojciech - Pojda Marek 1 2:3 (10;12, 11;4, 6;11, 11;7, 9;11)
22 Grzenik Łukasz - Pojda Marek 1 1:3 (5:11, 6:11, 11:6, 9:11)
22 Grzenik Rafał - Pojda Marek 1 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz - Piwko Adam / Pojda Marek 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:7)
2 Piwko Adam / Pojda Marek - Marciniec Krzysztof / Górka Leszek 2 0:3 (10:12, 8:11, 6:11)
3 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Piwko Adam / Pojda Marek 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:7)
4 Pojda Marek / Piwko Adam - Farana Daniel / Klyszcz Krzysztof 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11)
5 Czernik Mariusz / Gołombek Denis - Pojda Marek / Piwko Adam 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:6)
6 Piwko Adam / Pojda Marek - Bieniewski Gabriel / Przybyła Jan 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
7 Stokłosa Przemysław / Pojda Marek - Termin Roman / Kowalski Janusz 2 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 5:11, 4:11)
8 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Stokłosa Przemysław / Pojda Marek 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
9 Pojda Marek / Piwko Adam - Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław 2 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 8:11, 11:9)
10 Pojda Marek / Piwko Adam - Grzenik Łukasz / Sliwka Oliwier 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 12:10)
11 Nosiadek Jakub / Szymik Jakub - Piwko Adam / Pojda Marek 1 2:3 (11/8 6/11 11/4 9/11 11/13)
12 Piwko Adam / Pojda Marek - Piecowski Miłosz / Ogon Mariusz 2 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
13 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Pojda Marek / Piwko Adam 1 3:0 (11-8, 11-0, 11-9)
14 Bieniewski Gabriel / Mysz Paweł - Piwko Adam / Pojda Marek 1 3:2 (11-7, 11-9, 8-11, 8-11, 11-6)
15 Pojda Marek / Piwko Adam - Czernik Mariusz / Kuc Szymon 2 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:13)
16 Pojda Marek / Piwko Adam - Płaczek Adam / Bulanda Grzegorz 2 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
18 Brząkalik Rafał / Jaworski Marek - Pojda Marek / Piwko Adam 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
19 Piwko Adam / Pojda Marek - Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz 1 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
20 Pojda Marek / Kania Grzegorz - Przewłocki Piotr / Łukasik Jan 1 3:0 (walkower)
21 Burszka Michał / Termin Roman - Pojda Marek / Piwko Adam 1 3:0 (11;5, 11;5, 12;10)
22 Grzenik Rafał / Piecowski Bogdan - Pojda Marek / Maszka Bolesław 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)