Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Przemysław
Stokłosa
GKS Gwarek II Ornontowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 czerwca 1991 r.
30
Występy
11
Zwycięstwa
19
Porażki
36.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Stokłosa Przemysław - Kabut Mateusz 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 8:11)
2 Stokłosa Przemysław - Marciniec Krzysztof 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 8:11,11:9)
3 Piecowski Miłosz - Stokłosa Przemysław 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:8)
3 Ostachowski Piotr - Stokłosa Przemysław 2 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:2)
5 Pientka Roland - Stokłosa Przemysław 1 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 2:11)
5 Czernik Mariusz - Stokłosa Przemysław 1 3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 11:8)
6 Stokłosa Przemysław - Reih Grzegorz 1 0:3 (4:11, 12:14, 4:11)
6 Stokłosa Przemysław - Bieniewski Gabriel 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
7 Stokłosa Przemysław - Szczyrba Wojciech 2 0:3 (11:13, 3:11, 8:11)
7 Stokłosa Przemysław - Kowalski Janusz 2 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
9 Stokłosa Przemysław - Kołodziej Łukasz 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
9 Stokłosa Przemysław - Łukaszewski Przemysław 2 2:3 (8:11, 11:6, 11:13, 9:11, 7:11)
10 Stokłosa Przemysław - Piecowski Bogdan 1 0:3 (5:11, 5:11, 2:11)
10 Stokłosa Przemysław - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:4)
8 Tomaszewski Kamil - Stokłosa Przemysław 1 0:3 (9:11, 2:11, 8:11)
8 Przewłocki Piotr - Stokłosa Przemysław 1 3:2 (11:9, 13:15, 11:4, 7:11, 11:8)
13 Marciniec Krzysztof - Stokłosa Przemysław 2 3:1 (8-11, 11-6, 11-4, 11-3)
13 Golda Marcin - Stokłosa Przemysław 2 0:3 (6-11, 7-11, 3-11)
16 Stokłosa Przemysław - Kondziołka Tomasz 1 1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 7:11)
16 Stokłosa Przemysław - Bulanda Grzegorz 1 0:3 (7:11, 4:11, 5:11)
17 Stużyński Dawid - Stokłosa Przemysław 2 3:2 (11:6, 12:14, 6:11, 11:6, 11:5)
17 Smołka Kamil - Stokłosa Przemysław 2 3:1 (11:2, 11:4, 8:11, 11:7)
18 Drwięga Wojciech - Stokłosa Przemysław 1 3:2 (7:11, 8:11, 14:12, 12:10, 11:9)
18 Łukaszewski Przemysław - Stokłosa Przemysław 1 3:1 (11:2, 7:11, 11:8, 11:6)
19 Stokłosa Przemysław - Sławacki Adam 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
19 Stokłosa Przemysław - Rutkiewicz Mariusz 1 3:1 (18:16, 12:10, 8:11, 11:7)
20 Stokłosa Przemysław - Przewłocki Piotr 1 3:0 (walkower)
20 Stokłosa Przemysław - Łukasik Jan 1 3:0 (walkower)
21 Burszka Michał - Stokłosa Przemysław 2 3:0 (13;11, 11;5, 13;11)
21 Budziński Marian - Stokłosa Przemysław 2 1:3 (5;11, 6;11, 11;8, 10;12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:6, 7:11)
3 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław 2 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
5 Farana Krzysztof / Pientka Roland - Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
6 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Grab Krzysztof / Reih Grzegorz 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
7 Stokłosa Przemysław / Pojda Marek - Termin Roman / Kowalski Janusz 2 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 5:11, 4:11)
8 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Stokłosa Przemysław / Pojda Marek 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
9 Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11:3, 6:11, 6:11, 11:5, 9:11)
10 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Piecowski Bogdan / Ciemienga Marek 1 0:3 (5:11, 12:14, 4:11)
13 Marciniec Krzysztof / Widenka Kamil - Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław 2 0:3 (9-11, 5-11, 9-11)
16 Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław - Kondziołka Tomasz / Kuźnik Mariusz 1 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
17 Kaczorek Marek / Klyszcz Krzysztof - Stokłosa Czesław / Stokłosa Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
18 Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław - Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:6, 11:6)
19 Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 2 2:3 (11:4, 6:11, 11:8, 13:15, 4:11)
20 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Tomaszewski Kacper / Kałuża Tomasz 2 3:0 (walkower)
21 Budziński Marian / Szczyrba Wojciech - Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław 2 3:2 (12;10, 11;5, 10;12, 10;12, 11;8)