Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Czesław
Kołodziej
MOSIR Łaziska Górne
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 maja 1973 r.
15
Występy
4
Zwycięstwa
11
Porażki
26.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Klyszcz Krzysztof - Kołodziej Czesław 1 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 9:11)
3 Kaczorek Marek - Kołodziej Czesław 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
4 Kołodziej Czesław - Brzezny Norbert 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:2)
8 Burszka Michał - Kołodziej Czesław 2 3:0 (11-4, 11-7, 11-2)
12 Czernik Mariusz - Kołodziej Czesław 2 3:0 (11:9, 18:16, 11:5)
12 Stós Michał - Kołodziej Czesław 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
13 Płaczek Adam - Kołodziej Czesław 2 3:0 (11-2, 11-5, 11-7)
15 Piecowski Miłosz - Kołodziej Czesław 1 3:1 (11/5 6/11 11/4 11/8)
15 Lasota Marcin - Kołodziej Czesław 1 3:0 (11/8 11/5 11/7)
16 Kołodziej Czesław - Widenka Kamil 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
16 Kołodziej Czesław - Górka Leszek 1 1:3 (14:12, 1:11, 11:13, 9:11)
17 Kołodziej Czesław - Depta Bronisław 1 1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 2:11)
17 Kołodziej Czesław - Reih Grzegorz 1 1:3 (7:11, 11:5, 10:12, 6:11)
22 Kołodziej Czesław - Tomaszewski Kacper 1 1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 6:11)
22 Kołodziej Czesław - Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid - Jaworski Marek / Kołodziej Czesław 2 0:3 (10:12, 7:11, 9:11)
4 Kołodziej Czesław / Jaworski Marek - Brzezny Norbert / Czernik Mariusz 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:3)
10 Kołodziej Czesław / Drwięga Wojciech - Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
13 Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam - Kołodziej Czesław / Jaworski Marek 2 3:1 (11-7, 9-11, 11-5, 11-3)
15 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Drwięga Wojciech / Kołodziej Czesław 2 1:3 (8/11 10/12 11/7 7/11)
16 Drwięga Wojciech / Kołodziej Czesław - Kabut Mateusz / Widenka Kamil 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
17 Brząkalik Rafał / Kołodziej Czesław - Mysz Paweł / Morciniec Damian 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 11:4)
19 Drwięga Wojciech / Kołodziej Czesław - Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier 2 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
21 Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej - Kołodziej Czesław / Jaworski Marek 1 3:0 (11;9, 11;6, 11;5)
22 Jaworski Marek / Kołodziej Czesław - Tomaszewski Kacper / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:8)