Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Kołodziej
MOSIR Łaziska Górne
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 grudnia 2002 r.
30
Występy
7
Zwycięstwa
23
Porażki
23.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kołodziej Łukasz - Piecowski Miłosz 1 0:3 (9:11, 9:11, 4:11)
2 Kołodziej Łukasz - Lasota Marcin 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
5 Reih Grzegorz - Kołodziej Łukasz 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
5 Bieniewski Gabriel - Kołodziej Łukasz 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:7)
6 Kołodziej Łukasz - Bulanda Grzegorz 1 0:3 (2:11, 7:11, 3:11)
7 Piecowski Bogdan - Kołodziej Łukasz 1 3:1 (11:5, 11:5, 12:14, 11:4)
7 Grzenik Łukasz - Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11:13, 11:9, 11:7, 6:11, 8:11)
8 Termin Roman - Kołodziej Łukasz 1 3:1 (7-11, 11-7, 11-7, 11-4)
8 Szczyrba Wojciech - Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11-6, 11-13, 11-8, 5-11, 7-11)
9 Stokłosa Przemysław - Kołodziej Łukasz 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
9 Pojda Marek - Kołodziej Łukasz 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 11:8)
10 Kołodziej Łukasz - Rutkiewicz Mariusz 2 2:3 (11:6, 11:7, 10:12, 2:11, 10:12)
10 Kołodziej Łukasz - Szymik Jakub 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
11 Tomaszewski Kamil - Kołodziej Łukasz 2 2:3 (10:12, 9:11, 11:8, 11:5, 9:11)
11 Przewłocki Piotr - Kołodziej Łukasz 2 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 13:11)
12 Wycisk Rafał - Kołodziej Łukasz 1 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:4)
12 Pientka Roland - Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11:8, 6:11, 11:13, 11:7, 8:11)
13 Bulanda Grzegorz - Kołodziej Łukasz 1 3:0 (11-6, 11-4, 11-6)
13 Kondziołka Tomasz - Kołodziej Łukasz 1 3:1 (6-11, 11-9, 11-5, 11-7)
14 Kołodziej Łukasz - Smołka Kamil 2 2:3 (4:11, 13:11, 3:11, 11:9, 7:11)
14 Kołodziej Łukasz - Stużyński Dawid 2 3:0 (11:4, 11:9, 15:13)
15 Ogon Rafał - Kołodziej Łukasz 2 3:0 (11/1 12/10 12/10)
15 Ostachowski Piotr - Kołodziej Łukasz 2 3:0 (11/8 12/10 11/5)
16 Kołodziej Łukasz - Marciniec Krzysztof 2 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 7:11)
16 Kołodziej Łukasz - Kabut Mateusz 2 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 7:11,)
19 Kołodziej Łukasz - Sliwka Oliwier 2 1:3 (16:14, 8:11, 9:11, 5;11)
19 Kołodziej Łukasz - Piecowski Bogdan 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
20 Kołodziej Łukasz - Termin Roman 2 1:3 (5:11, 11:6, 4:11, 8:11)
21 Szymik Jakub - Kołodziej Łukasz 2 0:3 (3;11, 9;11, 3;11)
21 Matczak Andrzej - Kołodziej Łukasz 2 3:1 (12;14, 11;6, 11;6, 11;4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 6:11)
4 Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 1:3 (9:11, 11:6, 3:11, 7:11)
5 Reih Grzegorz / Grab Krzysztof - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
6 Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz - Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz 2 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
7 Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz - Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał 1 3:2 (11:13, 11:7, 12:14, 15:13, 11:8)
8 Kowalski Janusz / Termin Roman - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 3:1 (11-8, 12-10, 8-11, 11-3)
9 Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11:3, 6:11, 6:11, 11:5, 9:11)
10 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Szymik Jakub / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
11 Tomaszewski Kacper / Kałuża Tomasz - Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał 1 1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 9:11)
12 Wycisk Rafał / Czernik Mariusz - Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał 1 3:1 (14:12, 11:4, 9:11, 13:11)
12 Stós Michał / Pientka Roland - Kołodziej Łukasz / Kołodziej Łukasz 2 3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:3)
13 Kondziołka Tomasz / Kubicki Tomasz - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 3:0 (11-6, 11-7, 12-10)
14 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 2 3:2 (11:6, 4:11, 11:0, 8:11, 11:7)
15 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11/4 12/10 10/12 8/11 8/11)
16 Kołodziej Łukasz / Jaworski Marek - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (11:7, 3:11, 6:11, 7:11)
19 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 1 0:3 (2:11, 14:16, 7:11)
20 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Burszka Michał / Termin Roman 2 1:3 (7:11, 8:11, 15:13, 8:11)
21 Nosiadek Jakub / Szymik Jakub - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 2 0:3 (4;11, 6;11, 7;11)