Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jan
Łukasik
UKTS Sokół III Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 kwietnia 2006 r.
24
Występy
3
Zwycięstwa
21
Porażki
12.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Morciniec Damian - Łukasik Jan 1 2:3 (12:14, 11:4, 7:11, 11:8, 6:11)
3 Przybyła Jan - Łukasik Jan 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
2 Łukasik Jan - Farana Krzysztof 2 0:2 (7:11, 4:11, 4:11)
2 Łukasik Jan - Gołombek Denis 2 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
4 Łukasik Jan - Kiszka Daniel 1 0:3 (3:11, 10:12, 3:11)
5 Golda Marcin - Łukasik Jan 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:1,)
5 Kabut Mateusz - Łukasik Jan 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:3,)
6 Łukasik Jan - Piecowski Miłosz 1 0:3 (10:12, 10:12, 9:11)
6 Łukasik Jan - Lasota Marcin 1 0:3 (4:11, 4:11, 6:11)
7 Rutkiewicz Mariusz - Łukasik Jan 1 3:0 (11/4 11/9 11/8)
7 Nosiadek Jakub - Łukasik Jan 1 2:3 (11/7 8/11 11/6 10/12 15/17)
10 Kowalski Janusz - Łukasik Jan 2 3:0 (11-6, 11-3, 11-4)
15 Łukasik Jan - Depta Bronisław 2 0:3 (6-11, 11-13, 9-11)
15 Łukasik Jan - Grab Krzysztof 2 0:3 (9-11, 0-11, 8-11)
18 Łukasik Jan - Rutkiewicz Mariusz 1 0:3 (3;11, 7;11, 8;11)
18 Łukasik Jan - Nosiadek Jakub 1 1:3 (11;7, 5;11, 10;12, 9;11)
19 Łukasik Jan - Budziński Marian 1 1:3 (10;12, 11;6, 9;11, 10;12)
19 Łukasik Jan - Burszka Michał 1 0:3 (2;11, 6;11, 9;11)
20 Maszka Bolesław - Łukasik Jan 1 3:0 (walkower)
20 Stokłosa Przemysław - Łukasik Jan 1 3:0 (walkower)
21 Łukasik Jan - Grzenik Łukasz 2 3:2 (11;5, 9;11, 7;11, 11;8, 11;9)
21 Łukasik Jan - Grzenik Rafał 2 2:3 (8;11, 11;9, 8;11, 11;9, 5;11)
22 Jaworski Marek - Łukasik Jan 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
22 Łukaszewski Przemysław - Łukasik Jan 2 3:1 (11:6, 7:11, 11:4, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan - Czernik Mariusz / Gołombek Denis 2 0:3 (8:11, 6:11, 3:11)
3 Depta Bronisław / Morciniec Damian - Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan 1 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:6)
5 Marciniec Krzysztof / Widenka Kamil - Tomaszewski Kamil / Łukasik Jan 1 3:0 (12:10, 13:11, 13:11,)
6 Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 1 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 7:11)
7 Nosiadek Jakub / Sławacki Adam - Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan 1 3:2 (7/11 8/11 11/9 11/6 11/8)
15 Łukasik Jan / Przewłocki Piotr - Grab Krzysztof / Mysz Paweł 1 0:3 (3-11, 6-11, 6-11)
18 Tomaszewski Kamil / Łukasik Jan - Nosiadek Jakub / Sławacki Adam 1 2:3 (8;11, 11;8, 3;11, 11;7, 8;11)
19 Spendel Marek / Łukasik Jan - Burszka Michał / Kowalski Janusz 1 0:3 (4;11, 7;11, 7;11)
20 Pojda Marek / Kania Grzegorz - Przewłocki Piotr / Łukasik Jan 1 3:0 (walkower)
21 Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 2 1:3 (11;9, 8;11, 8;11, 5;11)
22 Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław - Tomaszewski Kamil / Łukasik Jan 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:4)