Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Przewłocki
UKTS Sokół III Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 listopada 2006 r.
38
Występy
18
Zwycięstwa
20
Porażki
47.37%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaczorek Marek - Przewłocki Piotr 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:5)
1 Klyszcz Krzysztof - Przewłocki Piotr 1 3:2 (11:2, 8:11, 7:11, 11:9, 11:9)
3 Grab Krzysztof - Przewłocki Piotr 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
3 Depta Bronisław - Przewłocki Piotr 2 1:3 (8:11, 11:7, 13:15, 6:11)
2 Przewłocki Piotr - Czernik Mariusz 1 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:3)
2 Przewłocki Piotr - Stós Michał 1 0:3 (9:11, 3:11, 10:12)
4 Przewłocki Piotr - Bulanda Grzegorz 2 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)
4 Przewłocki Piotr - Kondziołka Tomasz 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 18:16)
5 Widenka Kamil - Przewłocki Piotr 2 1:3 (3:11, 11:9, 2:11, 5:11,)
5 Marciniec Krzysztof - Przewłocki Piotr 2 1:3 (10:12, 8:11, 11:2, 11:13,)
6 Przewłocki Piotr - Ostachowski Piotr 2 3:1 (12:10, 4:11, 11;8, 11:8)
6 Przewłocki Piotr - Ogon Rafał 2 0:3 (5:11, 2:11, 7:11)
7 Sławacki Adam - Przewłocki Piotr 2 0:3 (11/13 4/11 11/13)
7 Matczak Andrzej - Przewłocki Piotr 2 3:0 (11/6 11/6 11/4)
10 Szczyrba Wojciech - Przewłocki Piotr 1 3:0 (11-8, 12-10, 11-7)
10 Budziński Marian - Przewłocki Piotr 1 1:3 (8-11, 4-11, 11-3, 7-11)
9 Sliwka Oliwier - Przewłocki Piotr 1 0:3 (10:12, 9:11, 8:11)
9 Kuziak Kacper - Przewłocki Piotr 1 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
11 Przewłocki Piotr - Łukaszewski Przemysław 2 3:1 (11:9, 9:11, 15:13, 11:4)
11 Przewłocki Piotr - Kołodziej Łukasz 2 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 13:11)
8 Przewłocki Piotr - Pojda Marek 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
8 Przewłocki Piotr - Stokłosa Przemysław 1 3:2 (11:9, 13:15, 11:4, 7:11, 11:8)
12 Przewłocki Piotr - Smołka Kamil 2 2:3 (11;7, 3;11, 7;11, 11;6, 8;11)
12 Przewłocki Piotr - Stużyński Dawid 2 0:3 (9;11, 6;11, 5;11)
13 Ostachowski Piotr - Przewłocki Piotr 1 3:1 (11/5 11/8 6/11 11/4)
13 Piecowski Miłosz - Przewłocki Piotr 1 3:1 (11/13 11/3 11/8 11/3)
14 Przewłocki Piotr - Kabut Mateusz 1 3:2 (11:9, 11:7, 5:11, 7:11, 11:5)
14 Przewłocki Piotr - Marciniec Krzysztof 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:13,11:7, 10:12)
15 Przewłocki Piotr - Morciniec Damian 1 3:0 (11-7, 11-5, 11-9)
15 Przewłocki Piotr - Mysz Paweł 1 3:2 (12-10, 9-11, 5-11, 11-7, 11-8)
16 Farana Krzysztof - Przewłocki Piotr 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:5)
16 Stós Michał - Przewłocki Piotr 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
17 Bulanda Grzegorz - Przewłocki Piotr 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:9)
17 Kubicki Tomasz - Przewłocki Piotr 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)
20 Stokłosa Przemysław - Przewłocki Piotr 1 3:0 (walkower)
20 Maszka Bolesław - Przewłocki Piotr 1 3:0 (walkower)
21 Przewłocki Piotr - Ciemienga Marek 1 1:3 (11;9, 5;11, 9;11, 8;11)
21 Przewłocki Piotr - Sliwka Oliwier 1 3:0 (11;7, 11;7, 12;10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
2 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 1:3 (4:11, 11:4, 5:11, 8:11)
3 Grab Krzysztof / Bieniewski Gabriel - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 2 3:2 (9:11, 11:9, 11:8, 11:13, 11:3)
4 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Bulanda Grzegorz / Kiszka Daniel 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
5 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Kałuża Tomasz / Przewłocki Piotr 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:6,)
6 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
7 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 2 2:3 (11/7 12/10 8/11 7/11 9/11)
8 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Stokłosa Przemysław / Pojda Marek 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
9 Grzenik Rafał / Kuziak Kacper - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
10 Kowalski Janusz / Termin Roman - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11-5, 12-10, 11-5)
11 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Jaworski Marek / Drwięga Wojciech 2 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11)
12 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 0:3 (6;11, 8;11, 4;11)
13 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 2:3 (9/11 6/11 11/6 11/6 8/11)
14 Tomaszewski Kamil / Przewłocki Piotr - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
15 Łukasik Jan / Przewłocki Piotr - Grab Krzysztof / Mysz Paweł 1 0:3 (3-11, 6-11, 6-11)
16 Stós Michał / Farana Krzysztof - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
17 Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:3)
20 Pojda Marek / Kania Grzegorz - Przewłocki Piotr / Łukasik Jan 1 3:0 (walkower)
21 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier 1 1:3 (6;11, 12;14, 11;6, 8;11)