Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Leszek
Górka
MUKS Jedynka II Pszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 maja 1963 r.
32
Występy
15
Zwycięstwa
17
Porażki
46.88%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Piwko Adam - Górka Leszek 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:8)
2 Maszka Bolesław - Górka Leszek 2 1:3 (8:11, 3:11, 11:3, 9:11)
1 Górka Leszek - Łukaszewski Przemysław 2 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:5)
3 Górka Leszek - Budziński Marian 2 3:1 (14:12, 11:6, 11:13, 11:9,)
3 Górka Leszek - Kowalski Janusz 2 3:2 (12:10, 11:5, 10:12, 6:11, 11:3,)
4 Grzenik Rafał - Górka Leszek 2 0:3 (10/12, 6/11, 11/13)
4 Kuziak Kacper - Górka Leszek 2 0:3 (5/11, 2/11, 2/11)
5 Górka Leszek - Tomaszewski Kamil 2 3:1 (14:12, 9:11, 11:6, 11:7,)
6 Rutkiewicz Mariusz - Górka Leszek 2 0:3 (8/119/11 10/12)
7 Piecowski Miłosz - Górka Leszek 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
7 Ostachowski Piotr - Górka Leszek 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:1)
8 Górka Leszek - Klyszcz Krzysztof 1 3:2 (10:12, 11:13, 11:9, 11:7, 11:9,)
9 Stós Michał - Górka Leszek 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:3)
9 Farana Krzysztof - Górka Leszek 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
10 Górka Leszek - Płaczek Adam 1 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 6:11)
10 Górka Leszek - Kondziołka Tomasz 1 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 5:11)
11 Górka Leszek - Grab Krzysztof 2 2:3 (11:4, 11:4, 6:11, 10:12, 9:11)
11 Górka Leszek - Reih Grzegorz 2 2:3 (11:9, 11:9, 7:11, 2:11, 11:13)
12 Górka Leszek - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:6, 13:11, 11:2)
14 Kałuża Tomasz - Górka Leszek 2 3:0 (11:8, 11:7, 12:10)
14 Tomaszewski Kacper - Górka Leszek 2 0:3 (9:11, 9:11, 10:12)
15 Górka Leszek - Rutkiewicz Mariusz 2 3:1 (14-12, 6-11, 11-6, 11-5)
16 Drwięga Wojciech - Górka Leszek 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:7)
16 Kołodziej Czesław - Górka Leszek 1 1:3 (14:12, 1:11, 11:13, 9:11)
17 Szczyrba Wojciech - Górka Leszek 2 3:0 (11-6, 11-4, 11-4)
17 Burszka Michał - Górka Leszek 2 2:3 (11-8, 8-11, 12-10, 12-14, 8-11)
19 Płaczek Adam - Górka Leszek 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
19 Kuźnik Mariusz - Górka Leszek 2 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:4)
20 Reih Grzegorz - Górka Leszek 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:8)
20 Grab Krzysztof - Górka Leszek 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)
22 Górka Leszek - Farana Krzysztof 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 8:11)
21 Smołka Kamil - Górka Leszek 1 0:3 (walkower)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław 2 3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 11:5)
2 Piwko Adam / Pojda Marek - Marciniec Krzysztof / Górka Leszek 2 0:3 (10:12, 8:11, 6:11)
3 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Kowalski Janusz / Szczyrba Wojciech 2 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11,)
4 Grzenik Rafał / Piecowski Bogdan - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 1 1:3 (11/8, 7/11, 13/15, 7/11)
6 Dyrdek Krzysztof / Matczak Andrzej - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (11/8 8/11 5/11 5/11)
7 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 8:11)
8 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 7:11,)
9 Farana Krzysztof / Stós Michał - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 3:1 (15:17, 11:8, 11:4, 11:7)
10 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Płaczek Adam / Kiszka Daniel 1 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:9)
11 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Mysz Paweł / Przybyła Jan 1 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 6:11)
12 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Grzenik Rafał / Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
14 Kałuża Tomasz / Tomaszewski Kacper - Marciniec Krzysztof / Górka Leszek 2 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
15 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Nosiadek Jakub / Sławacki Adam 1 3:0 (11-8, 11-5, 11-6)
16 Kołodziej Łukasz / Jaworski Marek - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (11:7, 3:11, 6:11, 7:11)
17 Burszka Michał / Termin Roman - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 2:3 (9-11, 11-6, 3-11, 16-14, 2-11)
19 Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 1 3:1 (11:1, 8:11, 11:9, 11:4)
20 Grab Krzysztof / Reih Grzegorz - Marciniec Krzysztof / Górka Leszek 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:7)
21 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 0:3 (walkower)
22 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11)