Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Marciniec
MUKS Jedynka II Pszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 marca 2002 r.
43
Występy
30
Zwycięstwa
13
Porażki
69.77%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pojda Marek - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (9:11, 10:12, 6:11)
2 Stokłosa Przemysław - Marciniec Krzysztof 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 8:11,11:9)
1 Marciniec Krzysztof - Gieroń Bartosz 1 3:1 (11:13, 11:8, 14:12, 11:5)
1 Marciniec Krzysztof - Drwięga Wojciech 1 0:3 (9:11, 5:11,8:11)
3 Marciniec Krzysztof - Kowalski Janusz 2 0:3 (11:13, 10:12, 9:11,)
3 Marciniec Krzysztof - Budziński Marian 2 3:0 (11:7, 11:5,11:7,)
4 Sliwka Oliwier - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (4/11, 8/11, 5/11)
4 Grzenik Łukasz - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (2/11, 5/11, 3/11)
5 Marciniec Krzysztof - Przewłocki Piotr 2 1:3 (10:12, 8:11, 11:2, 11:13,)
6 Matczak Andrzej - Marciniec Krzysztof 1 2:3 (11/4 8/11 11/3 6/11 8/11)
6 Nosiadek Jakub - Marciniec Krzysztof 1 1:3 (11/13 9/11 11/5 9/11)
7 Ogon Rafał - Marciniec Krzysztof 1 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 17:15)
7 Lasota Marcin - Marciniec Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
8 Marciniec Krzysztof - Kaczorek Marek 1 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 9:11)
8 Marciniec Krzysztof - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (11:4, 11:4, 15:17, 11:8,)
9 Czernik Mariusz - Marciniec Krzysztof 2 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:9)
9 Wycisk Rafał - Marciniec Krzysztof 2 0:3 (4:11, 8:11, 9:11)
10 Marciniec Krzysztof - Kuźnik Mariusz 2 0:3 (9:11, 10:12, 8:11)
10 Marciniec Krzysztof - Kiszka Daniel 2 3:0 (11:6, 11:4, 16:14)
11 Marciniec Krzysztof - Mysz Paweł 1 3:2 (9:11, 11:4, 8:11, 11:7, 11:7)
11 Marciniec Krzysztof - Przybyła Jan 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:8,)
12 Marciniec Krzysztof - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7 )
12 Marciniec Krzysztof - Piecowski Bogdan 1 1:3 (11:8, 2:11, 7:11, 13:15)
13 Marciniec Krzysztof - Stokłosa Przemysław 2 3:1 (8-11, 11-6, 11-4, 11-3)
13 Marciniec Krzysztof - Pojda Marek 2 3:0 (11-3, 11-3, 12-10)
14 Tomaszewski Kamil - Marciniec Krzysztof 1 1:3 (12:10, 3:11, 9:11, 5:11)
14 Przewłocki Piotr - Marciniec Krzysztof 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:13,11:7, 10:12)
15 Marciniec Krzysztof - Matczak Andrzej 2 3:1 (11-8, 7-11, 11-9, 11-8)
15 Marciniec Krzysztof - Rutkiewicz Mariusz 2 3:1 (11-8, 11-5, 6-11, 11-6)
16 Kołodziej Łukasz - Marciniec Krzysztof 2 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 7:11)
16 Jaworski Marek - Marciniec Krzysztof 2 0:3 (8:11, 2:11, 7:11)
17 Kucharczyk Agata - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (6-11, 8-11, 4-11)
17 Termin Roman - Marciniec Krzysztof 1 1:3 (13-15, 7-11, 11-8, 11-13)
18 Marciniec Krzysztof - Ogon Rafał 2 0:3 (8:11, 3:11, 6:11)
18 Marciniec Krzysztof - Ostachowski Piotr 2 3:2 (11:6, 11:9, 6:11, 6:11, 11:9)
19 Kubicki Tomasz - Marciniec Krzysztof 1 3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 7:11, 11:3)
19 Bulanda Grzegorz - Marciniec Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
20 Depta Bronisław - Marciniec Krzysztof 1 1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 8:11)
20 Mysz Paweł - Marciniec Krzysztof 1 2:3 (15:17, 8:11, 12:10, 11:3, 12:14)
22 Marciniec Krzysztof - Brzezny Norbert 1 3:0 (11:6,11:8, 11:7)
22 Marciniec Krzysztof - Stós Michał 1 3:2 (12:10, 6:11, 12:10, 6:11, 11:9)
21 Klyszcz Krzysztof - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (walkower)
21 Smołka Kamil - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (walkower)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław 2 3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 11:5)
2 Piwko Adam / Pojda Marek - Marciniec Krzysztof / Górka Leszek 2 0:3 (10:12, 8:11, 6:11)
3 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Kowalski Janusz / Szczyrba Wojciech 2 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11,)
4 Grzenik Rafał / Piecowski Bogdan - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 1 1:3 (11/8, 7/11, 13/15, 7/11)
5 Marciniec Krzysztof / Widenka Kamil - Tomaszewski Kamil / Łukasik Jan 1 3:0 (12:10, 13:11, 13:11,)
6 Dyrdek Krzysztof / Matczak Andrzej - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (11/8 8/11 5/11 5/11)
7 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 8:11)
8 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 7:11,)
9 Farana Krzysztof / Stós Michał - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 3:1 (15:17, 11:8, 11:4, 11:7)
10 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Płaczek Adam / Kiszka Daniel 1 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:9)
11 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Mysz Paweł / Przybyła Jan 1 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 6:11)
12 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Grzenik Rafał / Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
13 Marciniec Krzysztof / Widenka Kamil - Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław 2 0:3 (9-11, 5-11, 9-11)
14 Kałuża Tomasz / Tomaszewski Kacper - Marciniec Krzysztof / Górka Leszek 2 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
15 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Nosiadek Jakub / Sławacki Adam 1 3:0 (11-8, 11-5, 11-6)
16 Kołodziej Łukasz / Jaworski Marek - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (11:7, 3:11, 6:11, 7:11)
17 Burszka Michał / Termin Roman - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 2:3 (9-11, 11-6, 3-11, 16-14, 2-11)
18 Widenka Kamil / Marciniec Krzysztof - Lasota Marcin / Ogon Rafał 1 0:3 (3:11, 8:11, 6:11)
19 Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 1 3:1 (11:1, 8:11, 11:9, 11:4)
20 Grab Krzysztof / Reih Grzegorz - Marciniec Krzysztof / Górka Leszek 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:7)
21 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 0:3 (walkower)
22 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11)