Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Golda
MUKS Jedynka II Pszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 lutego 2006 r.
42
Występy
17
Zwycięstwa
25
Porażki
40.48%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Maszka Bolesław - Golda Marcin 2 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
2 Piwko Adam - Golda Marcin 2 1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 5:11)
1 Golda Marcin - Brząkalik Rafał 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
1 Golda Marcin - Łukaszewski Przemysław 2 3:1 (11:5, 11:1, 9:11, 11:6,)
3 Golda Marcin - Szczyrba Wojciech 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
3 Golda Marcin - Biernacki Daniel 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7,)
4 Piecowski Bogdan - Golda Marcin 1 3:0 (11/4, 11/8, 11/6)
4 Sliwka Oliwier - Golda Marcin 1 0:3 (7/11, 6/11, 8/11)
5 Golda Marcin - Łukasik Jan 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:1,)
5 Golda Marcin - Kałuża Tomasz 1 3:2 (14:12, 8:11, 11:8, 10:12, 11:8,)
6 Nosiadek Jakub - Golda Marcin 1 2:3 (6/11 9/11 11/4 11/5 4/11)
6 Matczak Andrzej - Golda Marcin 1 3:2 (11/2 7/11 12/14 11/8 11/3)
7 Lasota Marcin - Golda Marcin 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
7 Ogon Rafał - Golda Marcin 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:4, 11:7)
8 Golda Marcin - Stużyński Dawid 2 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 7:11,)
8 Golda Marcin - Smołka Kamil 2 0:3 (16:18, 4:11, 1:11,)
9 Wycisk Rafał - Golda Marcin 2 3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:9, 11:6)
9 Czernik Mariusz - Golda Marcin 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:0)
10 Golda Marcin - Kondziołka Tomasz 1 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 8:11)
10 Golda Marcin - Płaczek Adam 1 2:3 (8:11, 11:5, 13:11, 7:11, 7:11)
11 Golda Marcin - Przybyła Jan 1 1:3 (6:11,11:7, 12:14, 10:12,)
11 Golda Marcin - Mysz Paweł 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
12 Golda Marcin - Piecowski Bogdan 1 0:3 (0:11, 8:11, 6:11)
12 Golda Marcin - Grzenik Łukasz 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:9)
13 Golda Marcin - Pojda Marek 2 3:0 (11-8, 16-14, 11-8)
13 Golda Marcin - Stokłosa Przemysław 2 0:3 (6-11, 7-11, 3-11)
14 Tomaszewski Kacper - Golda Marcin 2 0:3 (3:11, 8:11, 14:16)
14 Kałuża Tomasz - Golda Marcin 2 2:3 (12:10, 11:7, 2:11, 7:11, 8:11)
15 Golda Marcin - Sławacki Adam 1 3:0 (11-7, 11-3, 12-10)
15 Golda Marcin - Nosiadek Jakub 1 2:3 (11-8, 7-11, 11-7, 9-11, 7-11)
17 Burszka Michał - Golda Marcin 2 3:1 (11-13, 11-8, 11-9, 11-6)
17 Szczyrba Wojciech - Golda Marcin 2 0:3 (3-11, 6-11, 9-11)
18 Golda Marcin - Piecowski Miłosz 1 1:3 (11:13, 9:11, 11:8, 5:11)
18 Golda Marcin - Lasota Marcin 1 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
19 Kuźnik Mariusz - Golda Marcin 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
19 Płaczek Adam - Golda Marcin 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:3)
20 Grab Krzysztof - Golda Marcin 2 3:2 (11:5, 5:11, 12:14, 11:5, 11:4)
20 Reih Grzegorz - Golda Marcin 2 3:0 (11:5, 12:10, 11:4)
22 Golda Marcin - Stós Michał 1 0:3 (9:11 7:11, 4:11)
22 Golda Marcin - Brzezny Norbert 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
21 Stużyński Dawid - Golda Marcin 2 0:3 (walkower)
21 Stużyński Dawid - Golda Marcin 2 0:3 (walkower)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Brząkalik Rafał / Gieroń Bartosz 1 3:1 (12:10, 14:12, 5:11, 13:11)
2 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:6, 7:11)
3 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Budziński Marian / Biernacki Daniel 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:4,)
4 Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek - Golda Marcin / Kabut Mateusz 2 1:3 (11/13, 3/11, 12/10, 8/11)
5 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Kałuża Tomasz / Przewłocki Piotr 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:6,)
6 Nosiadek Jakub / Rutkiewicz Mariusz - Golda Marcin / Kabut Mateusz 1 0:3 (6/11 4/11 7/11)
7 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:2)
8 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid 2 3:0 (11:4, 11:9, 12:10,)
9 Wycisk Rafał / Czernik Mariusz - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
10 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz 2 3:2 (11:6, 9:11, 11:9, 5:11, 11:9)
11 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Grab Krzysztof / Reih Grzegorz 2 0:3 (6:11, 8:11, 4:11,)
12 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 1 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9 )
13 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Pojda Marek / Piwko Adam 1 3:0 (11-8, 11-0, 11-9)
14 Tomaszewski Kamil / Przewłocki Piotr - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
15 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej 2 3:1 (11-8, 10-12, 11-8, 11-2)
17 Kucharczyk Agata / Szczyrba Wojciech - Golda Marcin / Kabut Mateusz 1 2:3 (11-9, 8-11, 7-11, 11-7, 12-14)
18 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 2 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 12:10, 8:11)
19 Kuźnik Mariusz / Kubicki Tomasz - Kabut Mateusz / Golda Marcin 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:6)
20 Mysz Paweł / Morciniec Damian - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 2:3 (11:9, 9:11, 10:12, 11:9, 7:11)
21 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 0:3 (walkower)
22 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Brzezny Norbert / Czernik Mariusz 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:6)