Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Ogon
TS Kuźnia Martex II Rybnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 kwietnia 2004 r.
31
Występy
22
Zwycięstwa
9
Porażki
70.97%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 21 38 164:46
2. GKS Gwarek Ornontowice 21 35 153:57
3. LKS Czarni I Gorzyce 21 31 134:76
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 21 30 121:89
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 21 18 86:124
8. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
9. MOSIR Łaziska Górne 21 15 99:111
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. UKTS Sokół III Orzesze 21 5 54:156
12. GKS Gwarek II Ornontowice 21 2 46:164

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Brząkalik Rafał - Ogon Rafał 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:7)
2 Jaworski Marek - Ogon Rafał 2 2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 11:9, 5:11)
1 Ogon Rafał - Rutkiewicz Mariusz 2 3:1 (11/4 12/10 6/11 11/6)
1 Ogon Rafał - Dyrdek Krzysztof 2 3:0 (13/11 12/10 11/6)
3 Ogon Rafał - Maszka Bolesław 1 3:1 (11:4, 11:8, 7:11, 11:9)
4 Termin Roman - Ogon Rafał 1 3:2 (9-11, 11-9, 5-11, 11-5, 11-8)
4 Szczyrba Wojciech - Ogon Rafał 1 1:3 (8-11, 4-11, 12-10, 5-11)
6 Tomaszewski Kamil - Ogon Rafał 2 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
6 Przewłocki Piotr - Ogon Rafał 2 0:3 (5:11, 2:11, 7:11)
7 Ogon Rafał - Marciniec Krzysztof 1 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 17:15)
7 Ogon Rafał - Golda Marcin 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:4, 11:7)
10 Ogon Rafał - Farana Krzysztof 2 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 8:11)
10 Ogon Rafał - Stós Michał 2 2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 6:11, 6:11)
11 Płaczek Adam - Ogon Rafał 2 3:2 (8:11, 11:2, 14:16, 11:3, 11:4)
11 Kuźnik Mariusz - Ogon Rafał 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:6)
13 Ogon Rafał - Kałuża Tomasz 2 3:0 (11/5 11/5 11/4)
13 Ogon Rafał - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11/1 11/5 11/9)
14 Sławacki Adam - Ogon Rafał 1 3:1 (8/11 15/13 11/5 11/9)
14 Dyrdek Krzysztof - Ogon Rafał 1 1:3 (11/13 8/11 11/5 6/11)
15 Ogon Rafał - Kołodziej Łukasz 2 3:0 (11/1 12/10 12/10)
15 Ogon Rafał - Drwięga Wojciech 2 3:1 (15/13 11/8 3/11 12/10)
16 Ogon Rafał - Kuchta Marcin 1 3:0 (11/6 11/9 11/3)
16 Ogon Rafał - Budziński Marian 1 3:0 (11/5 11/7 11/8)
17 Sliwka Oliwier - Ogon Rafał 2 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
17 Grzenik Łukasz - Ogon Rafał 2 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
18 Marciniec Krzysztof - Ogon Rafał 2 0:3 (8:11, 3:11, 6:11)
18 Widenka Kamil - Ogon Rafał 2 0:3 (4:11, 3:11, 9:11)
20 Stós Michał - Ogon Rafał 2 3:2 (6:11, 4:11, 11:6, 11:8, 11:5)
20 Farana Krzysztof - Ogon Rafał 2 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
21 Ogon Rafał - Płaczek Adam 2 2:3 (9/11 6/11 11/8 11/9 4/11)
21 Ogon Rafał - Bulanda Grzegorz 2 3:2 (9/11 8/11 11/9 11/8 11/6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 6:11)
3 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Piwko Adam / Pojda Marek 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:7)
4 Burszka Michał / Szczyrba Wojciech - Lasota Marcin / Ogon Rafał 1 1:3 (9-11, 12-10, 9-11, 6-11)
6 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
7 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:2)
9 Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid - Lasota Marcin / Ogon Rafał 2 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:4)
10 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Farana Krzysztof / Stós Michał 1 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 7:11)
11 Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz - Lasota Marcin / Ogon Rafał 2 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 10:12)
13 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 2:3 (9/11 6/11 11/6 11/6 8/11)
14 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Ogon Mariusz / Ogon Rafał 2 2:3 (11/8 11/8 5/11 9/11 10/12)
15 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11/4 12/10 10/12 8/11 8/11)
16 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Burszka Michał / Budziński Marian 1 3:0 (11/2 11/8 13/11)
17 Sliwka Oliwier / Kuziak Kacper - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
18 Widenka Kamil / Marciniec Krzysztof - Lasota Marcin / Ogon Rafał 1 0:3 (3:11, 8:11, 6:11)
20 Farana Krzysztof / Stós Michał - Ogon Rafał / Lasota Marcin 1 1:3 (11:4, 6:11, 9:11, 8:11)
21 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Kubicki Tomasz / Kuźnik Mariusz 1 0:3 (9/11 8/11 8/11)