Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Ostachowski
TS Kuźnia Martex II Rybnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 listopada 2003 r.
35
Występy
29
Zwycięstwa
6
Porażki
82.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Jaworski Marek - Ostachowski Piotr 2 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
2 Brząkalik Rafał - Ostachowski Piotr 2 3:2 (11:7, 11:9, 7:11, 10:12, 12:10)
1 Ostachowski Piotr - Dyrdek Krzysztof 2 3:1 (11/2 11/4 10/ 12 11/8)
1 Ostachowski Piotr - Rutkiewicz Mariusz 2 3:2 (5/11 10/12 13/11 11/7 11/7)
3 Ostachowski Piotr - Pojda Marek 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:5)
3 Ostachowski Piotr - Stokłosa Przemysław 2 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:2)
4 Kowalski Janusz - Ostachowski Piotr 2 0:3 (1-11, 4-11, 10-12)
4 Burszka Michał - Ostachowski Piotr 2 0:3 (8-11,9-11, 11-13)
6 Przewłocki Piotr - Ostachowski Piotr 2 3:1 (12:10, 4:11, 11;8, 11:8)
6 Tomaszewski Kamil - Ostachowski Piotr 2 0:3 (6:11, 10:12, 5:11)
7 Ostachowski Piotr - Kabut Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
7 Ostachowski Piotr - Górka Leszek 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:1)
5 Ostachowski Piotr - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11/6 11/7 11/6)
5 Ostachowski Piotr - Ciemienga Marek 2 0:3 (4/11 9/11 8/11 )
8 Grab Krzysztof - Ostachowski Piotr 2 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
8 Depta Bronisław - Ostachowski Piotr 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
9 Kaczorek Marek - Ostachowski Piotr 1 3:1 (9:11, 11:0, 11:9, 11:8)
9 Klyszcz Krzysztof - Ostachowski Piotr 1 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:7, 2:11)
10 Ostachowski Piotr - Czernik Mariusz 1 3:2 (16:14, 8:11, 10:12, 11:4, 11:9)
11 Kuźnik Mariusz - Ostachowski Piotr 2 1:3 (12:14, 5:11, 11:8, 6:11)
11 Płaczek Adam - Ostachowski Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
13 Ostachowski Piotr - Przewłocki Piotr 1 3:1 (11/5 11/8 6/11 11/4)
13 Ostachowski Piotr - Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11/6 11/5 11/5)
14 Rutkiewicz Mariusz - Ostachowski Piotr 1 0:3 (4/11 6/11 8/11)
14 Sławacki Adam - Ostachowski Piotr 1 2:3 (11/7 8/11 11/9 5/11 7/11)
15 Ostachowski Piotr - Drwięga Wojciech 2 3:0 (11/3 11/7 11/9)
15 Ostachowski Piotr - Kołodziej Łukasz 2 3:0 (11/8 12/10 11/5)
16 Ostachowski Piotr - Budziński Marian 1 3:0 (11/9 11/5 11/4)
16 Ostachowski Piotr - Kuchta Marcin 1 3:2 (11/7 11/2 8/11 6/11 11/8)
18 Widenka Kamil - Ostachowski Piotr 2 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
18 Marciniec Krzysztof - Ostachowski Piotr 2 3:2 (11:6, 11:9, 6:11, 6:11, 11:9)
19 Ostachowski Piotr - Reih Grzegorz 2 3:2 (11/7 7/11 2/11 11/8 11/8)
19 Ostachowski Piotr - Grab Marek 2 3:2 (18/16 5/11 11/6 6/11 11/4)
20 Farana Krzysztof - Ostachowski Piotr 2 1:3 (11:7, 6:11, 11:13, 6:11)
20 Stós Michał - Ostachowski Piotr 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:1)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lasota Marcin / Ostachowski Piotr - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11/6 13/11 11/7)
2 Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 1 1:3 (4:11, 11:6, 6:11, 4:11)
3 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław 2 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
4 Kowalski Janusz / Termin Roman - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 2 3:2 (6-11, 11-9, 8-11, 11-8, 11-9)
5 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Grzenik Rafał / Kuziak Kacper 1 3:0 (12/10 11/6 11/3)
6 Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 1 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 7:11)
7 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 8:11)
8 Depta Bronisław / Bieniewski Gabriel - Pientka Rafał / Ostachowski Piotr 2 0:3 (6:11, 2:11, 7:11)
9 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Knesz Krzysztof / Ostachowski Piotr 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 2:11)
10 Knesz Krzysztof / Ostachowski Piotr - Gołombek Denis / Czernik Mariusz 2 3:0 (11:5, 11:8,11:5)
11 Płaczek Adam / Kiszka Daniel - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:4)
13 Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr - Tomaszewski Kacper / Kałuża Tomasz 2 3:0 (11/9 11/4 11/7 )
14 Nosiadek Jakub / Szymik Jakub - Ostachowski Piotr / Pientka Rafał 1 0:3 (4/11 5/11 0/11)
15 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Drwięga Wojciech / Kołodziej Czesław 2 1:3 (8/11 10/12 11/7 7/11)
16 Ostachowski Piotr / Piecowski Miłosz - Kuchta Marcin / Szczyrba Wojciech 2 3:0 (11/8 11/9 11/9)
18 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 2 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 12:10, 8:11)
19 Knesz Krzysztof / Ostachowski Piotr - Grab Marek / Reih Grzegorz 2 3:1 (11/7 9/11 11/8 12/10)
20 Gołombek Denis / Czernik Mariusz - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 2 2:3 (12:14, 10:12, 11:5, 15:13, 9:11)