Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Lasota
TS Kuźnia Martex II Rybnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 maja 2002 r.
40
Występy
38
Zwycięstwa
2
Porażki
95%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Drwięga Wojciech - Lasota Marcin 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
2 Kołodziej Łukasz - Lasota Marcin 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
1 Lasota Marcin - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11/7 11/5 11/8)
1 Lasota Marcin - Sławacki Adam 1 3:0 (11/2 11/3 11/4)
3 Lasota Marcin - Piwko Adam 1 3:0 (11:3,11:9, 11:6)
3 Lasota Marcin - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:3, 11:2,11:4)
4 Szczyrba Wojciech - Lasota Marcin 1 0:3 (5-11, 8-11, 6-11)
4 Termin Roman - Lasota Marcin 1 2:3 (4-11, 8-11, 11-9, 11-8, 4-11)
6 Tomaszewski Kamil - Lasota Marcin 1 0:3 (2:11, 4:11, 0:11)
6 Łukasik Jan - Lasota Marcin 1 0:3 (4:11, 4:11, 6:11)
7 Lasota Marcin - Golda Marcin 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
7 Lasota Marcin - Marciniec Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
5 Lasota Marcin - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11/1 11/2 11/4)
5 Lasota Marcin - Piecowski Bogdan 1 0:3 (7/11 12/14 5/11)
8 Mysz Paweł - Lasota Marcin 1 1:3 (3:11, 11:7, 11:1, 4:11)
8 Przybyła Jan - Lasota Marcin 1 0:3 (1:11, 1:11, 6:11)
9 Stużyński Dawid - Lasota Marcin 2 1:3 (9:11, 2:11, 11:8, 7:11)
9 Smołka Kamil - Lasota Marcin 2 3:1 (11:8, 11:7, 3:11, 11:9)
10 Lasota Marcin - Gołombek Denis 1 3:0 (11:4,11:7, 11:6)
10 Lasota Marcin - Czernik Mariusz 1 3:1 (11:7, 11:3, 8:11, 11:1)
11 Bulanda Grzegorz - Lasota Marcin 1 0:3 (5:11, 7:11, 2:11)
11 Kondziołka Tomasz - Lasota Marcin 1 0:3 (4:11, 4:11, 5:11)
12 Cichy Grzegorz - Lasota Marcin 1 0:3 (3:11, 6:11,2:11)
12 Piwko Adam - Lasota Marcin 1 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
13 Lasota Marcin - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11/7 11/6 11/7)
13 Lasota Marcin - Kałuża Tomasz 2 3:0 (11/5 11/3 11/3)
15 Lasota Marcin - Brząkalik Rafał 1 3:1 (11/5 11/4 8/11 11/2)
15 Lasota Marcin - Kołodziej Czesław 1 3:0 (11/8 11/5 11/7)
16 Lasota Marcin - Burszka Michał 2 3:1 (11/6 12/10 9/11 11/8)
16 Lasota Marcin - Szczyrba Wojciech 2 3:0 (11/2 11/2 11/4)
17 Grzenik Łukasz - Lasota Marcin 2 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
17 Sliwka Oliwier - Lasota Marcin 2 0:3 (5:11, 8:11, 3:11)
18 Kabut Mateusz - Lasota Marcin 1 0:3 (9:11, 3:11, 5:11)
18 Golda Marcin - Lasota Marcin 1 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
19 Lasota Marcin - Mysz Paweł 1 3:0 (11/9 11/8 11/7)
19 Lasota Marcin - Morciniec Damian 1 3:0 (11/6 11/4 11/7)
20 Gołombek Denis - Lasota Marcin 1 0:3 (3:11, 4:11, 2:11)
20 Czernik Mariusz - Lasota Marcin 1 0:3 (8:11, 4:11, 6:11)
21 Lasota Marcin - Kubicki Tomasz 1 3:2 (9 11 8/11 11/4 11/6 11/8)
21 Lasota Marcin - Kuźnik Mariusz 1 3:0 (11/2 11/4 12/10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lasota Marcin / Ostachowski Piotr - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11/6 13/11 11/7)
2 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 6:11)
3 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Piwko Adam / Pojda Marek 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:7)
4 Burszka Michał / Szczyrba Wojciech - Lasota Marcin / Ogon Rafał 1 1:3 (9-11, 12-10, 9-11, 6-11)
5 Lasota Marcin / Pientka Rafał - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 2 1:3 (12/10 3/11 1/11 3/11)
6 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
7 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:2)
8 Grab Krzysztof / Mysz Paweł - Piecowski Miłosz / Lasota Marcin 1 3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 11:5)
9 Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid - Lasota Marcin / Ogon Rafał 2 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:4)
10 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Farana Krzysztof / Stós Michał 1 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 7:11)
11 Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz - Lasota Marcin / Ogon Rafał 2 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 10:12)
12 Cichy Grzegorz / Maszka Bolesław - Lasota Marcin / Pientka Rafał 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
13 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 2:3 (9/11 6/11 11/6 11/6 8/11)
15 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 1 2:3 (11/4 12/10 10/12 8/11 8/11)
16 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Burszka Michał / Budziński Marian 1 3:0 (11/2 11/8 13/11)
17 Sliwka Oliwier / Kuziak Kacper - Ogon Rafał / Lasota Marcin 2 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
18 Widenka Kamil / Marciniec Krzysztof - Lasota Marcin / Ogon Rafał 1 0:3 (3:11, 8:11, 6:11)
19 Ogon Mariusz / Lasota Marcin - Mysz Paweł / Morciniec Damian 1 3:1 (7/11 11/4 11/2 11/9)
20 Farana Krzysztof / Stós Michał - Ogon Rafał / Lasota Marcin 1 1:3 (11:4, 6:11, 9:11, 8:11)
21 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Kubicki Tomasz / Kuźnik Mariusz 1 0:3 (9/11 8/11 8/11)