Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Stós
KS II Bojanów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 czerwca 1990 r.
40
Występy
32
Zwycięstwa
8
Porażki
80%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Stós Michał - Sławacki Adam 1 3:0 (11:4 11:3 11:7)
3 Stós Michał - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:8 13:11 11:8)
2 Tomaszewski Kamil - Stós Michał 1 1:3 (10:12, 11:5, 8:11, 9:11)
2 Przewłocki Piotr - Stós Michał 1 0:3 (9:11, 3:11, 10:12)
4 Drwięga Wojciech - Stós Michał 1 2:3 (7:11, 10:12, 11:2, 12:10, 7:11)
4 Brząkalik Rafał - Stós Michał 1 2:3 (7:11, 11:9, 3:11, 11:7, 10:12)
6 Budziński Marian - Stós Michał 1 0:3 (5-11, 8-11, 4-11)
6 Termin Roman - Stós Michał 1 3:0 (11-5, 11-5, 11-9)
8 Kuźnik Mariusz - Stós Michał 1 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:6)
8 Płaczek Adam - Stós Michał 1 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 7:11)
9 Stós Michał - Górka Leszek 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:3)
9 Stós Michał - Kabut Mateusz 1 3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 8:11, 11:9)
7 Stós Michał - Bieniewski Gabriel 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
7 Stós Michał - Mysz Paweł 1 0:3 (11:13, 6:11, 11:13)
10 Knesz Krzysztof - Stós Michał 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:3, 11:9)
10 Ogon Rafał - Stós Michał 2 2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 6:11, 6:11)
11 Stós Michał - Klyszcz Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:2)
11 Stós Michał - Kaczorek Marek 1 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
12 Stós Michał - Jaworski Marek 2 3:1 (11:7, 12:10, 7:11, 11:4)
12 Stós Michał - Kołodziej Czesław 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
13 Stós Michał - Szczyrba Wojciech 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:9)
13 Stós Michał - Budziński Marian 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:5)
14 Piecowski Bogdan - Stós Michał 2 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
14 Kuziak Kacper - Stós Michał 2 0:3 (8:11, 6:11, 5:11)
15 Maszka Bolesław - Stós Michał 1 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
15 Piwko Adam - Stós Michał 1 0:3 (11:6, 9:11, 6:11, 10:12)
16 Stós Michał - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:6)
16 Stós Michał - Przewłocki Piotr 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
17 Nosiadek Jakub - Stós Michał 1 1:3 (6-11, 11-9, 1-11, 10-12)
17 Rutkiewicz Mariusz - Stós Michał 1 2:3 (11-7, 11-13, 8-11, 11-8, 8-11 )
18 Stós Michał - Płaczek Adam 2 3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:6)
18 Stós Michał - Bulanda Grzegorz 2 3:1 (2:11, 11:3, 11:6, 11:4)
19 Kaczorek Marek - Stós Michał 1 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:9)
19 Klyszcz Krzysztof - Stós Michał 1 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
20 Stós Michał - Ogon Rafał 2 3:2 (6:11, 4:11, 11:6, 11:8, 11:5)
20 Stós Michał - Ostachowski Piotr 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:1)
22 Golda Marcin - Stós Michał 1 0:3 (9:11 7:11, 4:11)
22 Marciniec Krzysztof - Stós Michał 1 3:2 (12:10, 6:11, 12:10, 6:11, 11:9)
21 Reih Grzegorz - Stós Michał 1 0:3 (7;11, 2;11, 5;11)
21 Depta Bronisław - Stós Michał 1 0:3 (4;11, 5;11, 8;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 1:3 (4:11, 11:4, 5:11, 8:11)
3 Stós Michał / Farana Krzysztof - Rutkiewicz Mariusz / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:5 11:6 13:11)
4 Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 1:3 (9:11, 11:6, 3:11, 7:11)
6 Burszka Michał / Termin Roman - Farana Krzysztof / Stós Michał 1 3:2 (11-4, 7-11, 11-8, 4-11 11-7)
7 Farana Krzysztof / Stós Michał - Mysz Paweł / Bieniewski Gabriel 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
8 Kiszka Daniel / Płaczek Adam - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 7:11)
9 Farana Krzysztof / Stós Michał - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 3:1 (15:17, 11:8, 11:4, 11:7)
10 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Farana Krzysztof / Stós Michał 1 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 7:11)
11 Stós Michał / Farana Krzysztof - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 13:15)
12 Stós Michał / Pientka Roland - Kołodziej Łukasz / Kołodziej Łukasz 2 3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:3)
13 Farana Krzysztof / Stós Michał - Kowalski Janusz / Budziński Marian 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:5)
14 Kuziak Kacper / Sliwka Oliwier - Farana Krzysztof / Stós Michał 2 0:3 (4:11, 6:11, 1:11)
15 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 0:3 (12:14, 3:11, 5:11)
16 Stós Michał / Farana Krzysztof - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
17 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Farana Krzysztof / Stós Michał 2 1:3 (11-1, 10-12, 8-11, 7-11)
18 Stós Michał / Farana Krzysztof - Kondziołka Tomasz / Kuźnik Mariusz 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:5)
19 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Stós Michał / Farana Krzysztof 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11)
20 Farana Krzysztof / Stós Michał - Ogon Rafał / Lasota Marcin 1 1:3 (11:4, 6:11, 9:11, 8:11)
21 Grab Krzysztof / Reih Grzegorz - Farana Krzysztof / Stós Michał 1 3:0 (11;9, 12;10, 11;6)
22 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11)