Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Aleksandra
Gołębiowska
TTS POLONIA IV Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 kwietnia 2007 r.
35
Występy
10
Zwycięstwa
25
Porażki
28.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gołębiowska Aleksandra - Mały-Wieczorek Klaudiusz 2 0:3 (walkower)
2 Langer Michał - Gołębiowska Aleksandra 2 2:3 (12;10, 7:11, 11:7, 12:14, 7:11)
2 Sosna Adam - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6, )
5 Steuer Rudolf - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
5 Wandas Tadeusz - Gołębiowska Aleksandra 2 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 9:11, 12:10)
4 Gołębiowska Aleksandra - Gralok Joachim 2 0:3 (8:11, 12:14, 6:11, )
4 Gołębiowska Aleksandra - Frasek Stanisław 2 0:3 (5:11, 7:11, 8:11,)
6 Gołębiowska Aleksandra - Nowak Karol 2 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
6 Gołębiowska Aleksandra - Konopka Romuald 2 0:3 (2:11, 7:11, 3:11)
7 Makselon Adam - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (walkower)
7 Piekarczyk Tomasz - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (walkower)
9 Lewandowski Adam - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11/7,11/7,11/9)
9 Sopel Jan - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11/9,11/3,11/8)
10 Gołębiowska Aleksandra - Szymański Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
10 Gołębiowska Aleksandra - Wróbel Łukasz 2 1:3 (11:6, 7:11, 10:12, 8:11)
11 Jagoda Michał - Gołębiowska Aleksandra 2 2:3 (13:11, 11:8, 11:13, 9:11, 10:12)
11 Usarek Rafał - Gołębiowska Aleksandra 2 0:3 (5:11, 8:11, 14:16)
14 Gołębiowska Aleksandra - Dyrszka Rajnard 2 0:3 (6:11, 4:11, 6:11)
14 Gołębiowska Aleksandra - Przybyła Mateusz 2 0:3 (2:11, 8:11, 8:11)
15 Gołębiowska Aleksandra - Wandas Tadeusz 2 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
15 Gołębiowska Aleksandra - Słobodzian Tomasz 2 2:3 (13:11, 11:9, 3:11, 7:11, 8:11)
16 Konopka Romuald - Gołębiowska Aleksandra 2 2:3 (11:7, 6:11, 9:11, 14:12, 9:11)
16 Kwiecień Artur - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
17 Kostępski Robert - Gołębiowska Aleksandra 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
17 Olszyna Zbigniew - Gołębiowska Aleksandra 1 3:0 (11:6, 11:8, 12:10)
18 Gołębiowska Aleksandra - Sokołowski Oliwier 2 1:3 (11;9, 8;11, 9;11, 10;12)
18 Gołębiowska Aleksandra - Sokołowski Mirosław 2 0:3 (5;11, 9;11, 8;11)
19 Gołębiowska Aleksandra - Piekarczyk Tomasz 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
19 Gołębiowska Aleksandra - Koźluk Andrzej 2 0:3 (8:11, 12:14, 4:11)
20 Gołębiowska Aleksandra - Lewandowski Adam 2 3:2 (11;8, 10;12, 11;6, 8;11, 11;8)
20 Gołębiowska Aleksandra - Janecki Andrzej 2 3:1 (13;11, 11;4, 8;11, 11;9)
21 Arbaszewski Jakub - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11;4,11;4,11:5)
21 Pięta Leszek - Gołębiowska Aleksandra 2 1:3 (9:11,11:7,6:11,9:11)
22 Frasek Stanisław - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11/9,11/2,11/5)
22 Kwaśniok Dawid - Gołębiowska Aleksandra 2 2:3 (11/5,2/11,10/12,11/5,10/12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gołębiowska Aleksandra / Kaczmarczyk Julia - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 1 0:3 (walkower)
2 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Mondroch Kamil / Gołębiowska Aleksandra 1 3:0 (11:9, 12:10, 13:11, )
4 Wieczorek Bartłomiej / Gołębiowska Aleksandra - Frasek Stanisław / Peczalka Adrian 2 1:3 (11:8, 4:11, 12:14, 8:11)
5 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Skocz Mateusz / Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
6 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Nowak Karol / Konopka Romuald 2 0:3 (3:11, 8:11, 10:12)
7 Koźluk Andrzej / Makselon Adam - Mondroch Kamil / Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (walkower)
9 Sopel Jan / Lewandowski Adam - Mondroch Kamil / Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (12/10,11/9,11/9)
10 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Szymański Łukasz / Szymański Henryk 2 0:3 (12:14, 6:11, 2:11)
11 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
14 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 0:3 (5:11, 6:11, 2:11)
15 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
16 Nowak Roman / Konopka Romuald - Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:6)
17 Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert - Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:2)
18 Gołębiowska Aleksandra / Skocz Mateusz - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Mirosław 2 3:0 (11;8, 11;9, 11;8)
19 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Machał Grzegorz / Makselon Adam 2 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
20 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Sopel Jan / Lewandowski Adam 2 1:3 (11;5, 7;11, 8;11, 4;11)
21 Szymański Łukasz / Szymański Henryk - Skocz Mateusz / Gołębiowska Aleksandra 2 2:3 (11:9.5:11,11:6,7:11,4:11)
22 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Skocz Mateusz / Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11/8,13/11,11/4)