Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Janecki
UKS Feniks II Pyskowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 listopada 1973 r.
30
Występy
16
Zwycięstwa
14
Porażki
53.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Łęczycki Mariusz - Janecki Andrzej 1 3:2 (13:11, 8:11, 11:7, 8:11, 11:5)
7 Janecki Andrzej - Wojciechowski Krzysztof 1 3:0 (11/5,13/11,11/8)
8 Zienć Andrzej - Janecki Andrzej 2 3:2 (8/11 11/6 11/7 9/11 11/9)
8 Gdynia Marcin - Janecki Andrzej 2 0:3 (2/11 2/11 8/11)
9 Janecki Andrzej - Skocz Mateusz 1 1:3 (13/11,7/11,3/11,6/11)
9 Janecki Andrzej - Juraszek Marcin 1 3:0 (11/6,11/5,11/7)
10 Wandas Tadeusz - Janecki Andrzej 2 3:2 (8:11, 11:7, 11:5, 11:13, 11:8)
10 Steuer Rudolf - Janecki Andrzej 2 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
11 Janecki Andrzej - Sawicki Dariusz 2 1:3 (4/11,7/11,11/9,8/11)
11 Janecki Andrzej - Nowak Karol 2 2:3 (9/11,11/8,11/6,7/11,12/14)
12 Janecki Andrzej - Burkacki Adrian 1 1:3 (9/11, 9/11, 13/11, 5/11)
12 Janecki Andrzej - Wandas Krzysztof 1 3:0 (11/9, 13/11, 11/7)
13 Sawicki Dariusz - Janecki Andrzej 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:7)
13 Lukoszek Rafał - Janecki Andrzej 1 3:2 (10:12, 11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
14 Wolny Michał - Janecki Andrzej 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)
14 Maraszkiewicz Ryszard - Janecki Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
15 Janecki Andrzej - Łęczycki Mariusz 2 0:3 (1/11,8/11,9/11)
15 Janecki Andrzej - Pilawski Paweł 2 3:0 (11/4,11/8,11/5)
16 Janecki Andrzej - Klencz Piotr 1 3:2 (6/11,11/5,5/11,11/7,12/10)
16 Janecki Andrzej - Szczurek Lucjan 1 3:0 (11/5,11/8,11/5)
18 Janecki Andrzej - Lisok Paweł 2 3:0 (11/8,11/9,11/3)
18 Janecki Andrzej - Szymański Henryk 2 3:1 (12/10,10/12,12/10,11/8)
19 Janecki Andrzej - Peczalka Adrian 2 1:3 (11/7,5/11,8/11,9/11)
19 Janecki Andrzej - Frasek Stanisław 2 3:2 (7/11,11/9,9/11,11/9,13/11)
21 Janecki Andrzej - Pasiński Adam 2 3:0 (11/6,11/8,11/4)
21 Janecki Andrzej - Koźluk Andrzej 2 3:1 (6/11,11/9,11/8,11/8)
20 Mondroch Kamil - Janecki Andrzej 2 0:3 (9;11, 5;11, 7;11)
20 Gołębiowska Aleksandra - Janecki Andrzej 2 3:1 (13;11, 11;4, 8;11, 11;9)
22 Sokołowski Oskar - Janecki Andrzej 2 1:3 (16:14, 6:11, 9:11, 1:11)
22 Sokołowski Oliwier - Janecki Andrzej 2 0:3 (5:11, 10:12, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:7)
7 Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 1:3 (8/11,11/9,5/11,9/11)
8 Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 2 2:3 (11/2 5/11 12/14 12/10 8/11)
9 Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej - Juraszek Marcin / Skocz Mateusz 1 3:1 (11/3,11/4,11/13,11/4)
10 Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof - Sopel Jan / Janecki Andrzej 1 2:3 (11:6, 13:11, 6:11, 12:14, 10:12)
10 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Janecki Andrzej / Biliński Leszek 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:6)
11 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Lukoszek Rafał / Nowak Roman 1 3:2 (13/11,10/12,11/9,8/11,11/9)
12 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Wandas Krzysztof / Burkacki Adrian 1 0:3 (8/11, 7/11, 10/12)
13 Sawicki Dariusz / Konopka Romuald - Janecki Andrzej / Kupka Rafał 1 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8)
14 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Sopel Jan / Janecki Andrzej 2 3:0 (11:1, 11:4, 11:8)
15 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11/7,11/7,11/9)
16 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 3:1 (11/4,7/11,12/10,11/9)
18 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Pięta Leszek / Szymański Henryk 2 3:2 (10/12,7/11,11/4,11/7,12/10)
19 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 1 3:2 (11/3,4/11,8/11,13/11,11/5)
20 Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 1 1:3 (4;11, 11;4, 7;11, 7;11)
21 Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej - Piekarczyk Tomasz / Koźluk Andrzej 1 3:0 (12/10,11/8,11/5)
22 Usarek Rafał / Piwowarski Jakub - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 2 0:3 (4:11, 9:11,5:11)