Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Lewandowski
UKS Feniks II Pyskowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 grudnia 1965 r.
24
Występy
8
Zwycięstwa
16
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Lewandowski Adam - Maraszkiewicz Ryszard 2 0:3 (6:11,5:11,4:11)
2 Lewandowski Adam - Wolny Michał 2 0:3 (3:11,4:11,6:11)
3 Frasek Stanisław - Lewandowski Adam 2 2:3 (11/7,11/9,9/11,9/11,6/11)
3 Peczalka Adrian - Lewandowski Adam 2 3:1 (9/11,11/7,11/4,11/7)
4 Szymański Łukasz - Lewandowski Adam 1 0:3 (5:11,11:13,4;11)
4 Szymański Henryk - Lewandowski Adam 1 1:3 (9:11,13:11,9:11,2:11)
7 Lewandowski Adam - Nosiadek Daniel 2 0:3 (8/11,2/11,6/11)
7 Lewandowski Adam - Sosna Adam 2 0:3 (13/15,8/11,6/11)
8 Gdynia Marcin - Lewandowski Adam 2 3:0 (11/7 11/5 16/14)
8 Zienć Andrzej - Lewandowski Adam 2 3:0 (11/3 11/3 11/6)
9 Lewandowski Adam - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11/7,11/7,11/9)
9 Lewandowski Adam - Mondroch Kamil 2 3:0 (11/3,12/10,13/11)
10 Steuer Rudolf - Lewandowski Adam 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
10 Wandas Tadeusz - Lewandowski Adam 2 3:2 (7:11, 10:12, 12:10, 11:8, 11:1)
14 Olszyna Zbigniew - Lewandowski Adam 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
14 Kostępski Robert - Lewandowski Adam 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:4)
15 Lewandowski Adam - Wróbel Piotr 1 1:3 (7/11,9/11,11/9,8/11)
15 Lewandowski Adam - Groyecki Jacek 1 0:3 (8/11,9/11,11/13)
17 Dyrszka Rajnard - Lewandowski Adam 1 3:0 (11:6 ; 11:5 ; 11:9)
17 Nosiadek Daniel - Lewandowski Adam 1 3:1 (11:4 ; 11:13 ; 12:10 ; 11:7)
20 Gołębiowska Aleksandra - Lewandowski Adam 2 3:2 (11;8, 10;12, 11;6, 8;11, 11;8)
20 Mondroch Kamil - Lewandowski Adam 2 0:3 (10;12, 7;11, 4;11)
22 Piwowarski Jakub - Lewandowski Adam 1 0:3 (3:11, 1:11, 6:11)
22 Usarek Rafał - Lewandowski Adam 1 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Wołek Adam / Lewandowski Adam - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (11:13,7:11,4:11)
3 Frasek Stanisław / Peczalka Adrian - Lewandowski Adam / Wołek Adam 2 3:0 (11/7,11/2,11/8)
4 Szymański Henryk / Pięta Leszek - Wołek Adam / Lewandowski Adam 1 3:1 (4:11,12:10,11:7,11:7)
7 Lewandowski Adam / Sopel Jan - Dyrszka Rajnard / Wojciechowski Krzysztof 2 1:3 (11/8,9/11,9/11,6/11)
8 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Sopel Jan / Lewandowski Adam 1 3:0 (11/7 11/3 11/9)
9 Sopel Jan / Lewandowski Adam - Mondroch Kamil / Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (12/10,11/9,11/9)
14 Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert - Kupka Rafał / Lewandowski Adam 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:8)
15 Lewandowski Adam / Sopel Jan - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 2:3 (8/11,8/11,11/6,11/5,4/11)
17 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Kupka Rafał / Lewandowski Adam 1 3:2 (11:9 ; 7:11 ; 9:11 ; 11:9 ; 14:12)
20 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Sopel Jan / Lewandowski Adam 2 1:3 (11;5, 7;11, 8;11, 4;11)
22 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Sopel Jan / Lewandowski Adam 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:7, 5:11,13:11)