Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Dorosławski
UKS Feniks II Pyskowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 kwietnia 1974 r.
33
Występy
19
Zwycięstwa
14
Porażki
57.58%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Makselon Adam - Dorosławski Dariusz 2 0:3 (11:13, 8:11, 7:11)
1 Pasiński Adam - Dorosławski Dariusz 2 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:7)
2 Dorosławski Dariusz - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (7:11,11:9,7:11,7:11)
2 Dorosławski Dariusz - Kostępski Robert 1 1:3 (11:13,11:9,5:11,8:11)
5 Dorosławski Dariusz - Sokołowski Oliwier 1 3:0 (12/10,11/7,11/9)
5 Dorosławski Dariusz - Sokołowski Oskar 1 3:1 (11/8,12/10,9/11,11/5)
6 Łęczycki Mariusz - Dorosławski Dariusz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
6 Wróbel Piotr - Dorosławski Dariusz 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 7:11)
7 Dorosławski Dariusz - Dyrszka Rajnard 1 3:1 (11/8,11/8,4/11,12/10)
8 Szczurek Lucjan - Dorosławski Dariusz 1 2:3 (11/7 9/11 11/9 8/11 9/11)
8 Klencz Piotr - Dorosławski Dariusz 1 3:2 (8/11 10/12 11/4 11/3 11/3)
9 Dorosławski Dariusz - Juraszek Marcin 1 3:0 (11/9,11/6,11/7)
9 Dorosławski Dariusz - Skocz Mateusz 1 3:1 (11/9, 9/11,12/10,11/9)
11 Dorosławski Dariusz - Lukoszek Rafał 1 1:3 (11/13,11/9,7/11,11/13)
11 Dorosławski Dariusz - Nowak Krzysztof 1 1:3 (3/11,7/11,14/12,5/11)
12 Dorosławski Dariusz - Wandas Tadeusz 2 3:1 (15/13, 11/6, 9/11, 11/3)
12 Dorosławski Dariusz - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (9/11, 4/11, 8/11)
15 Dorosławski Dariusz - Pilawski Paweł 2 3:0 (11/7,13/11,11/8)
15 Dorosławski Dariusz - Łęczycki Mariusz 2 2:3 (11/7,8/11,9/11,11/1,12/14)
16 Dorosławski Dariusz - Szczurek Lucjan 1 2:3 (6/11,7/11,11/9,11/7,6/11)
16 Dorosławski Dariusz - Klencz Piotr 1 2:3 (11/4,7/11,11/1,7/11,6/11)
17 Sosna Adam - Dorosławski Dariusz 2 3:1 (11:7 ; 6:11 ; 11:9 ; 11:0)
17 Przybyła Mateusz - Dorosławski Dariusz 2 1:3 (4:11 ; 11:8 ; 3:11 ; 7:11)
18 Dorosławski Dariusz - Pięta Leszek 1 3:1 (11/13,11/2,12/10,11/8)
18 Dorosławski Dariusz - Szymański Łukasz 1 3:1 (11/6,10/12,11/4,11/5)
19 Dorosławski Dariusz - Frasek Stanisław 2 1:3 (6/11,7/11,13/11,5/11)
19 Dorosławski Dariusz - Peczalka Adrian 2 2:3 (8/11,11/6,7/11,11/6,10/12)
21 Dorosławski Dariusz - Piekarczyk Tomasz 1 3:2 (11/13,11/7,12/10,5/11,11/9)
21 Dorosławski Dariusz - Makselon Adam 1 3:0 (11/6,11/8,11/2)
20 Skocz Mateusz - Dorosławski Dariusz 1 0:3 (2;11, 3;11, 3;11)
20 Wieczorek Bartłomiej - Dorosławski Dariusz 1 0:3 (9;11, 4;11, 1;11)
22 Sokołowski Oliwier - Dorosławski Dariusz 2 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
22 Sokołowski Oskar - Dorosławski Dariusz 2 2:3 (6:11, 11:4, 7:11, 11:8, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozłowski Jarosław / Makselon Adam - Dorosławski Dariusz / Sopel Jan 2 0:3 (8:11, 9:11, 3:11)
2 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 1:3 (3:11,11:6,8:11,6:11)
5 Dorosławski Dariusz / Sopel Jan - Piwowarski Jakub / Jagoda Michał 1 3:0 (11/8,11/6,11/7)
6 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:7)
7 Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 1:3 (8/11,11/9,5/11,9/11)
8 Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 2 2:3 (11/2 5/11 12/14 12/10 8/11)
9 Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej - Juraszek Marcin / Skocz Mateusz 1 3:1 (11/3,11/4,11/13,11/4)
11 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 2 0:3 (5/11,7/11,11/13)
12 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 0:3 (5/11 ,8/11, 6/11)
15 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11/7,11/7,11/9)
16 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 3:1 (11/4,7/11,12/10,11/9)
17 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Sopel Jan / Dorosławski Dariusz 2 3:1 (12:10 ; 5:11 ; 11:6 ; 11:2)
18 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Pięta Leszek / Szymański Henryk 2 3:2 (10/12,7/11,11/4,11/7,12/10)
19 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 1 3:2 (11/3,4/11,8/11,13/11,11/5)
20 Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 1 1:3 (4;11, 11;4, 7;11, 7;11)
21 Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej - Piekarczyk Tomasz / Koźluk Andrzej 1 3:0 (12/10,11/8,11/5)
22 Usarek Rafał / Piwowarski Jakub - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 2 0:3 (4:11, 9:11,5:11)