Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Kupka
UKS Feniks II Pyskowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 lipca 1974 r.
33
Występy
13
Zwycięstwa
20
Porażki
39.39%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piekarczyk Tomasz - Kupka Rafał 1 1:3 (3:11, 9:11, 11:4, 10:12)
1 Kozłowski Jarosław - Kupka Rafał 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
2 Kupka Rafał - Kostępski Robert 1 0:3 (1:11,2:11,4:11)
2 Kupka Rafał - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (6:11,4:11,4:11)
3 Stasiak Robert - Kupka Rafał 1 2:3 (11/9,6/11,11/9,5/11,6/11)
3 Gralok Joachim - Kupka Rafał 1 2:3 (11/4,11/7,9/11,9/11,4/11)
4 Szymański Henryk - Kupka Rafał 1 3:2 (11:6,7:11,11:8,9:11,11:3)
4 Lisok Paweł - Kupka Rafał 1 1:3 (8:11,6:11,11:8,5:11)
5 Kupka Rafał - Sokołowski Oskar 1 3:2 (6/11,11/8,9/11,11/4,11/4)
5 Kupka Rafał - Sokołowski Oliwier 1 3:2 (10/12,11/7,11/4,10/12,11/7)
6 Wróbel Piotr - Kupka Rafał 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
7 Kupka Rafał - Dyrszka Rajnard 1 0:3 (10/12,6/11,8/11)
7 Kupka Rafał - Wojciechowski Krzysztof 1 1:3 (11/6,9/11,5/11,9/11)
8 Klencz Piotr - Kupka Rafał 1 3:0 (11/8 11/6 11/7)
8 Szczurek Lucjan - Kupka Rafał 1 3:2 (11/8 10/12 11/8 8/11 11/4)
11 Kupka Rafał - Kwiecień Artur 2 3:2 (11/5,11/7,6/11,6/11,14/12)
11 Kupka Rafał - Sawicki Dariusz 2 1:3 (11/8,8/11,7/11,4/11)
12 Kupka Rafał - Wandas Krzysztof 1 3:2 (11/9, 9/11, 3/11, 11/5, 11/8)
12 Kupka Rafał - Burkacki Adrian 1 0:3 (3/11, 3/11, 3/11)
13 Lukoszek Rafał - Kupka Rafał 1 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 12:14)
13 Sawicki Dariusz - Kupka Rafał 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
14 Kostępski Robert - Kupka Rafał 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:6)
14 Olszyna Zbigniew - Kupka Rafał 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:9)
16 Kupka Rafał - Gdynia Marcin 2 1:3 (10/12,11/5,5/11,8/11)
16 Kupka Rafał - Zienć Andrzej 2 1:3 (11/9,8/11,5/11,3/11)
17 Nosiadek Daniel - Kupka Rafał 1 3:0 (11:6 ; 11:5 ; 11:9)
17 Dyrszka Rajnard - Kupka Rafał 1 3:0 (11:1 ; 11:5 ; 11:7)
18 Kupka Rafał - Szymański Henryk 2 3:1 (14/12,8/11,11/8,13/11)
18 Kupka Rafał - Lisok Paweł 2 3:2 (8/11,11/8,11/9,7/11,11/8)
19 Kupka Rafał - Kwaśniok Dawid 1 2:3 (7/11,11/4,12/14,13/11,8/11)
19 Kupka Rafał - Stasiak Robert 1 3:0 (11/9,11/7,11/7)
21 Kupka Rafał - Koźluk Andrzej 2 0:3 (7/11,5/11,3/11)
21 Kupka Rafał - Pasiński Adam 2 3:1 (9/11,11/7,13/11,11/7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pasiński Adam / Piekarczyk Tomasz - Kupka Rafał / Wołek Adam 1 1:3 (14:16, 11:8, 13:15, 7:11)
2 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 1:3 (3:11,11:6,8:11,6:11)
3 Stasiak Robert / Gralok Joachim - Sopel Jan / Kupka Rafał 1 3:1 (11/1,6/11,11/7,11/8)
4 Szymański Łukasz / Okorski Przemysław - Sopel Jan / Kupka Rafał 1 3:2 (11:9,11;13,11:6.9:11,11:7)
5 Kupka Rafał / Wołek Adam - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 1:3 (11/7,5/11,8/11,8/11)
6 Mały-Wieczorek Klaudiusz / Łęczycki Mariusz - Sopel Jan / Kupka Rafał 2 1:3 (5:11, 4:11, 11:8, 17:19)
11 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 2 0:3 (5/11,7/11,11/13)
12 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 0:3 (5/11 ,8/11, 6/11)
13 Sawicki Dariusz / Konopka Romuald - Janecki Andrzej / Kupka Rafał 1 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8)
14 Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert - Kupka Rafał / Lewandowski Adam 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:8)
16 Sopel Jan / Kupka Rafał - Szczurek Lucjan / Zienć Andrzej 2 2:3 (11/8,6/11,10/12,16/14,8/11)
17 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Kupka Rafał / Lewandowski Adam 1 3:2 (11:9 ; 7:11 ; 9:11 ; 11:9 ; 14:12)
18 Sopel Jan / Kupka Rafał - Lisok Paweł / Szymański Łukasz 1 3:0 (12/10,11/3,11/4)
19 Sopel Jan / Kupka Rafał - Peczalka Adrian / Stasiak Robert 2 1:3 (3/11,3/11,11/6,9/11)
21 Sopel Jan / Kupka Rafał - Pasiński Adam / Makselon Adam 2 3:0 (11/4,11/3,11/6)