Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Arbaszewski
ULKS Pławniowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 listopada 1990 r.
18
Występy
12
Zwycięstwa
6
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Wolny Michał - Arbaszewski Jakub 2 2:3 (11:9, 11:8, 9:11, 9:11, 10:12)
3 Maraszkiewicz Ryszard - Arbaszewski Jakub 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
2 Arbaszewski Jakub - Machał Grzegorz 2 3:0 (11:5,11:7,11:6)
2 Arbaszewski Jakub - Łagowski Piotr 2 3:0 (11:2,11:6,11:6)
5 Peczalka Adrian - Arbaszewski Jakub 2 1:3 (11/912/14,6/11,5/11)
5 Frasek Stanisław - Arbaszewski Jakub 2 3:2 (12/10,10/12,4/11,12/10,11/5)
9 Arbaszewski Jakub - Szczurek Lucjan 2 3:0 (13;11,11;7,11;5)
9 Arbaszewski Jakub - Zienć Andrzej 2 2:3 (11;6,11;3,5;11,8;11,9;11)
10 Juraszek Marcin - Arbaszewski Jakub 1 0:3 (8:11, 8:11, 4:11)
10 Wieczorek Bartłomiej - Arbaszewski Jakub 1 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 1:11)
12 Arbaszewski Jakub - Sawicki Dariusz 2 1:3 (8;11, 7:11, 11;4. 8:11)
12 Arbaszewski Jakub - Konopka Romuald 2 2:3 (11:6, 7:11, 10;12, 11:6, 4:11)
19 Arbaszewski Jakub - Piwowarski Jakub 2 3:0 (11:5,11;6,11;3)
19 Arbaszewski Jakub - Usarek Rafał 2 3:0 (11:8,11;6,11;7)
21 Arbaszewski Jakub - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11;4,11;4,11:5)
21 Arbaszewski Jakub - Skocz Mateusz 2 3:0 (11:5,12:10,11:4)
22 Pasiński Adam - Arbaszewski Jakub 2 0:3 (8:11, 3:11, 2:11)
22 Piekarczyk Tomasz - Arbaszewski Jakub 2 3:2 (3:11, 7:11, 11:7, 11:7, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek - Łagowski Piotr / Machał Grzegorz 1 3:0 (11:5,11;3,11:2)
3 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Arbaszewski Jakub / Okorski Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
5 Stasiak Robert / Gralok Joachim - Arbaszewski Jakub / Okorski Przemysław 1 0:3 (11/13,8/11,5/11)
9 Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek - Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan 1 3:0 (12;10.11;7,13;11)
10 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Wróbel Łukasz / Arbaszewski Jakub 1 2:3 (8:11, 13:11, 11:6, 8:11, 10:12)
12 Pięta Leszek / Arbaszewski Jakub - Sawicki Dariusz / Konopka Romuald 2 1:3 (6:11, 11:9, 2:11, 9:11)
19 Okorski Przemysław / Arbaszewski Jakub - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 2:3 (7:11,9;11,13;11,11:5,8;11)
21 Pięta Leszek / Arbaszewski Jakub - Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej 1 1:3 (5;11,11:5,10:12,3:11)
22 Machał Grzegorz / Pasiński Adam - Szymański Henryk / Arbaszewski Jakub 2 1:3 (11:4, 8:11, 7:11, 6:11)