Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Leszek
Pięta
ULKS Pławniowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 stycznia 1956 r.
27
Występy
4
Zwycięstwa
23
Porażki
14.81%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Pięta Leszek - Wołek Adam 2 3:2 (11:3,12:10,10:12,7:11.12:10)
4 Pięta Leszek - Sopel Jan 1 3:2 (7:11.11:6,11:9,8:11,14:12)
2 Pięta Leszek - Łagowski Piotr 2 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:8)
2 Pięta Leszek - Machał Grzegorz 2 3:0 (11:5,11;5,11:3)
5 Frasek Stanisław - Pięta Leszek 2 3:0 (11/6,11/7,12/10)
1 Nowak Krzysztof - Pięta Leszek 1 3:0 (11:5, 11:6, 13:11)
1 Sawicki Dariusz - Pięta Leszek 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
6 Sokołowski Oskar - Pięta Leszek 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
6 Sokołowski Oliwier - Pięta Leszek 1 3:2 (9:11, 2:11, 11:7, 11:5, 11:9)
7 Pięta Leszek - Krupa Grzegorz 1 1:3 (9;11,11;8,7;11,8;11)
7 Pięta Leszek - Wróbel Piotr 1 1:3 (11;6,8;11,10;12,5;11)
8 Nosiadek Daniel - Pięta Leszek 1 3:0 (11:7 ; 11:6 ; 11:8)
8 Sosna Adam - Pięta Leszek 1 3:1 (11:5 ; 9:11 ; 11:7 ; 11:5)
9 Pięta Leszek - Klencz Piotr 1 0:3 (5;11,9;11,5;11)
12 Pięta Leszek - Kwiecień Artur 1 0:3 (9:11,10:12, 6;11)
12 Pięta Leszek - Nowak Karol 1 0:3 (8:11, 8:11, 11:13)
13 Pięta Leszek - Maraszkiewicz Ryszard 2 0:3 (6:11,3:11,11;13)
14 Groyecki Jacek - Pięta Leszek 2 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:5)
14 Krupa Grzegorz - Pięta Leszek 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
15 Klencz Piotr - Pięta Leszek 1 3:0 (11/5 11/6 11/9)
15 Szczurek Lucjan - Pięta Leszek 1 3:0 (11/5 11/3 11/5)
17 Wandas Tadeusz - Pięta Leszek 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
17 Steuer Rudolf - Pięta Leszek 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:7)
18 Dorosławski Dariusz - Pięta Leszek 1 3:1 (11/13,11/2,12/10,11/8)
18 Sopel Jan - Pięta Leszek 1 3:0 (11/7,11/7,11/8)
21 Pięta Leszek - Skocz Mateusz 2 2:3 (8:11,11:7,4:11,12;10,6:11)
21 Pięta Leszek - Gołębiowska Aleksandra 2 1:3 (9:11,11:7,6:11,9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Konopka Romuald / Lukoszek Rafał - Pięta Leszek / Szymański Henryk 1 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
2 Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek - Łagowski Piotr / Machał Grzegorz 1 3:0 (11:5,11;3,11:2)
4 Szymański Henryk / Pięta Leszek - Wołek Adam / Lewandowski Adam 1 3:1 (4:11,12:10,11:7,11:7)
5 Frasek Stanisław / Peczalka Adrian - Szymański Henryk / Pięta Leszek 1 3:0 (11/5,12/10,11/3)
6 Piwowarski Jakub / Usarek Rafał - Lisok Paweł / Pięta Leszek 2 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
7 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 1 3:2 (10;12,11;3,11;4,8;11,11;5)
8 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Pięta Leszek / Szymański Łukasz 1 3:1 (8:11 ; 11:5 ; 11:4 ; 11:6)
9 Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek - Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan 1 3:0 (12;10.11;7,13;11)
11 Szymański Henryk / Pięta Leszek - Wandas Tadeusz / Steuer Rudolf 1 3:0 (11:7,11:8,11:8)
12 Pięta Leszek / Arbaszewski Jakub - Sawicki Dariusz / Konopka Romuald 2 1:3 (6:11, 11:9, 2:11, 9:11)
13 Szymański Henryk / Pięta Leszek - Wolny Michał / Maraszkiewicz Ryszard 2 1:3 (11:6,8:11,3:11,2:11)
14 Olejnik Zbigniew / Krupa Grzegorz - Szymański Henryk / Pięta Leszek 1 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
15 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Szymański Henryk / Pięta Leszek 1 3:1 (9/11 11/8 11/9 11/6)
16 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 1:3 (11-13, 11-5, 10-12, 7-11)
17 Steuer Iwona / Steuer Rudolf - Pięta Leszek / Szymański Henryk 2 0:3 (11:13, 9:11, 7:11)
18 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Pięta Leszek / Szymański Henryk 2 3:2 (10/12,7/11,11/4,11/7,12/10)
20 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 1:3 (5:11,12;10,9:11,6:11)
21 Pięta Leszek / Arbaszewski Jakub - Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej 1 1:3 (5;11,11:5,10:12,3:11)