Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Wróbel
ULKS Pławniowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 marca 1992 r.
23
Występy
7
Zwycięstwa
16
Porażki
30.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Olszyna Zbigniew - Wróbel Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
3 Kostępski Robert - Wróbel Łukasz 1 3:0 (11:0, 11:5, 11:5)
2 Wróbel Łukasz - Radło Sławomir 1 2:3 (11:5,5:11,8:11,11:8,8:11)
2 Wróbel Łukasz - Makselon Adam 1 3:0 (11:7,11;6.11:7)
8 Przybyła Mateusz - Wróbel Łukasz 2 2:3 (10:12 ; 11:9 ; 8:11 ; 11:8 ; 9:11)
8 Dyrszka Rajnard - Wróbel Łukasz 2 3:1 (9:11 ; 11:4 ; 11:4 ; 11:9)
11 Wróbel Łukasz - Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11:7,11:7,11:6)
11 Wróbel Łukasz - Wandas Krzysztof 1 2:3 (11:8,6:11,6:11,12:10,7:11)
10 Mondroch Kamil - Wróbel Łukasz 2 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
10 Gołębiowska Aleksandra - Wróbel Łukasz 2 1:3 (11:6, 7:11, 10:12, 8:11)
13 Wróbel Łukasz - Kostępski Robert 1 0:3 (7:11,3:11,11:13)
13 Wróbel Łukasz - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (2:11,4:11,11:9,7:11)
14 Olejnik Zbigniew - Wróbel Łukasz 1 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:8 )
14 Wróbel Piotr - Wróbel Łukasz 1 3:2 (5:11, 11:4, 11:6, 9:11, 11:2)
16 Wróbel Łukasz - Sosna Adam 1 0:3 (4-11, 8-11, 9-11)
16 Wróbel Łukasz - Dyrszka Rajnard 1 1:3 (6-11, 7-11, 11-8, 6-11)
17 Steuer Rudolf - Wróbel Łukasz 2 3:2 (9:11, 12:14, 11:7, 11:7, 15:13)
17 Wandas Tadeusz - Wróbel Łukasz 2 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:8)
19 Wróbel Łukasz - Usarek Rafał 2 3:0 (11;1,11:9,11:6)
20 Wróbel Łukasz - Frasek Stanisław 2 0:3 (3:11,5:11,10:12)
20 Wróbel Łukasz - Kwaśniok Dawid 2 1:3 (5:11,11:7,7:11,5:11)
22 Koźluk Andrzej - Wróbel Łukasz 1 3:0 (11:1, 11:7, 11:4)
22 Jaworski Tomasz - Wróbel Łukasz 1 0:3 (12:14, 3:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Wróbel Łukasz / Szymański Henryk - Radło Sławomir / Makselon Adam 1 3:0 (11:6,12:10,8:11,11:8)
3 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Szymański Łukasz / Wróbel Łukasz 1 3:1 (13:11, 11:7, 6:11, 11:7)
8 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Wróbel Łukasz / Lisok Paweł 2 3:0 (11:8 ; 11:8 ; 11:8)
10 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Wróbel Łukasz / Arbaszewski Jakub 1 2:3 (8:11, 13:11, 11:6, 8:11, 10:12)
11 Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz - Słobodzian Tomasz / Wandas Krzysztof 1 3:0 (11:7,11:5,11:8)
13 Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 1 0:3 (3:11,9:11,6:11)
14 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Wróbel Łukasz / Lisok Paweł 2 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 16:14)
16 Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 2 1:3 (6-11, 6-11, 12-10, 10-12)
17 Wandas Krzysztof / Wandas Tadeusz - Wróbel Łukasz / Szymański Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:6)
19 Wróbel Łukasz / Szymański Henryk - Piwowarski Jakub / Usarek Rafał 2 3:1 (11:9,13:15,11;5,11;1)
20 Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz - Stasiak Robert / Peczalka Adrian 1 0:3 (0::11,9::11,4:11)
22 Koźluk Andrzej / Kozłowski Jarosław - Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)