Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Usarek
KTS III Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 marca 2006 r.
24
Występy
5
Zwycięstwa
19
Porażki
20.83%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słobodzian Tomasz - Usarek Rafał 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:2)
2 Usarek Rafał - Lukoszek Rafał 2 1:3 (11:8, 10:12, 6:11, 9:11)
3 Kozłowski Jarosław - Usarek Rafał 2 3:1 (8:11, 11:5, 11:4, 11:7)
6 Usarek Rafał - Lisok Paweł 2 3:2 (11:7, 3:11, 8:11, 11:5, 11:9)
6 Usarek Rafał - Szymański Łukasz 2 3:2 (9:11, 11:6, 11:3, 5:11, 11:7)
8 Olejnik Zbigniew - Usarek Rafał 2 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:4, 9:11)
8 Groyecki Jacek - Usarek Rafał 2 0:3 (7:11, 14:16, 9:11)
9 Usarek Rafał - Przybyła Mateusz 2 1:3 (11:3, 3:11, 3:11, 8:11)
9 Usarek Rafał - Dyrszka Rajnard 2 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
10 Zienć Andrzej - Usarek Rafał 2 3:0 (11/6 11/3 12/10)
10 Gdynia Marcin - Usarek Rafał 2 3:2 (11/2 9/11 11/7 9/11 11/6)
11 Usarek Rafał - Mondroch Kamil 2 3:2 (9:11, 11:7, 11:7, 8:11, 11:5)
11 Usarek Rafał - Gołębiowska Aleksandra 2 0:3 (5:11, 8:11, 14:16)
12 Usarek Rafał - Gdynia Marcin 2 0:3 (6:11, 10:12, 10:12)
12 Usarek Rafał - Zienć Andrzej 2 0:3 (1:11, 6:11, 12:14)
13 Nosiadek Daniel - Usarek Rafał 1 3:0 (11:2 ; 11:5 ; 16:14)
13 Sosna Adam - Usarek Rafał 1 3:2 (11:9 ; 10:12 ; 9:11 ; 11:7 ; 11:5)
14 Usarek Rafał - Wandas Tadeusz 2 0:3 (7:11, 14:16, 7:11)
14 Usarek Rafał - Słobodzian Tomasz 2 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 3:11)
15 Lukoszek Rafał - Usarek Rafał 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)
15 Nowak Karol - Usarek Rafał 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:5)
16 Olszyna Zbigniew - Usarek Rafał 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
16 Kostępski Robert - Usarek Rafał 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
17 Usarek Rafał - Groyecki Jacek 2 2:3 (12:10, 9:11, 11:5, 8:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Piwowarski Jakub / Usarek Rafał - Lisok Paweł / Pięta Leszek 2 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
8 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Sokołowski Mirosław / Usarek Rafał 2 3:1 (11:7, 8:11, 14:12, 11:7)
9 Sokołowski Mirosław / Usarek Rafał - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 2 0:3 (1:11, 9:11, 8:11)
10 Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan - Usarek Rafał / Jagoda Michał 2 3:1 (11/7 11/4 9/11 11/8)
11 Jagoda Michał / Usarek Rafał - Wieczorek Bartłomiej / Skocz Mateusz 1 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
12 Usarek Rafał / Piwowarski Jakub - Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan 2 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 4:11)
13 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Usarek Rafał / Jagoda Michał 1 3:0 (11:8 ; 11:3 ; 11:4)
14 Piwowarski Jakub / Usarek Rafał - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
15 Nowak Roman / Nowak Karol - Piwowarski Jakub / Usarek Rafał 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
16 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Jagoda Michał / Usarek Rafał 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
17 Usarek Rafał / Jagoda Michał - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 0:3 (5:11, 9:11, 4:11)