Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Jagoda
KTS III Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 października 2001 r.
22
Występy
3
Zwycięstwa
19
Porażki
13.64%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słobodzian Tomasz - Jagoda Michał 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
1 Steuer Rudolf - Jagoda Michał 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
3 Machał Grzegorz - Jagoda Michał 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
3 Radło Sławomir - Jagoda Michał 1 3:1 (11:9, 12:10, 12:14, 11:9)
5 Sopel Jan - Jagoda Michał 2 3:2 (14/16,11/5,9/11,11/6,11/9)
5 Wołek Adam - Jagoda Michał 2 3:0 (11/5,11/6,11/3)
7 Frasek Stanisław - Jagoda Michał 2 3:1 (11/7,12/10,7/11,11/8)
7 Kwaśniok Dawid - Jagoda Michał 2 3:2 (7/11,11/9,13/11,5/11,11/7)
10 Szczurek Lucjan - Jagoda Michał 1 3:1 (11/8 11/6 8/11 12/10)
10 Klencz Piotr - Jagoda Michał 1 3:0 (11/7 11/5 11/3)
11 Jagoda Michał - Gołębiowska Aleksandra 2 2:3 (13:11, 11:8, 11:13, 9:11, 10:12)
11 Jagoda Michał - Mondroch Kamil 2 3:0 (20:18, 11:8, 11:4)
13 Sosna Adam - Jagoda Michał 1 3:0 (11:7 ; 12:10 ; 11:8)
13 Nosiadek Daniel - Jagoda Michał 1 3:0 (11:2 ; 11:7 ; 11:4)
16 Kostępski Robert - Jagoda Michał 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:2)
16 Olszyna Zbigniew - Jagoda Michał 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:6)
17 Jagoda Michał - Olejnik Zbigniew 2 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
17 Jagoda Michał - Groyecki Jacek 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8)
18 Wieczorek Bartłomiej - Jagoda Michał 1 3:1 (11;5, 8;11, 11;9, 11;9)
18 Juraszek Marcin - Jagoda Michał 1 3:2 (11;6, 10;12, 4;11, 12;10, 11;7)
20 Jagoda Michał - Radło Sławomir 2 1:3 (7:11, 11:5, 4:11, 3:11)
20 Jagoda Michał - Makselon Adam 2 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Steuer Rudolf / Słobodzian Tomasz - Rusin Kacper / Jagoda Michał 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
3 Pasiński Adam / Machał Grzegorz - Piwowarski Jakub / Jagoda Michał 2 0:3 (7:11, 9:11, 11:13)
5 Dorosławski Dariusz / Sopel Jan - Piwowarski Jakub / Jagoda Michał 1 3:0 (11/8,11/6,11/7)
7 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Jagoda Michał / Piwowarski Jakub 2 3:0 (11/2,11/9,11/6)
10 Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan - Usarek Rafał / Jagoda Michał 2 3:1 (11/7 11/4 9/11 11/8)
11 Jagoda Michał / Usarek Rafał - Wieczorek Bartłomiej / Skocz Mateusz 1 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
13 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Usarek Rafał / Jagoda Michał 1 3:0 (11:8 ; 11:3 ; 11:4)
16 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Jagoda Michał / Usarek Rafał 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
17 Usarek Rafał / Jagoda Michał - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 0:3 (5:11, 9:11, 4:11)
18 Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej - Jagoda Michał / Usarek Rafał 1 3:2 (9;11, 11;8, 11;9, 10;12, 11;5)
20 Jagoda Michał / Usarek Rafał - Koźluk Andrzej / Piekarczyk Tomasz 1 2:3 (6:11, 11:7, 11:4, 8:11, 5:11)