Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oliwier
Sokołowski
KTS III Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 kwietnia 2007 r.
40
Występy
10
Zwycięstwa
30
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Steuer Rudolf - Sokołowski Oliwier 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
2 Sokołowski Oliwier - Nowak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
2 Sokołowski Oliwier - Sawicki Dariusz 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 9:11)
3 Pasiński Adam - Sokołowski Oliwier 2 0:3 (4:11, 8:11, 7:11)
4 Sokołowski Oliwier - Maraszkiewicz Ryszard 2 1:3 (4:11, 11:8, 4:11, 7:11)
4 Sokołowski Oliwier - Wolny Michał 2 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)
5 Dorosławski Dariusz - Sokołowski Oliwier 1 3:0 (12/10,11/7,11/9)
5 Kupka Rafał - Sokołowski Oliwier 1 3:2 (10/12,11/7,11/4,10/12,11/7)
6 Sokołowski Oliwier - Szymański Henryk 1 1:3 (6:11, 15:13, 3:11, 5:11)
6 Sokołowski Oliwier - Pięta Leszek 1 3:2 (9:11, 2:11, 11:7, 11:5, 11:9)
7 Peczalka Adrian - Sokołowski Oliwier 1 3:0 (11/2,11/9,11/3)
7 Stasiak Robert - Sokołowski Oliwier 1 3:1 (12/10,9/11,11/6,11/6)
8 Krupa Grzegorz - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
8 Wróbel Piotr - Sokołowski Oliwier 1 3:1 (11:9, 14:16, 11:5, 11:7)
9 Sokołowski Oliwier - Nosiadek Daniel 1 0:3 (7:11, 7:11, 14:16)
9 Sokołowski Oliwier - Sosna Adam 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
11 Sokołowski Oliwier - Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (3:11, 9:11, 7:11)
11 Sokołowski Oliwier - Skocz Mateusz 1 3:1 (9:11, 11:6, 14:12, 11:8)
12 Sokołowski Oliwier - Szczurek Lucjan 1 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
12 Sokołowski Oliwier - Klencz Piotr 1 0:3 (4:11, 8:11, 4:11)
13 Przybyła Mateusz - Sokołowski Oliwier 2 1:3 (9:11 ; 5:11 ; 11:9 ; 5:11)
13 Dyrszka Rajnard - Sokołowski Oliwier 2 3:0 (11:5 ; 11:2 ; 11:7)
14 Sokołowski Oliwier - Burkacki Adrian 1 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)
14 Sokołowski Oliwier - Wandas Krzysztof 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:7)
15 Kwiecień Artur - Sokołowski Oliwier 2 2:3 (11:8, 11:9, 5:11, 9:11, 8:11)
15 Sawicki Dariusz - Sokołowski Oliwier 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:7, 11:6)
16 Maraszkiewicz Ryszard - Sokołowski Oliwier 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
16 Wolny Michał - Sokołowski Oliwier 2 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:2)
17 Sokołowski Oliwier - Wróbel Piotr 1 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
17 Sokołowski Oliwier - Łęczycki Mariusz 1 1:3 (11:9, 4:11, 4:11, 3:11)
18 Gołębiowska Aleksandra - Sokołowski Oliwier 2 1:3 (11;9, 8;11, 9;11, 10;12)
18 Skocz Mateusz - Sokołowski Oliwier 2 3:0 (14;12, 11;7, 12;10)
19 Okorski Przemysław - Sokołowski Oliwier 1 3:0 (12:10,11:7,13:11)
19 Szymański Łukasz - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (6;11,7:11,9;11)
20 Sokołowski Oliwier - Koźluk Andrzej 1 1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 4:11)
20 Sokołowski Oliwier - Piekarczyk Tomasz 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 8:11)
21 Sokołowski Oliwier - Frasek Stanisław 2 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:8)
21 Sokołowski Oliwier - Peczalka Adrian 2 1:3 (11:13, 12:10, 8:11, 8:11)
22 Sokołowski Oliwier - Dorosławski Dariusz 2 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
22 Sokołowski Oliwier - Janecki Andrzej 2 0:3 (5:11, 10:12, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
2 Rusin Kacper / Sokołowski Oliwier - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 1:3 (11:7, 14:16, 8:11, 12:14)
3 Kozłowski Jarosław / Radło Sławomir - Sokołowski Oliwier / Rusin Kacper 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
4 Sokołowski Oliwier / Piwowarski Jakub - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)
5 Kupka Rafał / Wołek Adam - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 1:3 (11/7,5/11,8/11,8/11)
6 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Szymański Łukasz / Szymański Henryk 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 13:11)
7 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 2:3 (11/5,12/10,9/11,6/11,10/12)
8 Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 1:3 (17:15, 7:11. 7:11, 9:11)
9 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 0:3 (8:11, 2:11, 2:11)
11 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
12 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 1:3 (5:11, 11:7, 3:11, 6:11)
13 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 2 3:0 (11:3 ; 13:11 ; 11:7)
14 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Słobodzian Tomasz / Wandas Tadeusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:6, 6:11)
15 Sawicki Dariusz / Konopka Romuald - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:9)
16 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:2, 11:9)
17 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)
18 Gołębiowska Aleksandra / Skocz Mateusz - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Mirosław 2 3:0 (11;8, 11;9, 11;8)
19 Okorski Przemysław / Arbaszewski Jakub - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 2:3 (7:11,9;11,13;11,11:5,8;11)
20 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Radło Sławomir / Machał Grzegorz 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 6:11)
21 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 1:3 (11:9, 3:11, 2:11, 10:12)
22 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Sopel Jan / Lewandowski Adam 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:7, 5:11,13:11)