Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Gdynia
LKS Naprzód Świbie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 stycznia 1978 r.
44
Występy
30
Zwycięstwa
14
Porażki
68.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gdynia Marcin - Sosna Adam 2 3:1 (8/11 14/12 11/7 11/7)
1 Gdynia Marcin - Przybyła Mateusz 2 3:2 (9/11 11/5 11/8 8/11 11/4)
3 Juraszek Marcin - Gdynia Marcin 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
3 Kaczmarczyk Julia - Gdynia Marcin 2 0:3 (8:11, 6:11, 5:11)
2 Gdynia Marcin - Gralok Joachim 2 3:2 (11/8 6/11 11/7 8/11 11/7)
2 Gdynia Marcin - Peczalka Adrian 2 3:0 (11/2 11/7 11/9)
4 Gdynia Marcin - Wandas Krzysztof 2 3:0 (11/8 11/7 11/7)
4 Gdynia Marcin - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (7/11 10/12 9/11)
5 Kwiecień Artur - Gdynia Marcin 1 3:1 (11:6, 11:9, 4:11, 11:8)
5 Lukoszek Rafał - Gdynia Marcin 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
6 Gdynia Marcin - Radło Sławomir 2 3:1 (11/3 11/1 9/11 11/8)
6 Gdynia Marcin - Machał Grzegorz 2 3:0 (11/7 11/6 11/6)
7 Kostępski Robert - Gdynia Marcin 2 3:0 (14:12, 11:7, 11:4)
7 Wolny Marek - Gdynia Marcin 2 1:3 (1:11, 11:2, 8:11, 8:11)
8 Gdynia Marcin - Lewandowski Adam 2 3:0 (11/7 11/5 16/14)
8 Gdynia Marcin - Janecki Andrzej 2 0:3 (2/11 2/11 8/11)
9 Szymański Henryk - Gdynia Marcin 1 2:3 (7;11,11;9,6;11,11;9,7;11)
9 Lisok Paweł - Gdynia Marcin 1 0:3 (5;11,8;11,4;11)
10 Gdynia Marcin - Wawrzesta Michał 2 3:0 (11/7 11/6 11/5)
10 Gdynia Marcin - Usarek Rafał 2 3:2 (11/2 9/11 11/7 9/11 11/6)
11 Groyecki Jacek - Gdynia Marcin 2 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
11 Olejnik Zbigniew - Gdynia Marcin 2 3:2 (11:8, 6:11, 11:8, 9:11, 11:9)
12 Usarek Rafał - Gdynia Marcin 2 0:3 (6:11, 10:12, 10:12)
12 Piwowarski Jakub - Gdynia Marcin 2 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)
13 Gdynia Marcin - Mondroch Kamil 2 3:0 (11/6 11/5 11/7)
13 Gdynia Marcin - Kaczmarczyk Julia 2 3:0 (11/8 11/8 11/9)
14 Kwaśniok Dawid - Gdynia Marcin 2 0:3 (6-11, 10-12, 8-11)
14 Stasiak Robert - Gdynia Marcin 2 0:3 (8-11, 12-14, 5-11)
15 Gdynia Marcin - Lisok Paweł 2 3:0 (11/1 11/4 11/6)
15 Gdynia Marcin - Szymański Łukasz 2 3:0 (11/7 11/6 11/8)
16 Kupka Rafał - Gdynia Marcin 2 1:3 (10/12,11/5,5/11,8/11)
16 Sopel Jan - Gdynia Marcin 2 3:2 (11/9,11/6,7/11,13/15,12/10)
17 Koźluk Andrzej - Gdynia Marcin 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
17 Kozłowski Jarosław - Gdynia Marcin 2 2:3 (11:4, 12:14, 9:11, 11:5, 7:11)
18 Gdynia Marcin - Sawicki Dariusz 2 0:3 (9/11 8/11 10/12)
18 Gdynia Marcin - Nowak Krzysztof 2 1:3 (6/11 10/12 11/7 11/13)
19 Gdynia Marcin - Wolny Michał 2 3:1 (7/11 11/5 11/9 12/10)
19 Gdynia Marcin - Maraszkiewicz Ryszard 2 0:3 (9/11 2/11 2/11)
20 Gdynia Marcin - Groyecki Jacek 2 3:1 (11/7 11/6 9/11 11/5)
20 Gdynia Marcin - Wróbel Piotr 2 3:1 (11/5 11/8 9/11 12/10)
21 Sosna Adam - Gdynia Marcin 2 3:2 (6:11 ; 11:6; 10:12 ; 11:6 ; 11:9)
21 Dyrszka Rajnard - Gdynia Marcin 2 3:0 (11:7 ; 11:1 ; 11:8)
22 Słobodzian Tomasz - Gdynia Marcin 2 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:6)
22 Wandas Tadeusz - Gdynia Marcin 2 3:2 (11:8, 11:8, 10:12, 5:11, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 2 2:3 (11/7 9/11 12/10 4/11 4/11)
2 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 2 3:2 (11/8 11/9 7/11 3/11 11/8)
3 Mondroch Kamil / Kaczmarczyk Julia - Gdynia Marcin / Klencz Piotr 2 0:3 (3:11, 5:11, 2:11)
4 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Słobodzian Tomasz / Wandas Krzysztof 2 3:1 (11/4 9/11 13/11 11/8)
5 Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz - Gdynia Marcin / Zienć Andrzej 1 3:2 (8:11, 11:13, 11:8, 11:8, 11:7)
6 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Makselon Adam / Radło Sławomir 2 3:0 (11/5 11/7 12/10)
7 Olszyna Zbigniew / Wolny Marek - Gdynia Marcin / Zienć Andrzej 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:8)
8 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Sopel Jan / Lewandowski Adam 1 3:0 (11/7 11/3 11/9)
9 Szymański Łukasz / Szymański Henryk - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 0:3 (6;11,8;11,7;11)
10 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Wawrzesta Michał / Piwowarski Jakub 1 3:0 (11/7 11/6 11/9)
11 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 0:3 (6:11, 5:11, 8:11)
12 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 1:3 (5:11, 11:7, 3:11, 6:11)
13 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin 1 3:1 (11/8 11/3 9/11 11/4)
14 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Gdynia Marcin / Zienć Andrzej 2 2:3 (10-12, 7-11, 14-12, 13-11, 9-11)
15 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Szymański Henryk / Pięta Leszek 1 3:1 (9/11 11/8 11/9 11/6)
16 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 3:1 (11/4,7/11,12/10,11/9)
17 Kozłowski Jarosław / Koźluk Andrzej - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 2:3 (5:11, 7:11, 11:3, 11:9, 12:14)
18 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Nowak Karol / Lukoszek Rafał 1 3:1 (7/11 11/8 11/6 11/8)
19 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 3:2 (2/11 11/4 11/5 8/11 11/9)
20 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (11/3 11/3 7/11 11/7)
21 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Gdynia Marcin / Klencz Piotr 2 1:3 (9:11 ; 9:11 ; 12:10 ; 8:11)
22 Słobodzian Tomasz / Wandas Tadeusz - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 2 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:8)