Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Joachim
Gralok
ULKS Ruch Pniów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 czerwca 1960 r.
10
Występy
3
Zwycięstwa
7
Porażki
30%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wolny Marek - Gralok Joachim 1 0:3 (7:11,6:11,7:11)
1 Kostępski Robert - Gralok Joachim 1 3:0 (11:4,11:5,11:7)
3 Gralok Joachim - Sopel Jan 1 0:3 (9/11,5/11,6/11)
3 Gralok Joachim - Kupka Rafał 1 2:3 (11/4,11/7,9/11,9/11,4/11)
2 Gdynia Marcin - Gralok Joachim 2 3:2 (11/8 6/11 11/7 8/11 11/7)
2 Zienć Andrzej - Gralok Joachim 2 3:0 (11/6 11/6 11/4)
5 Gralok Joachim - Szymański Henryk 1 3:0 (11/7,11/1,12/10)
5 Gralok Joachim - Okorski Przemysław 1 2:3 (11/3,8/11,4/11,11/6,8/11)
4 Gołębiowska Aleksandra - Gralok Joachim 2 0:3 (8:11, 12:14, 6:11, )
4 Skocz Mateusz - Gralok Joachim 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Gralok Joachim / Peczalka Adrian 1 3:0 (11:7,11:8,11:6)
2 Klencz Piotr / Szczurek Lucjan - Peczalka Adrian / Gralok Joachim 1 3:2 (4/11 11/7 2/11 11/9 11/6)
3 Stasiak Robert / Gralok Joachim - Sopel Jan / Kupka Rafał 1 3:1 (11/1,6/11,11/7,11/8)
4 Skocz Mateusz / Juraszek Marcin - Kwaśniok Dawid / Gralok Joachim 2 1:3 (11:8, 4:11, 12:14, 8:11)
5 Stasiak Robert / Gralok Joachim - Arbaszewski Jakub / Okorski Przemysław 1 0:3 (11/13,8/11,5/11)