Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Kwaśniok
ULKS Ruch Pniów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 maja 1998 r.
40
Występy
21
Zwycięstwa
19
Porażki
52.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wolny Michał - Kwaśniok Dawid 2 3:0 (11:3,11:4,11:3)
1 Olszyna Zbigniew - Kwaśniok Dawid 2 3:0 (11:7,11:7,11:1)
2 Szczurek Lucjan - Kwaśniok Dawid 1 0:3 (8/11 6/11 8/11)
2 Klencz Piotr - Kwaśniok Dawid 1 3:2 (11/2 4/11 11/13 11/5 11/6)
4 Juraszek Marcin - Kwaśniok Dawid 1 0:3 ((:11, 7:11, 8:11)
4 Wieczorek Bartłomiej - Kwaśniok Dawid 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:8)
6 Wandas Krzysztof - Kwaśniok Dawid 1 2:3 (5:11, 11:8, 9:11, 11:7, 8:11)
6 Burkacki Adrian - Kwaśniok Dawid 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:4)
7 Kwaśniok Dawid - Sokołowski Mirosław 2 3:0 (11/9,11/5,11/8)
7 Kwaśniok Dawid - Jagoda Michał 2 3:2 (7/11,11/9,13/11,5/11,11/7)
9 Kwaśniok Dawid - Groyecki Jacek 2 0:3 (6/11,10/12,4/11)
9 Kwaśniok Dawid - Wróbel Piotr 2 3:1 (11/7,5/11,11/3,11/8)
8 Lukoszek Rafał - Kwaśniok Dawid 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:6)
8 Nowak Roman - Kwaśniok Dawid 1 3:2 (13:11, 11:4, 7:11, 8:11, 11:7)
10 Radło Sławomir - Kwaśniok Dawid 2 2:3 (8:11, 11:6, 11:13, 12:10, 6:11)
10 Machał Grzegorz - Kwaśniok Dawid 2 0:3 (10:12, 10:12, 4:11)
11 Kwaśniok Dawid - Dyrszka Rajnard 2 0:3 (7/11,10/12,6/11)
11 Kwaśniok Dawid - Przybyła Mateusz 2 3:1 (10/12,11/5,11/8,15/13)
12 Kwaśniok Dawid - Maraszkiewicz Ryszard 2 1:3 (11/7, 5/11, 4/11, 7/11)
12 Kwaśniok Dawid - Wolny Michał 2 0:3 (5/11, 4/11, 9/11)
13 Krupa Grzegorz - Kwaśniok Dawid 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
13 Olejnik Zbigniew - Kwaśniok Dawid 1 3:0 (11:8, 11:8. 11:6)
14 Kwaśniok Dawid - Gdynia Marcin 2 0:3 (6-11, 10-12, 8-11)
14 Kwaśniok Dawid - Zienć Andrzej 2 1:3 (6-11, 12-10, 9-11, 5-11)
15 Przybyła Mateusz - Kwaśniok Dawid 2 1:3 (8:11 ; 10:12 ; 16:14 ; 6:11)
15 Dyrszka Rajnard - Kwaśniok Dawid 2 3:2 (8:11 ; 11:7 ; 11:7 ; 9:11 ; 11:7)
16 Kwaśniok Dawid - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (11/5,7/11,14/12,11/8)
16 Kwaśniok Dawid - Wandas Tadeusz 1 3:1 (9/11,11/9,11/6,11/6)
17 Kwaśniok Dawid - Kwiecień Artur 2 0:3 (9/11,4/11,9/11)
17 Kwaśniok Dawid - Lukoszek Rafał 2 1:3 (6/11,5/11,11/9,13/15)
18 Kwaśniok Dawid - Koźluk Andrzej 2 3:0 (11/7,11/8,11/8)
18 Kwaśniok Dawid - Pasiński Adam 2 3:0 (11/7,11/7,11/8)
19 Kupka Rafał - Kwaśniok Dawid 1 2:3 (7/11,11/4,12/14,13/11,8/11)
19 Sopel Jan - Kwaśniok Dawid 1 3:1 (11/9,11/7,7/11,13/11)
20 Szymański Henryk - Kwaśniok Dawid 2 1:3 (5:11,11;5,5:11,11:13)
20 Wróbel Łukasz - Kwaśniok Dawid 2 1:3 (5:11,11:7,7:11,5:11)
21 Usarek Rafał - Kwaśniok Dawid 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
21 Wawrzesta Michał - Kwaśniok Dawid 1 2:3 (5:11, 7:11, 11:8, 11:9, 10:12)
22 Kwaśniok Dawid - Skocz Mateusz 2 3:1 (11/5,9/11,11/7,11/7)
22 Kwaśniok Dawid - Gołębiowska Aleksandra 2 2:3 (11/5,2/11,10/12,11/5,10/12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wolny Michał / Wolny Marek - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 2 3:1 (7:11,11:5,11:7,11:8)
2 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 2 3:2 (11/8 11/9 7/11 3/11 11/8)
4 Skocz Mateusz / Juraszek Marcin - Kwaśniok Dawid / Gralok Joachim 2 1:3 (11:8, 4:11, 12:14, 8:11)
6 Wandas Krzysztof / Burkacki Adrian - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 1 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 13:11, 11:9)
7 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Jagoda Michał / Piwowarski Jakub 2 3:0 (11/2,11/9,11/6)
8 Nowak Roman / Lukoszek Rafał - Peczalka Adrian / Kwaśniok Dawid 1 3:2 (12:10, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9)
9 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (11/5,11/8,8/11,11/8)
10 Radło Sławomir / Machał Grzegorz - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 2:3 (3:11, 11:9, 7:11, 11:9, 2:11)
11 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 0:3 (4/11,6/11,7/11)
12 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 1 3:2 (9/11, 7/11, 11/6, 11/9, 13/11)
13 Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
14 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Klencz Piotr / Szczurek Lucjan 1 3:0 (11-7, 11-9, 12-10)
15 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 2 0:3 (10:12 ; 6:11 ; 8:11)
16 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Słobodzian Tomasz / Wandas Krzysztof 1 3:2 (10/12,7/11,11/7,11/7,11/6)
17 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 3:1 (11/8,11/6,7/11,11/5)
18 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Piekarczyk Tomasz / Machał Grzegorz 2 3:1 (12/14,11/5,11/6,11/4)
19 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 1 3:2 (11/3,4/11,8/11,13/11,11/5)
20 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 1:3 (5:11,12;10,9:11,6:11)
21 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 1:3 (11:9, 3:11, 2:11, 10:12)
22 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Skocz Mateusz / Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11/8,13/11,11/4)