Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tadeusz
Wandas
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 października 1969 r.
34
Występy
21
Zwycięstwa
13
Porażki
61.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Wandas Tadeusz - Nosiadek Daniel 2 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
4 Szczurek Lucjan - Wandas Tadeusz 1 2:3 (11/7 11/9 7/11 11/13 7/11)
4 Klencz Piotr - Wandas Tadeusz 1 3:0 (11/4 11/9 11/9)
5 Wandas Tadeusz - Skocz Mateusz 2 2:3 (11:6, 6:11, 6:11, 11:7, 7:11)
5 Wandas Tadeusz - Gołębiowska Aleksandra 2 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 9:11, 12:10)
6 Wandas Tadeusz - Peczalka Adrian 2 3:1 (11:8, 11:6, 10:12, 11:5)
6 Wandas Tadeusz - Frasek Stanisław 2 3:2 (3:11, 13:15, 11:7, 12:10, 11:3)
7 Lukoszek Rafał - Wandas Tadeusz 1 3:1 (14:12, 11:4, 4:11, 11:7)
7 Konopka Romuald - Wandas Tadeusz 1 1:3 (4:11, 11:3, 8:11, 7:11)
8 Wandas Tadeusz - Koźluk Andrzej 2 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 9:11)
8 Wandas Tadeusz - Kozłowski Jarosław 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7)
9 Wolny Michał - Wandas Tadeusz 2 3:1 (11:3, 10:12, 11:6, 11:7)
10 Wandas Tadeusz - Janecki Andrzej 2 3:2 (8:11, 11:7, 11:5, 11:13, 11:8)
10 Wandas Tadeusz - Lewandowski Adam 2 3:2 (7:11, 10:12, 12:10, 11:8, 11:1)
11 Szymański Henryk - Wandas Tadeusz 2 0:3 (7:11,3:11,7:11)
11 Szymański Łukasz - Wandas Tadeusz 1 0:3 (5:11,8:11,6:11)
12 Dorosławski Dariusz - Wandas Tadeusz 2 3:1 (15/13, 11/6, 9/11, 11/3)
12 Sopel Jan - Wandas Tadeusz 2 3:0 (11/9, 16/14, 11/8)
13 Radło Sławomir - Wandas Tadeusz 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
13 Koźluk Andrzej - Wandas Tadeusz 2 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:9)
14 Usarek Rafał - Wandas Tadeusz 2 0:3 (7:11, 14:16, 7:11)
14 Piwowarski Jakub - Wandas Tadeusz 2 2:3 (12:10, 6:11, 8:11, 12:10, 4:11)
15 Gołębiowska Aleksandra - Wandas Tadeusz 2 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
15 Mondroch Kamil - Wandas Tadeusz 2 0:3 (2:11, 4:11, 8:11)
16 Frasek Stanisław - Wandas Tadeusz 1 1:3 (11/4,6/11,8/11,6/11)
16 Kwaśniok Dawid - Wandas Tadeusz 1 3:1 (9/11,11/9,11/6,11/6)
17 Wandas Tadeusz - Pięta Leszek 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
17 Wandas Tadeusz - Wróbel Łukasz 2 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:8)
18 Dyrszka Rajnard - Wandas Tadeusz 2 3:2 (11:4 ; 4:11 ; 11:7 ; 9:11 ; 11:7)
18 Przybyła Mateusz - Wandas Tadeusz 2 0:3 (7:11 ; 8:11 ; 6:11)
19 Wandas Tadeusz - Mały-Wieczorek Klaudiusz 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
19 Wandas Tadeusz - Krupa Grzegorz 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8)
20 Wandas Tadeusz - Nowak Krzysztof 2 0:3 (8:11, 5:11, 2:11)
22 Wandas Tadeusz - Gdynia Marcin 2 3:2 (11:8, 11:8, 10:12, 5:11, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Klencz Piotr / Szczurek Lucjan - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 1 3:2 (11/8 14/16 9/11 11/4 11/6)
5 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Skocz Mateusz / Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
6 Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz - Stasiak Robert / Peczalka Adrian 2 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 11:6)
7 Nowak Karol / Konopka Romuald - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 1 3:2 (11:4, 11:9, 6:11, 2:11, 11:7)
8 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Koźluk Andrzej / Kozłowski Jarosław 2 3:2 (11:7, 11:6, 8:11, 7:11, 12:10)
9 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:8)
10 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Janecki Andrzej / Biliński Leszek 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:6)
11 Szymański Henryk / Pięta Leszek - Wandas Tadeusz / Steuer Rudolf 1 3:0 (11:7,11:8,11:8)
12 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 0:3 (5/11 ,8/11, 6/11)
13 Radło Sławomir / Koźluk Andrzej - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 5:11)
14 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Słobodzian Tomasz / Wandas Tadeusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:6, 6:11)
15 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
16 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 2 1:3 (6/11,11/9,12/14,10/12)
17 Wandas Krzysztof / Wandas Tadeusz - Wróbel Łukasz / Szymański Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:6)
18 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 2 3:2 (11:1 ; 9:11 ; 10:12 ; 11:4 ; 11:7)
19 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Olejnik Zbigniew / Wróbel Piotr 2 1:3 (11:9, 13:15, 8:11, 5:11)
22 Słobodzian Tomasz / Wandas Tadeusz - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 2 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:8)