Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Lukoszek
LKS Młodość Rudno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 stycznia 1984 r.
37
Występy
25
Zwycięstwa
12
Porażki
67.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Sokołowski Oskar - Lukoszek Rafał 2 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
2 Usarek Rafał - Lukoszek Rafał 2 1:3 (11:8, 10:12, 6:11, 9:11)
3 Lukoszek Rafał - Groyecki Jacek 2 3:2 (6:11, 11:4, 8:11, 11:6, 11:8)
3 Lukoszek Rafał - Olejnik Zbigniew 2 3:2 (13:11, 11:5, 10:12, 5:11, 11:9)
4 Sosna Adam - Lukoszek Rafał 2 3:1 (11:1 ; 11:7 ; 9:11 ; 11:9)
4 Przybyła Mateusz - Lukoszek Rafał 2 0:3 (9:11 ; 11:13 ; 5:11)
1 Lukoszek Rafał - Szymański Łukasz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
5 Lukoszek Rafał - Zienć Andrzej 1 2:3 (8:11, 5:11, 11:7, 11:8, 7:11)
5 Lukoszek Rafał - Gdynia Marcin 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
7 Lukoszek Rafał - Wandas Tadeusz 1 3:1 (14:12, 11:4, 4:11, 11:7)
7 Lukoszek Rafał - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (14:12, 11:6, 4:11, 11:7)
9 Pasiński Adam - Lukoszek Rafał 2 0:3 (6:11, 4:11, 5:11)
9 Koźluk Andrzej - Lukoszek Rafał 2 2:3 (7:11, 11:5, 11:8, 9:11, 11:13)
8 Lukoszek Rafał - Kwaśniok Dawid 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:6)
8 Lukoszek Rafał - Peczalka Adrian 1 3:1 (4:11, 13:11, 11:5, 11:9)
10 Lukoszek Rafał - Maraszkiewicz Ryszard 1 2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 8:11, 0:11)
10 Lukoszek Rafał - Wolny Michał 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
11 Dorosławski Dariusz - Lukoszek Rafał 1 1:3 (11/13,11/9,7/11,11/13)
11 Sopel Jan - Lukoszek Rafał 1 1:3 (2/11,7/11,11/6,5/11)
13 Lukoszek Rafał - Kupka Rafał 1 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 12:14)
13 Lukoszek Rafał - Janecki Andrzej 1 3:2 (10:12, 11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
14 Lukoszek Rafał - Pasiński Adam 2 3:1 (11-2, 8-11, 11-9, 11-8)
14 Lukoszek Rafał - Piekarczyk Tomasz 2 3:1 (11-7, 11-4, 12-14, 11-6)
15 Lukoszek Rafał - Usarek Rafał 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)
15 Lukoszek Rafał - Piwowarski Jakub 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
17 Stasiak Robert - Lukoszek Rafał 2 1:3 (6/11,10/12,12/10,7/11)
17 Kwaśniok Dawid - Lukoszek Rafał 2 1:3 (6/11,5/11,11/9,13/15)
18 Klencz Piotr - Lukoszek Rafał 1 3:2 (11/5 15/13 9/11 10/12 11/9)
18 Szczurek Lucjan - Lukoszek Rafał 1 0:3 (9/11 6/11 9/11)
20 Słobodzian Tomasz - Lukoszek Rafał 2 3:0 (11:8, 11:5, 12:10)
20 Steuer Rudolf - Lukoszek Rafał 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:6)
19 Lukoszek Rafał - Dyrszka Rajnard 2 1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 3:11)
19 Lukoszek Rafał - Przybyła Mateusz 2 3:1 (11:4, 14:16, 11:7, 11:6)
21 Pilawski Paweł - Lukoszek Rafał 2 2:3 (8;11, 9;11, 14;12, 11;9, 10;12)
21 Krupa Grzegorz - Lukoszek Rafał 2 0:3 (7;11, 8;11, 5;11)
22 Olszyna Zbigniew - Lukoszek Rafał 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:6)
22 Kostępski Robert - Lukoszek Rafał 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Konopka Romuald / Lukoszek Rafał - Pięta Leszek / Szymański Henryk 1 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
2 Sokołowski Oskar / Piwowarski Jakub - Lukoszek Rafał / Kwiecień Artur 2 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
4 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Nowak Karol / Lukoszek Rafał 1 3:0 (12:10 ; 11:7 ; 12:10)
7 Sawicki Dariusz / Lukoszek Rafał - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
8 Nowak Roman / Lukoszek Rafał - Peczalka Adrian / Kwaśniok Dawid 1 3:2 (12:10, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9)
9 Piekarczyk Tomasz / Koźluk Andrzej - Lukoszek Rafał / Nowak Roman 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 3:11)
10 Nowak Roman / Lukoszek Rafał - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 1 3:2 (11:5, 11:5, 3:11, 7:11, 11:9)
11 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Lukoszek Rafał / Nowak Roman 1 3:2 (13/11,10/12,11/9,8/11,11/9)
13 Nowak Karol / Lukoszek Rafał - Biliński Leszek / Sopel Jan 2 3:2 (9:11, 10:12, 11:9, 11:8, 11:9)
14 Lukoszek Rafał / Nowak Karol - Machał Grzegorz / Piekarczyk Tomasz 2 3:0 (11-9, 11-7, 11-7)
18 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Nowak Karol / Lukoszek Rafał 1 3:1 (7/11 11/8 11/6 11/8)
19 Nowak Roman / Lukoszek Rafał - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 1:3 (8:11, 1:11, 11:7, 9;11)
20 Słobodzian Tomasz / Steuer Rudolf - Nowak Roman / Lukoszek Rafał 2 1:3 (11:8, 10:12, 10:12, 9:11)
21 Wróbel Piotr / Pilawski Paweł - Lukoszek Rafał / Kwiecień Artur 2 2:3 (11;7, 9;11, 12;10, 12;14, 8;11)
22 Olszyna Zbigniew / Miszka Stefan - Nowak Roman / Lukoszek Rafał 2 3:1 (11:7, 11:2, 6:11, 12:10)