Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Kwiecień
LKS Młodość Rudno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 lutego 1969 r.
27
Występy
18
Zwycięstwa
9
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Piwowarski Jakub - Kwiecień Artur 2 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)
2 Wawrzesta Michał - Kwiecień Artur 2 0:3 (5:11, 6:11, 10:12)
3 Kwiecień Artur - Olejnik Zbigniew 2 3:1 (12:14, 11:9, 11:6, 11:8)
3 Kwiecień Artur - Groyecki Jacek 2 3:2 (6:11, 12:10, 10:12, 11:7, 12:10)
4 Nosiadek Daniel - Kwiecień Artur 1 3:0 (11:3 ; 11:4 ; 11:6)
4 Dyrszka Rajnard - Kwiecień Artur 1 3:1 (11:9 ; 9:11 ; 11:7 ; 11:4)
1 Kwiecień Artur - Szymański Henryk 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:7)
1 Kwiecień Artur - Szymański Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:4)
5 Kwiecień Artur - Gdynia Marcin 1 3:1 (11:6, 11:9, 4:11, 11:8)
5 Kwiecień Artur - Zienć Andrzej 1 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
6 Juraszek Marcin - Kwiecień Artur 1 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 7:11, 9:11)
6 Wieczorek Bartłomiej - Kwiecień Artur 1 3:2 (11:8, 11:5, 11:13, 10:12, 11:7)
9 Koźluk Andrzej - Kwiecień Artur 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:7)
9 Pasiński Adam - Kwiecień Artur 2 2:3 (11:2, 9:11, 11:3, 5:11, 8:11)
10 Kwiecień Artur - Kostępski Robert 1 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
11 Kupka Rafał - Kwiecień Artur 2 3:2 (11/5,11/7,6/11,6/11,14/12)
12 Pięta Leszek - Kwiecień Artur 1 0:3 (9:11,10:12, 6;11)
12 Szymański Henryk - Kwiecień Artur 1 1:3 (11;7, 8:11, 9:11, 9;11)
13 Kwiecień Artur - Sopel Jan 2 3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 11:9)
13 Kwiecień Artur - Biliński Leszek 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
14 Kwiecień Artur - Kozłowski Jarosław 1 3:1 (11-7, 11-7, 5-11, 11-8)
15 Kwiecień Artur - Sokołowski Oliwier 2 2:3 (11:8, 11:9, 5:11, 9:11, 8:11)
15 Kwiecień Artur - Sokołowski Oskar 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
16 Kwiecień Artur - Mondroch Kamil 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
16 Kwiecień Artur - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
17 Kwaśniok Dawid - Kwiecień Artur 2 0:3 (9/11,4/11,9/11)
17 Stasiak Robert - Kwiecień Artur 2 3:1 (9/11,11/6,11/7,11/6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Sokołowski Oskar / Piwowarski Jakub - Lukoszek Rafał / Kwiecień Artur 2 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
3 Kwiecień Artur / Konopka Romuald - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 11:9)
12 Szymański Łukasz / Szymański Henryk - Nowak Karol / Kwiecień Artur 1 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 12:14)