Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sławomir
Radło
ATS II Ligota Łabędzka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 listopada 1966 r.
19
Występy
9
Zwycięstwa
10
Porażki
47.37%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Radło Sławomir - Rusin Kacper 1 1:3 (10:12, 11:7, 6:11, 6:11)
3 Radło Sławomir - Jagoda Michał 1 3:1 (11:9, 12:10, 12:14, 11:9)
2 Wróbel Łukasz - Radło Sławomir 1 2:3 (11:5,5:11,8:11,11:8,8:11)
2 Lisok Paweł - Radło Sławomir 1 0:3 (7:11,4:11.4:11)
4 Wróbel Piotr - Radło Sławomir 1 3:1 (14:12, 9:11, 17:15, 11:2)
4 Mały-Wieczorek Klaudiusz - Radło Sławomir 1 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
5 Radło Sławomir - Dyrszka Rajnard 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 12:14)
5 Radło Sławomir - Przybyła Mateusz 2 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)
6 Gdynia Marcin - Radło Sławomir 2 3:1 (11/3 11/1 9/11 11/8)
6 Zienć Andrzej - Radło Sławomir 2 3:2 (11/7 11/13 11/8 9/11 11/5)
10 Radło Sławomir - Kwaśniok Dawid 2 2:3 (8:11, 11:6, 11:13, 12:10, 6:11)
10 Radło Sławomir - Frasek Stanisław 2 0:3 (9:11, 6:11, 11:13)
13 Radło Sławomir - Wandas Tadeusz 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
13 Radło Sławomir - Słobodzian Tomasz 2 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 5:11)
16 Radło Sławomir - Łęczycki Mariusz 1 3:2 (11:8, 4:11, 10:12, 11:1, 11:6)
16 Radło Sławomir - Wróbel Piotr 1 3:2 (9:11, 11:6, 11:13, 11:9, 13:11)
17 Radło Sławomir - Zienć Andrzej 2 1:3 (11:13, 3:11, 13:11, 4:11)
20 Jagoda Michał - Radło Sławomir 2 1:3 (7:11, 11:5, 4:11, 3:11)
20 Usarek Rafał - Radło Sławomir 2 0:3 (4:11, 1:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Wróbel Łukasz / Szymański Henryk - Radło Sławomir / Makselon Adam 1 3:0 (11:6,12:10,8:11,11:8)
3 Kozłowski Jarosław / Radło Sławomir - Sokołowski Oliwier / Rusin Kacper 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
4 Olejnik Zbigniew / Mały-Wieczorek Klaudiusz - Radło Sławomir / Koźluk Andrzej 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 10:12)
5 Radło Sławomir / Koźluk Andrzej - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 4:11)
6 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Makselon Adam / Radło Sławomir 2 3:0 (11/5 11/7 12/10)
10 Radło Sławomir / Machał Grzegorz - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 2:3 (3:11, 11:9, 7:11, 11:9, 2:11)
13 Radło Sławomir / Koźluk Andrzej - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 5:11)
16 Radło Sławomir / Piekarczyk Tomasz - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:5)
17 Radło Sławomir / Piekarczyk Tomasz - Szczurek Lucjan / Zienć Andrzej 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
20 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Radło Sławomir / Machał Grzegorz 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 6:11)