Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Piekarczyk
ATS II Ligota Łabędzka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 kwietnia 1976 r.
23
Występy
11
Zwycięstwa
12
Porażki
47.83%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piekarczyk Tomasz - Kupka Rafał 1 1:3 (3:11, 9:11, 11:4, 10:12)
1 Piekarczyk Tomasz - Sopel Jan 1 3:1 (11:4, 12:10, 10:12, 11:7)
5 Piekarczyk Tomasz - Przybyła Mateusz 2 1:3 (11:9, 11:13, 10:12, 5:11)
5 Piekarczyk Tomasz - Dyrszka Rajnard 2 1:3 (14:12, 8:11, 6:11, 8:11)
7 Piekarczyk Tomasz - Mondroch Kamil 2 3:0 (walkower)
7 Piekarczyk Tomasz - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (walkower)
9 Piekarczyk Tomasz - Sawicki Dariusz 1 3:1 (11:6, 2:11, 11:6, 16:14)
9 Piekarczyk Tomasz - Nowak Krzysztof 1 2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:6, 7:11)
12 Nosiadek Daniel - Piekarczyk Tomasz 1 3:2 (7:11 ; 8:11 ; 11:4 ; 13:11 ; 11:8)
14 Konopka Romuald - Piekarczyk Tomasz 2 3:1 (11-8, 11-6, 8-11, 11-9)
14 Lukoszek Rafał - Piekarczyk Tomasz 2 3:1 (11-7, 11-4, 12-14, 11-6)
16 Piekarczyk Tomasz - Groyecki Jacek 2 3:0 (11:7, 11:8, 13:11)
16 Piekarczyk Tomasz - Olejnik Zbigniew 2 2:3 (11:2, 8:11, 11:6, 8:11, 6:11)
17 Piekarczyk Tomasz - Szczurek Lucjan 1 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:3)
18 Peczalka Adrian - Piekarczyk Tomasz 1 3:0 (11/7,11/6,11/5)
19 Gołębiowska Aleksandra - Piekarczyk Tomasz 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
19 Mondroch Kamil - Piekarczyk Tomasz 2 0:3 (5:11, 3:11, 2:11)
20 Sokołowski Oskar - Piekarczyk Tomasz 1 0:3 (10:12, 9:11, 9:11)
20 Sokołowski Oliwier - Piekarczyk Tomasz 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 8:11)
21 Dorosławski Dariusz - Piekarczyk Tomasz 1 3:2 (11/13,11/7,12/10,5/11,11/9)
21 Sopel Jan - Piekarczyk Tomasz 1 3:0 (11/8,12/10,11/8)
22 Piekarczyk Tomasz - Szymański Henryk 2 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 12:10, 11:9)
22 Piekarczyk Tomasz - Arbaszewski Jakub 2 3:2 (3:11, 7:11, 11:7, 11:7, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pasiński Adam / Piekarczyk Tomasz - Kupka Rafał / Wołek Adam 1 1:3 (14:16, 11:8, 13:15, 7:11)
5 Machał Grzegorz / Piekarczyk Tomasz - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 4:11)
7 Piekarczyk Tomasz / Machał Grzegorz - Wieczorek Bartłomiej / Łysakowski Michał 1 3:0 (walkower)
9 Piekarczyk Tomasz / Koźluk Andrzej - Lukoszek Rafał / Nowak Roman 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 3:11)
12 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Koźluk Andrzej / Piekarczyk Tomasz 1 2:3 (11:5 ; 4:11 ; 8:11 ; 18:16 ; 6:11)
14 Lukoszek Rafał / Nowak Karol - Machał Grzegorz / Piekarczyk Tomasz 2 3:0 (11-9, 11-7, 11-7)
16 Radło Sławomir / Piekarczyk Tomasz - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:5)
17 Radło Sławomir / Piekarczyk Tomasz - Szczurek Lucjan / Zienć Andrzej 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
18 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Piekarczyk Tomasz / Machał Grzegorz 2 3:1 (12/14,11/5,11/6,11/4)
19 Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej - Koźluk Andrzej / Piekarczyk Tomasz 1 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
20 Jagoda Michał / Usarek Rafał - Koźluk Andrzej / Piekarczyk Tomasz 1 2:3 (6:11, 11:7, 11:4, 8:11, 5:11)
21 Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej - Piekarczyk Tomasz / Koźluk Andrzej 1 3:0 (12/10,11/8,11/5)