Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Makselon
ATS II Ligota Łabędzka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 października 1972 r.
24
Występy
10
Zwycięstwa
14
Porażki
41.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Makselon Adam - Dorosławski Dariusz 2 0:3 (11:13, 8:11, 7:11)
1 Makselon Adam - Wołek Adam 2 3:2 (13:11, 10:12, 6:11, 11:7, 11:8)
2 Szymański Henryk - Makselon Adam 1 3:1 (6:11,11:9,11;9,11:8)
2 Wróbel Łukasz - Makselon Adam 1 3:0 (11:7,11;6.11:7)
4 Olejnik Zbigniew - Makselon Adam 2 1:3 (12:14, 11:6, 4:11, 6:11)
4 Groyecki Jacek - Makselon Adam 2 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 6:11)
6 Klencz Piotr - Makselon Adam 1 3:2 (12/14 11/8 7/11 11/9 11/6)
6 Szczurek Lucjan - Makselon Adam 1 2:3 (11/8 7/11 11/5 3/11 10/12)
7 Makselon Adam - Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (walkower)
7 Makselon Adam - Mondroch Kamil 2 3:0 (walkower)
8 Steuer Rudolf - Makselon Adam 2 3:2 (9:11, 11:5, 7:11, 11:7, 12:10)
11 Wolny Michał - Makselon Adam 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
11 Maraszkiewicz Ryszard - Makselon Adam 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
12 Dyrszka Rajnard - Makselon Adam 2 3:1 (11:6 ; 8:11 ; 11:7 ; 11:9)
15 Makselon Adam - Wolny Michał 2 0:3 (4-11, 8-11, 8-11)
15 Makselon Adam - Maraszkiewicz Ryszard 2 0:3 (6-11, 9-11, 3-11)
18 Stasiak Robert - Makselon Adam 1 1:3 (6/11,6/11,12/10,6/11)
18 Peczalka Adrian - Makselon Adam 1 3:1 (9/11,11/8,11/6,11/8)
19 Skocz Mateusz - Makselon Adam 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:13, 11:9, 11:3)
19 Wieczorek Bartłomiej - Makselon Adam 1 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 6:11)
20 Usarek Rafał - Makselon Adam 2 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
20 Jagoda Michał - Makselon Adam 2 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 4:11)
21 Sopel Jan - Makselon Adam 1 3:1 (14/12,11/8,8/11,11/8)
21 Dorosławski Dariusz - Makselon Adam 1 3:0 (11/6,11/8,11/2)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozłowski Jarosław / Makselon Adam - Dorosławski Dariusz / Sopel Jan 2 0:3 (8:11, 9:11, 3:11)
2 Wróbel Łukasz / Szymański Henryk - Radło Sławomir / Makselon Adam 1 3:0 (11:6,12:10,8:11,11:8)
4 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Pasiński Adam / Makselon Adam 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
6 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Makselon Adam / Radło Sławomir 2 3:0 (11/5 11/7 12/10)
7 Koźluk Andrzej / Makselon Adam - Mondroch Kamil / Gołębiowska Aleksandra 2 3:0 (walkower)
11 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Makselon Adam / Machał Grzegorz 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
12 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Pasiński Adam / Makselon Adam 2 3:0 (11:8 ; 11:7 ; 11:8)
15 Makselon Adam / Łagowski Piotr - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 0:3 (6-11, 9-11, 3-11)
19 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Machał Grzegorz / Makselon Adam 2 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
21 Sopel Jan / Kupka Rafał - Pasiński Adam / Makselon Adam 2 3:0 (11/4,11/3,11/6)